Třinec – Pardubice 1:5 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 1:6 (kon.) | K. Vary – Sparta Praha 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 2:4 (kon.) | Hradec Králové – Plzeň 1:2 (1:2 po s.n.) | Motor ČB – Kladno 6:3 (kon.)
Vítkovice – Litvínov 6:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
HC VERVA Litvínov
cz Nedeľa 03.12.2023, 17:00 • Ostravar aréna, Ostrava • Tipsport extraliga (ČR) • 25. kolo

49:31
    U hostující branky faulovat Havelka, který si za podrážení odpyká dvě minuty.

46:53
    Za podrážení je vyloučen hostující Baláž.

43:44
    Vítkovičtí se protahovali do pásma, Šalda musel zatáhnout za záchrannou brzdu , a proto bude pykat za držení.

32:06
    Sudí už nějakou dobu signalizovali vyloučení, po střele Kirka a úspěšném zásahu Machovského následuje komerční přestávka, během níž na trestnou lavici usedne domácí Doležal za hru vysokou holí.

29:11
    Za hrubost jsou vyloučeni domácí Lakatoš a hostující Abdul. Oba týmy hrají v pěti.

10:27
    To, že Zeman projel kolem Fridricha a shodil ho na zem, vyhodnotili sudí jako trest na dvě minuty za sekání.

07:14
    Přesilovka také pro Vervu, Dočekal se provinil podrážením.

02:56
    Po souboji o kotouč v rohu u hostující branky padl na led jeden z vítkovických hráčů, David Kaše je vyloučen za podrážení.

Monika Baloghová

Góly a asistencie: 13. Barinka (Peterek, Auvitu), 22. Bukarts (Dočekal, Krieger), 31. Bukarts, 45. Dočekal (Barinka, Zdráhal), 48. Lakatoš (Percy, Krieger), 50. Barinka (Dočekal, Zdráhal) – 23. Abdul (Baláž), 43. Demel (Baránek, Kirk)

HC Vítkovice Ridera: Machovský (Klimeš) – Percy, Raskob, Mikuš (A), Grman, Auvitu, L. Kovář, R. Jeřábek – Kalus, Dej (A), Lakatoš (C) – Fridrich, Barinka, Zdráhal – Bukarts, Krieger, Dočekal – Peterek, Přibyl, Doležal.
    Tréner: Pavel Trnka

HC VERVA Litvínov: M. Tomek (Zajíček) – Baránek, Demel (A), Czuczman, Zeman, Zile, Baláž, Šalda – Koblasa, Zygmunt, Kudrna – Hlava, D. Kaše (A), O. Kaše (C) – Maštalířský, Kirk, Abdul – Válek, Gut, Havelka.
    Tréner: Karel Mlejnek

Rozhodca: R. Šír, T. Cabák – V. Rožánek, M. Axman

Diváci: 3 253