CFC Janov – Lecce 2:1 (kon.) | Monza – Sassuolo 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Frosinone 1:1 (kon.)
Lazio – Neapol 0:0 (kon.) | Fiorentina – Inter 0:1 (kon.)
AC Monza
1:0 (1:0)
U.S. Sassuolo Calcio
cz Nedeľa 28.01.2024, 15:00 • U-Power Stadium, Monza • Talianska Seria A • 22. kolo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:13. (17:14:58)

Neuvěřitelně dlouhý zápas je u konce. Domácí nakonec těsný náskok uhájili a vybojovali velice cenné tři body. Všeobecně dnešní zápas mnoho krásy nepobral, Monza s udržením těsného náskoku ani moc práce neměla.

90+11

90+11
    Už se nastavuje více než bylo avizovaných devět minut, domácí drží hru daleko od své brány.

90+8
    Dany Mota skončil po jeho faulu na trávníku a je jasné, že bude takticky zdržovat.

90+7
    Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Ruan).

90+7
    Hosté to v závěru ještě zkouší a jsou aktivnější než předtím, avšak jen aby už nebylo pozdě.

90+5
    Samuele Mulattieri před hranicí malého vápna tečoval míč vysoko nad.

90+1
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
    ze hřiště odchází Josh Doig, přichází Emil Ceïde.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě dlouhých devět minut.

90
    Málem se hosté dostali do šance, střela jednoho z hráčů však byla zblokována.

88
    Střídání v týmu AC Monza:
    ze hřiště odchází Matteo Pessina, přichází Davide Bettella.

87
    ze hřiště odchází Luca Caldirola, přichází Armando Izzo.

86
    Hosté marně dobývají bránu soupeře, což se jim ale nedaří. Chystá se další střídání.

83
    Cristian Volpato střílel z dálky pouze nad bránu Monzy.

81
    Na centr z levé strany o kousek nedosáhl jeden z hráčů Sassuola. Kdyby se mu to povedlo, nadělal by domácímu brankáři zřejmě nemalé starosti.

79
    V posledních minutách sledujeme nepříliš pěknou hru s nedovolenými zákroky převážně na straně hostů. Monza bude rozehrávat ze středového kruhu.