Vigo – Girona 0:1 (kon.) | Cadiz – Bilbao 0:0 (kon.) | Sevilla – Osasuna 1:1 (kon.)
Atlético Madrid – Valencia 2:0 (kon.)
Celta Vigo
0:1 (0:1)
Girona FC
cz Nedeľa 28.01.2024, 14:00 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španielska LaLiga • 22. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (16:00:40)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:11.

Zápas 22. kola mezi Celtou Vigo a Gironou končí výhrou hostů 1:0
    První poločas nabídl velmi pohledný fotbal. Úvodní šanci zápasu měl Yangel Herrera, avšak z voleje trefil jen boční síť. Vzápětí měl dva šance také gironský útočník Dovbyk, avšak ani jednou si na Guaitu nepřišel. Španělského brankáře v brance Los Celestes překonal až ve 20. minutě Portu, který zakončil rychlý brejk střelou na přední tyč. Poté se ale začala osmělovat i domácí Celta, několik šancí měl třeba řecký útočník Douvikas, avšak brankáře Gazzanigu nepřekonal. To se nepovedlo ani Larsenovi, který hlavičkoval jen do břevna.
    Ve druhém poločase hra trochu upadla a sledovali jsme hlavně zápas mezi dvěma šestnáctkami. Celta si vypracovala i dvě střely na branku, avšak argentinského gólmana nepřekonala. Svěřencům kouče Beníteze se nakonec vyrovnat opravdu nepodařilo a prohrávají tak s Gironou 1:0. To naopak hosté se vrací do čela tabulky celé LaLigy.

90+4

90+3
    Nepříjemný nástřel Minguezy vyráží brankář Gazzaniga, to už bude pro dnešek vše.

90+3
    Gutiérrez se chtěl prohnat kolem Núñeze, avšak španělský zadák jej zastavil.

90+3
    Girona to teď dělá velmi dobře a drží balon na útočné polovině.

90+2
    Celta se zatím marně snaží o ohrožení branky Gazzanigy, který teď bude odkopávat.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Avšak zahrání rohu se Celtě vůbec nepovedlo, Rodríguez totiž vracel míč Aspasovi do ofsajdu.

90
    Mingueza se dobře prohnal do šestnáctky Girony a odcentroval, avšak Daley Blind jeho pobídku srazil na roh.

89
    Celtě Vigo se rychle krátí čas, avšak záložník Girony García teď odevzdává balon jen do autu, odkud můžou domácí vhazovat.

89
    Přihrávka Valeryho hledal Martína, avšak defenziva Celty tentokrát zasáhla dobře.

88
    Nepřesnou rozehrávku zadáků Vigo zachytil Gutiérrez, který míč zavedl k šestnáctce domácího celku.

87
    Z rohového kopu se Celta neprosadila, avšak stále ještě zůstává v držení balonu.

87
    Nástřel do šestnáctky hostů na začátku 87. minuty byl ztečován na roh.

86
    Artěm Dovbyk si teď nepohlídal své ofsajdové postavení, pomezní rozhodčí však měl bystré oko a praporek zvedl.