Montpellier – Lille 0:0 (kon.) | Clermont Foot – Štrasburg 1:1 (kon.) | Lorient – Le Havre 3:3 (kon.)
Remeš – Nantes 0:0 (kon.) | Toulouse – Lens 0:2 (kon.) | Paríž – Brest 2:2 (kon.)
Stade de Reims
0:0 (0:0)
FC Nantes
cz Nedeľa 28.01.2024, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo

Nantes mělo ve druhém poločase možnost penalty, ale Tino Kadewere ji neproměnil. Utkání tak skončilo bezbrankovou remízou. (17:03:03)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 9:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:16.

90+4

90+3
    Začala poslední minuta nastavení, mnoho šancí nebo zajímavých momentů k vidění není.

90+1
    Střídání v týmu FC Nantes:
    ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Hugo Boutsingkham.

90+1
    Žlutá karta pro tým FC Nantes (Moussa Sissoko).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

90
    Florent Mollet to vzal na sebe, ale jeho střelecký pokus míří vedle branky.

89
    Volný kop pro hostující celek.

87
    Žlutá karta pro tým FC Nantes (Douglas Augusto).

85
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Reda Yousef Khadra, přichází Adama Bojang.

81
    ze hřiště odchází Tino Kadewere, přichází Adel Mahamoud.

81
    Domácí hráč se dopustil taktického faulu, za což vidí kartu. Zamezil brejku soupeře.

81
    Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Marshall Munetsi).

80
    Reda Yousef Khadra poslal centr před branku, ale brankář Alban Lafont v pohodě vyboxoval míč.

79
    Domácí celek se nyní usadil před brankou soupeře, kde vybojoval rozehrávku.

76
    Joshua Wilson-Esbrand výborně překazil soupeři pokus o zajímavou kombinaci v bezprostřední blízkosti branky.