Michalovce – Ružomberok 0:1 (kon.) | Skalica – Žilina 1:1 (kon.) | Košice – Podbrezová 0:0 (kon.)
koniec
MFK Zemplín Michalovce
0:1 (0:1)
MFK Ružomberok
Sobota 17.02.2024, 15:00 • Mestský futbalový štadión Zemplín Michalovce • Niké liga • 20. kolo
Predzápasové kurzy
   
  Zsigmund neutrpel zranenie a môže sa ísť tešiť k spoluhráčom. Ružomberok vyhral najtesnejším rozdielom 1:0. Ujala sa penalta z konca prvého polčasu, ktorú premenil Martin Boďa. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (16:56:23)
   
  90+4
  Koniec zápasu.
   
  90+4
  Adekunle prišiel neskôr do súboja s kapitánom hostí Zsigmundom, ktorý leží na ihrisku. Opäť sa hrá nad rámec už nadstaveného.
   
  90+4
  Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Issa Adekunle).
   
  90
  Druhý polčas sa bude nadstavovať o 3 minúty.
   
  90
  Ofsajd. Matúš Marcin ostal bež možnosti zakončenia.
   
  89
  Ružomberok eliminoval michalovské snahy. Okrem toho sa mu naskytla šanca na protiútok. Lukáš Šimko spravil veľmi riskantný, ale dobrý sklz a odrezal hosťom cestu k Frelihovi.
   
  88
  Igor Žofčák režíroval štandardnú situáciu Michaloviec. Šimko dostal za úlohu centrom nájsť v pokutovom území Marcina, ale šikovnejší bol Gabriel a Zemplín ide za rohovým kopom.
   
  87
  Timotej Múdry si nabehol na zadnú žrď, od ktorej chcel zakončiť úspešnou strelou do bránky rohový kop. To sa mu nepodarilo.
   
  85
  Hosťujúci hráči si neporadili so zlyhaním Bahiho v defenzíve. Toto si určite pýtalo minimálne lepší boj o gólovú poistku. Avšak Luterán pálil len do dobre postaveného súpera.
   
  84
  Ružomberčania tlačili lopty do domácej šestnástky. V jednom prípade bol nastrelený protihráč, v druhom vo vzduchu zaúradoval stopér Dzotsenidze.
   
  82
  Striedanie v tíme MFK Ružomberok:
  z ihriska odchádza Martin Chrien, prichádza Timotej Múdry.
   
  82
  Niarchos s Ramosom sa ponúkali na center Marcina, ktorý to dával krížne po peknej pätičke Žofčáka. Frühwald celej situácii odolal.
   
  80
  Domáci postupne poslali na trávnik čerstvé sily a typologicky odlišných hráčov, ale želané ovocie to neprináša. Pred Michalovčanmi je ešte desať minút základnej hracej doby.
   
  78
  Žltá karta pre tím MFK Ružomberok (Samuel Lavrinčík).
   
  78
  Zemplínčania dobýjali pokutové územie Liptákov. Strelecký pokus sa naskytol Ramosovi. Zakončenie ľavačkou bolo mimoriadne nevydarené.
   
  77
  Ioannis Niarchos nezmazal nulu na konte Frühwalda!
   
  75
  Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
  z ihriska odchádza Enzo Mauro Arevalo Acosta, prichádza Issa Adekunle.
   
  Dnešný zápas sleduje 849 divákov.

  Ivan Harčár


  Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

  Góly: 45+1. Boďa (pen.)

  Karty:   18. S. Danko (MIC), 45+3. Veremiejev (MIC), 53. Bahi (MIC), 68. Acosta (MIC), 90+4. Adekunle (MIC) – 17. Chrien (RUZ), 42. Mojžiš (RUZ), 78. Lavrinčík (RUZ)


  MFK Zemplín Michalovce: Frelih – Šimko, Dzotsenidze, Volanakis, Veremiejev (46. Bahi) – Acosta (75. Adekunle), Karasjuk (70. Žofčák (C)), Shimamura – Jánošík (62. Niarchos), S. Danko (62. Ramos), Marcin.
  Náhradníci: Száraz – Bednár, Magda, van Kessel.

  Tréner: Peter Struhár.

  MFK Ružomberok: Frühwald – Gabriel, Malý, Mojžiš – Luterán, Lavrinčík, Zsigmund (C), Selecký – Hladík (73. Gerec), Chrien (82. Múdry) – Boďa (64. Chobot).
  Náhradníci: Ťapaj – Domonkos, Kotula, Maslo, Šefčík, Tučný.

  Tréner: Ondřej Smetana.

  Rozhodca: Kišš – Roszbeck, Halíček.

  Diváci: 849.