Michalovce – Ružomberok 0:1 (kon.) | Skalica – Žilina 1:1 (kon.) | Košice – Podbrezová 0:0 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
0:1 (0:1)
MFK Ružomberok
Sobota 17.02.2024, 15:00 • Mestský futbalový štadión Zemplín Michalovce • Niké liga • 20. kolo

90+4
    Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Issa Adekunle).

82
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok:
    z ihriska odchádza Martin Chrien, prichádza Timotej Múdry.

78
    Žltá karta pre tím MFK Ružomberok (Samuel Lavrinčík).

77
    Ioannis Niarchos nezmazal nulu na konte Frühwalda!

75
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
    z ihriska odchádza Enzo Mauro Arevalo Acosta, prichádza Issa Adekunle.

73
    z ihriska odchádza Jan Hladík, prichádza Štefan Gerec.

70
    z ihriska odchádza Roman Karasjuk, prichádza Igor Žofčák.

68
    Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Enzo Mauro Arevalo Acosta).

64
    z ihriska odchádza Martin Boďa, prichádza Marian Chobot.

62
    z ihriska odchádza Lukáš Jánošík, prichádza Ioannis Niarchos.

62
    z ihriska odchádza Stanislav Danko, prichádza Samuel Ramos.

53
    Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Franck Bahi).

48
    Michalovce výraznou mierou podržal gólman Źiga Frelih! Krásnym zákrokom v strede bránky zneškodnil pekne mierený pokus Gabriela!

46
    Tomáš Frühwald sa dopustil chyby vo vlastnej šestnástke! Lukáš Jánošík prišiel s ním do kontaktu, no na rozdiel situácie z konca prvého polčasu, teraz sa nebude pískať jedenástka!

46
    z ihriska odchádza Vladyslav Veremiejev, prichádza Franck Bahi.

45+3
    Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Vladyslav Veremiejev).

45+1
    Ružomberok dal gól! Pokutový kop premenil MARTIN BOĎA. Žiga Frelih sa hodil správnym smerom k pravej žrdi, ale nestačilo to na úspešný zákrok.

45
    Veremiejev s faulom v šestnástke! Nedovoleným spôsobom zastavil prenikajúceho Hladíka! Nastala situácia, ktorú si Zemplínčania absolútne neželali!

42
    Žltá karta pre tím MFK Ružomberok (Alexander Mojžiš).

21
    Zmätky v obrane Ružomberka vyriešil Tomáš Frühwald! Veremiejev sa dotkol lopty po skvelej robote Danka! Arevalo preniesol vzduchom loptu na Marcina, ktorý v náročnom postavení hlavičkoval, ale len do rukavíc hosťujúceho gólmana!

18
    Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Stanislav Danko).

17
    Žltá karta pre tím MFK Ružomberok (Martin Chrien).

6
    Frelih s druhým úspešným zákrokom! Končekmi prstov zastavil strelecký pokus Hladíka po zemi, keď v šestnástke vycvičil Veremiejeva!

3
    Po troch minútach prichádza úvodná šanca zápasu! Martin Chrien si pripravil palebnú pozíciu! Mieril len do stredu bránky a Frelih úspešne zasahoval!