Brest – Lorient 4:0 (kon.) | Clermont Foot – Rennes 1:3 (kon.) | Lyon – Nantes 1:0 (kon.)
Montpellier – Marseille 1:1 (kon.) | Nice – Lens 2:0 (kon.) | Paríž – Metz 3:1 (kon.)
Remeš – Le Havre 1:0 (kon.) | Štrasburg – Lille 2:1 (kon.) | Toulouse – Monaco 1:2 (kon.)
Stade de Reims
1:0 (1:0)
Le Havre AC
cz Streda 20.12.2023, 21:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Le Havre měl v poli po většinu zápasu o jednoho hráče méně, přesto se ve druhé půli dokázal herně zvednout a svému soupeři dokázal několikrát pořádně zatopit. Na vyrovnání to však nakonec nestačilo a Stade de Reims dokázalo uhájit hubený náskok. Domácí fotbalisté se tak bodově dotáhli na sedmý Lens. Le Havre se naopak propadl na 11. místo. (23:06:06)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 15:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:6.

90+5

90+4
    Nabil Alioui svým pokusem minul levou tyč domácí branky.

90+3
    Faul Andrého Ayewa znamená pro hosty další komplikaci v honbě za vyrovnáním.

90+3
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Thomas Foket, přichází Ibrahim Diakité.

90+1
    Domácí budou zahrávat volný přímý kop z obranné poloviny.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

88
    Le Havre se v závěru druhé půle snaží o vyrovnání. V poslední šanci selhal Nabil Alioui, když zakončoval pouze nad břevno.

87
    Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Thomas Foket).

85
    Džunja Itó dostal na pravé straně spoustu prostoru, jeho střela ale letěla pouze nad branku!