CFC Janov – Lecce 2:1 (kon.) | Monza – Sassuolo 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Frosinone 1:1 (kon.)
Lazio – Neapol 0:0 (kon.) | Fiorentina – Inter 0:1 (kon.)
Hellas Verona
1:1 (1:0)
Frosinone Calcio
cz Nedeľa 28.01.2024, 15:00 • Stadio Marcantonio Bentegodi, Verona • Talianska Seria A • 22. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost, přeji Vám hezký zbytek dne a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (16:59:53)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 7:2. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 17:12.

Máme za sebou utkání 22. kola Serie A, ve kterém domácí Verona remizovala s Frosinone 1:1. V prvním poločase byli domácí lepší. Nejprve v 37. minutě neproměnil penaltu Duda, avšak 2. Slovák v dresu Verony jej ve 45+3. minutě napravil, když proměnil pokutový kop.
    Po změně stran se zvedli hosté a korunovali to v 60. minutě, když se prosadil Kaio Jorge po rohovém kopu. po zbytek utkání hra stagnovala, byla mnohokrát přerušena, a i proto se týmy rozešlu smírem.

90+5

90+4
    Domácí hráči si nepohlídali své postavení a byl jim odmáván ofsajd.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Luca Mazzitelli vidí žlutou kartu za zbytečný zákrok. Domácí mají velmi dobrou standardní situaci.

90
    Střídání v týmu Frosinone Calcio:
    ze hřiště odchází Matías Soulé, přichází Illario Monterisi.

89
    Velkou šanci měl Thomas Henry, jehož obstřel však minul hostující bránu. Na poslední chvíli stačil míč srazit hostující kapitán Romagnoli.

89
    Střídání v týmu Hellas Verona:
    ze hřiště odchází Juan David Cabal, přichází Ruben Vinagre.

88
    Walíd Šeddíra si naskočil na zajímavý centr, ale z ložené šance pálil mimo. Tohle může ještě hosty mrzet.

87
    Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

85
    Hostující hráči kombinují s míčem, ale hra už je velmi opatrná. Nikdo nechce udělat zásadní chybu a přijít o body.

83
    ze hřiště odchází Kaio Jorge, přichází Renier,
    ze hřiště odchází Abdou Harroui, přichází Walíd Šeddíra.

81
    ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Daniel Filipe Bandeira Silva,
    ze hřiště odchází Tijani Noslin, přichází Juan Manuel Cruz.

79
    Hostující hráči mají k dispozici volný přímý kop.

77
    Velmi ukvapenou střelu vyslal domácí Elayis Tavşan, jehož pokus skončil velmi mimo.