Darmstadt – Stuttgart 1:2 (kon.) | Heidenheim – Leverkusen 1:2 (kon.) | Hoffenheim – Union Berlín 0:1 (kon.)
Mainz – Augsburg 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Dortmund 1:1 (kon.) | Lipsko – Mönchengladbach 2:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
0:1 (0:0)
1. FC Union Berlín
cz Sobota 17.02.2024, 15:30 • PreZero Arena (Sinsheim) • Nemecká Bundesliga • 22. kolo

Já vám tímto děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (17:48:00)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 12:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:7.

Je dobojováno! Ve druhém poločase byl Hoffenheim jednoznačně aktivnější a vypracoval si několik gólovek, série TSG bez vítězství se ale prodlužuje na dlouhých osm zápasů. Všechny tři body putují do Berlína, o výhře Unionu v 84. minutě rozhodl střídající Brenden Aaronson.

90+5

90+4
    Balon je v zámezí a Frederik Rönnow si jej velmi pomalu chystá k odkopu.

90+3
    Lucas Tousart zůstal po souboji s Contem ležet na hrací ploše, hra je přerušena a Union s rozehrávkou pochopitelně nespěchá.

90+2
    Kramarićův centr z pravé strany Vogt odhlavičkoval do bezpečí.

90+1
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim:
    ze hřiště odchází Pavel Kadeřábek, přichází David Jurásek.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    K odraženému míči se za hranicí pokutového území dostal Robert Skov, jehož rána ale byla zblokována.

89
    Diogo Leite se dotkl míče rukou a vidí za to žlutou kartu.

89
    Yorbe Vertessen se dostal k zakončení z hranice pokutového území, trefil ale jen Baumanna.

88
    Nakonec to vzal na sebe Josip Juranović, jehož utěšenou střelu Oliver Baumann se štěstím vyškrábl na tyč!

87
    K exekuci přímého kopu se chystají Josip Juranović a Brenden Aaronson.

86
    Pavel Kadeřábek zatáhl za záchrannou brzdu a za faul na unikajícího Roussillona dostal žlutou kartu.

84
    Union Berlin právě vstřelil branku!
    To jsou věci! Ve druhém poločase byl Hoffenheim jasně lepší, necelých deset minut před koncem jde ale do vedení Union! Yorbe Vertessen prchl po levém křídle a poté našel v pokutovém území BRENDENA AARONSONA, který se tváří v tvář Baumannovi nemýlil.