Dánsko – Japonsko 0:5 (kon.) | Slovensko – Nórsko 3:5 (kon.)
Dánsko
0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
Japonsko
Nedeľa 10.02.2013, 14:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Kvalifikácia žien na ZOH

53:22
    Hráčky Japonska si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si odchádza sadnúť Jacquetová, ktorá nám predviedla držanie.

49:15
    Presilová hra Japonska sa chýlila ku koncu, no napokon si Japonky zahrajú 10 sekúnd v početnej výhode o dve hráčky. Na dve minúty si odchádza za hru telom sadnúť Olaussonová.

47:25
    Na rade je presilová hra pre Japonsko. Na dve minúty si za krosček odchádza sadnúť obrankyňa Frandsenová.

30:46
    Na rade je ďalšia presilová hra pre Dánsko. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť Takeučiová.

22:09
    Na rade je ďalšie vylúčenie na strane Japonska. Na dve minúty si za nedovolenú hru telom odchádza sadnúť Hiranová.

19:57
    V závere prvej tretiny uvidíme dánsku presilovú hru. Na dve minúty si za nedovolenú hru telom odchádza sadnúť Kanae Aokiová.

15:17
    Na rade je presilová hra aj pre dánsky tím. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť Tomoe Jamaneová.

07:22
    Na rade je presilová hra pre Japonsko. Na dve minúty si za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche odchádza sadnúť Dánka Ernstová.

Góly a asistencie: 10. Šišiučiová (Hiranová, Aokiová), 19. Kubová (Hiranová), 28. Hiranová (Kubová, Nakamuraová), 40. Kubová (Sakagamiová, Hiranová), 51. Koikeová (Kubová, Sakagamiová)

Dánsko: Kamilla Nielsenová (Claytonová) - Frandsenová, Olaussonová ("C"), Densingová, Russellová, Jacquetová, Davidsenová, Langsagerová - Gregersenová, Perssonová, Jensenová - Jakobsenová, Asperupová, Ostergaardová ("A") - Gludová, Ernstová ("A"), Katarina Nielsenová - Michele Nielsenová.
    Japonsko: Nakaokuová (N. Fujimotová) - K. Aokiová, Takeučiová, Toková, Suzukiová, Koikeová, Horiová, Jamaneová, Ukitaová - Jonejamaová, Osawaová ("C"), Sakagamiová - Hiranová ("A"), Kubová ("A"), Nakamuraová - Adačiová, M. Fujimotová, Šišiučiová - A. Aokiová.

Rozhodca: Nicole Hertrichová (GER) - Michaela Kúdelová (SVK), Johanna Tauriainenová (FIN)