Brest – Lorient 4:0 (kon.) | Clermont Foot – Rennes 1:3 (kon.) | Lyon – Nantes 1:0 (kon.)
Montpellier – Marseille 1:1 (kon.) | Nice – Lens 2:0 (kon.) | Paríž – Metz 3:1 (kon.)
Remeš – Le Havre 1:0 (kon.) | Štrasburg – Lille 2:1 (kon.) | Toulouse – Monaco 1:2 (kon.)
Stade de Reims
1:0 (1:0)
Le Havre AC
cz Streda 20.12.2023, 21:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Le Havre měl v poli po většinu zápasu o jednoho hráče méně, přesto se ve druhé půli dokázal herně zvednout a svému soupeři dokázal několikrát pořádně zatopit. Na vyrovnání to však nakonec nestačilo a Stade de Reims dokázalo uhájit hubený náskok. Domácí fotbalisté se tak bodově dotáhli na sedmý Lens. Le Havre se naopak propadl na 11. místo. (23:06:06)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 15:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:6.

90+5

90+4
    Nabil Alioui svým pokusem minul levou tyč domácí branky.

90+3
    Faul Andrého Ayewa znamená pro hosty další komplikaci v honbě za vyrovnáním.

90+3
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Thomas Foket, přichází Ibrahim Diakité.

90+1
    Domácí budou zahrávat volný přímý kop z obranné poloviny.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

88
    Le Havre se v závěru druhé půle snaží o vyrovnání. V poslední šanci selhal Nabil Alioui, když zakončoval pouze nad břevno.

87
    Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Thomas Foket).

85
    Džunja Itó dostal na pravé straně spoustu prostoru, jeho střela ale letěla pouze nad branku!

83
    Střídání v týmu Le Havre AC:
    ze hřiště odchází Christopher Operi, přichází Daler Kuzjajev.

82
    Nakamura pálil pouze vysoko nad branku.

81
    ze hřiště odchází Reda Yousef Khadra, přichází Amir Richardson.

79
    Yoann Salmier byl přistižen ve své útočné snaze v ofsajdu.

78
    ze hřiště odchází Mohamed Bayo, přichází Antoine Joujou.

78
    ze hřiště odchází Oussama Targhalline, přichází André Ayew.

76
    Džunja Itó vyslal další pokus na branku hostů, který byl však také zblokován.

74
    Thomas Foket zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku.

73
    Azor Matusiwa měl na kopačce druhou branku domácích! Desmas jeho projektil vynikajícím zákrokem vytěsnil!

71
    Keito Nakamura centroval z pravé strany. Jeho přihrávka ale jen prosvištěla do zámezí.

69
    Dalekonosný centr z poloviny hřiště z kopaček hostů svého adresáta nenašel.

67
    Nový muž na hřišti Oumar Diakité byl přistižen v ofsajdu.

65
    Střela Teumy byla zblokována hostující obranou.

64
    ze hřiště odchází Mohamed Daramy, přichází Oumar Diakité.

63
    Střídání se chystá také v domácím týmu.

61
    Domácí fotbalisté opět drží míč na svých kopačkách.

59
    Hosté měli k dispozici také volný přímý kop, ale své možnosti nedokázali využít.

58
    ze hřiště odchází Abdoulaye Touré, přichází Nabil Alioui.

58
    ze hřiště odchází Emmanuel Sabbi, přichází Yassine Kechta.

57
    Teuma vybojoval volný přímý kop pro domácí, ze kterého se ale ohrožení branky hostů nekonalo.

55
    Domácí fotbalisté teď dokonce vsítili branku, jenže praporek pomezního rozhodčího jejich radost utnul.

54
    Žlutá karta pro tým Le Havre AC (Josué Casimir).

53
    Vůbec první roh pro Le Havre nedopadl vůbec dobře a do brejku se řítili domácí. Rychlý kontr byl zastaven pouze za cenu faulu.

