Vigo – Girona 0:1 (kon.) | Cadiz – Bilbao 0:0 (kon.) | Sevilla – Osasuna 1:1 (kon.)
Atlético Madrid – Valencia 2:0 (kon.)
Atlético Madrid
2:0 (1:0)
Valencia CF
cz Nedeľa 28.01.2024, 21:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • Španielska LaLiga • 22. kolo

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:9. (23:04:59)

Je tu konec zápasu, ve kterém vítězí Atlético Madrid 2:0, čímž se dostává o skóre na třetí místo před Barcelonu. Nejproduktivnějším hráčem byl vyhlášen střelec prvního gólu Lino. Ten se prosadil v poslední minutě nastavení prvního poločasu, když ho nádhernou kolmicí vyslal dopředu Griezmann a Lino proměnil skvělou nabídku na vstřelení gólu. Domácí ve druhém poločase přidali ještě jednu branku, konkrétně Memphis Depay po centru Moliny. To bude pro dnešek ode mě vše a budu se na vás těšit při dalším přenosu ze španělské La Ligy nebo u jiného světového fotbalu!

90+5

90+5
    Ruka Griezmanna a k míči se dostává ještě Valencia.

90+4
    Ofsajd Jaremčuka a hrát bude v poslední minutě Atlético.

90+3
    Morata držel míč u rohového praporku, ovšem Valencia vybojovala míč.

90+2
    Rohový kop pro Valencii po nepřesné přihrávce Llorenteho.

90+2
    Zajímavá šance pro Valencii, ovšem dobrá obrana Atlética.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Na hřiště přichází ještě Marí a González místo Lópeze a Dura.

89
    Pepelu vyzkoušel střelu, ovšem Morata blokoval a Valencia bude zahrávat roh.

86
    Dobrý centr Griezmanna a málem vlastní gól Cenka. Mamardašvili však dobře zasáhl.

86
    Llorentův centr byl zblokován a Atlético bude zahrávat rohový kop.

85
    Oblak musel zasahovat a boxovat míč pryč. Ovšem Boxoval jen k Diego Lópezovi, který okamžitě zakončoval, ovšem jen nad bránu slovinského brankáře.

84
    Pepelu vyzkoušel přímou střelu, ale ta končí jen ve zdi a Valencia zahrává rohový kop.