51
    Joseph Okumu se svým pokusem z velké vzdálenosti neuspěl a zamířil vysoko nad branku.

50
    Obranný val hostů stále odolává veškerým snahám Remeše.

48
    Druhé dějství nám zatím nabízí podobný obrázek jako v první půli. Aktivnějším týmem je domácí Remeš.

46
    Centr Casimira doletěl pouze do rukavic Dioufa.

46

Domácí Remeš si naprosto po zásluze odnáší do kabin jednobrankový náskok. Její dominanci v prvním poločase umocnilo vyloučení Rassoula Ndiayeho po ostrém zákroku na Azora Matusiwu. Prozatím jediným střelcem duelu je Keito Nakamura, jenž otevřel skóre zápasu v 25. minutě. Druhý poločas začne přibližně ve 22:03.

45+2

45+2
    Závěr první poloviny se dohrává ve středu hřiště.

45+1
    Keito Nakamura vystřelil zpoza vápna pouze nad branku.

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

45
    Beton hostů je zatím neprostupný.

43
    Hráči Remeše se snaží najít skulinku v hostující obraně, avšak zatím bez úspěchu.

41
    Pokus o rychlý výpad domácích končí v náručí Desmase.

40
    Domácí fotbalisté nikam nespěchají a drží míč na kopačkách ve středu hřiště.

38
    Hostům vázne rozehrávka a téměř každý kontakt s míčem jim působí potíže.

36
    Hráči Le Havre jsou po vyloučení Ndiayeho ještě ve větším útlumu než na začátku utkání a koledují si o další branku.

35
    Centr Nakamury tentokrát skončil v rukavicích Desmase.

33
    Další roh domácích také Le Havre přežil bez úhony.

31
    Emmanuel Agbadou nebezpečnou střelou zprava vyzkoušel pozornost Desmase.

29
    Le Havre se tentokrát dokázal ubránit.

28
    Další rohový kop pro Remeš!

28
    Hosté se prozatím úspěšně brání atakům Remeše.

26
    Domácí hráči chtějí vytěžil ze své přesilovky co nejvíce a po úvodní trefě se znovu vrhli do útoku.
    25. Keito NAKAMURA - 1:0

25
    Remeš právě vstřelila branku!
    KEITO NAKAMURA zůstal ve vápně úplně osamocen a po centru od Thomase Foketa z pravé strany otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Thomas Foket.

24
    Le Havre se ještě více zatáhl do defenzívy.

23
    Hra po delší době konečně pokračuje, v útoku jsou domácí.
    21. Červená karta

21
    A pozor Rassoul Ndiaye inkasuje dokonce červenou kartu!

20
    Azor Matusiwa zůstává ležet po faulu Ndiayeho na hřišti a nevypadá to s ním vůbec dobře!

18
    Žlutá karta pro tým Le Havre AC (Rassoul Ndiaye).

16
    Emmanuel Agbadou hlavičkoval těsně mimo branku.

15
    Džunja Itó nebezpečně pálil z dvaceti metrů a Arthur Desmas jeho pokus vytěnil konečky prstů. Bude z toho další roh pro domácí!

14
    Mohamed Daramy se ocitl v šestnáctce v nadějné pozici, střela mu ale nesedla a trefil pouze střed branky.

13
    Hra se nyní trochu uklidnila a míč mají ve své moci domácí, kteří kombinují na vlastní polovině.

12
    První zákrok má za sebou na druhé straně také Yehvann Diouf.

10
    Teuma utekl hostující obraně po levé straně, střílel ale už z velkého úhlu a Desmas si s jeho pokusem lehce poradil.

9
    Abdoulaye Touré vypálil z pětadvaceti metrů, jeho pokus však skončil dva metry od pravé tyče.

7
    První roh domácích fotbalistů také úvodní branku nepřinesl.

5
    Le Havre se na chvíli vymanil z tlaku a měl míč na svých kopačkách. Záhy ale hosté o balon přišli.

4
    Hráči Remeše jsou prozatím aktivnější, ale žádnou vyloženou šanci jsme zatím neviděli.

3
    První standardní situaci Remeše zahrával z levé strany Teuma, avšak obrana hostů byla pozorná a centr odvrátila do bezpečné vzdálenosti od své branky.