Třinec – Pardubice 1:5 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 1:6 (kon.) | K. Vary – Sparta Praha 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 2:4 (kon.) | Hradec Králové – Plzeň 1:2 (1:2 po s.n.) | Motor ČB – Kladno 6:3 (kon.)
Vítkovice – Litvínov 6:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
HC VERVA Litvínov
cz Nedeľa 03.12.2023, 17:00 • Ostravar aréna, Ostrava • Tipsport extraliga (ČR) • 25. kolo

Utkání pětadvacátého kola je zde v Ostravě u konce. Vítkovičtí fanoušci se dočkali po sedmi kolech výhry, a to hned za tři body, navíc proti favoritovi z Litvínova. Vítkovice se dostaly do vedení zhruba v polovině první třetiny Barinkou, zkraje druhé třetiny zvyšoval Bukarts, ale kontaktní gól dokázal rychle dát Abdul. Do konce této třetiny se trefil Bukarts ještě jednou a poslal svůj tým znovu do dvougólového vedení. Rozdíl dvou branek není v hokeji nijak zásadní, ale vítkovičtí drželi zápas ve svých rukou. Ve třetí části se sice nejprve trefili hosté, když Machovského překonal Demel, ale zbytek už patřil Vítkovicím. Nejprve v přesilovce překonal Tomka Dočekal, o tři minuty později využil další přesilovku kapitán Lakatoš a třetí přesilovku v řadě pak využil Barinka. Ostravar aréna nadšením rozjela mexickou vlnu a před samotným závěrem téměř dvě minuty tleskala svému týmu.
    Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera a já se budu těšit brzy znovu na počtenou. (19:50:41)

59:45
    Zápas už se bude dohrávat, za neustávajícího potlesku fanoušků, kteří si dnes na zápas Vítkovic přes všechno cestu našli.

59:11
    Hosté už nikam nespěchají, dostali kotouč do pásma, ale pro domácí nebylo problémem jim ho odebrat.

58:41
    Ostravar arénou začíná znít obrovský potlesk.

58:34
    Válek se nevzdal kotouče a dostal se až k Machovskému, kde mu stopku vystavil Lakatoš.

58:13
    Auvitu podržel kotouč a poslal svůj tým do útoku, vítkovické ale zastavuje ofsajd.

57:30
    Verva se dostal lehce do útočného pásma, ale tam příliš prostoru nedostává. Čas se jí neúprosně krátí.

57:05
    Přibyl zdatně narušoval v útočném pásmu rozehrávku soupeře.

56:21
    Litvínov odehrává puk do bezpečnějších vod.

56:00
    Kovář vystřelil z kruhu, ale na Tomka si nepřišel.

55:48
    Vítkovice se rychle prosmýkly do pásma, Dej u branky nemířil úplně přesně.

55:26
    Vítkovicím unikl kotouč z pásma, vydal se za ním Hlava, ale do šance se nedostal.

54:54
    Domácí pásmo neudrželi, ale kotouč ano.

54:05
    K brance hostů se s pukem dostal Auvitu, nahrával Bukartsovi, ale tomu střela nevyšla.

53:47
    Hraje se ve středním pásmu, oba týmy se přetahují o kotouč.

53:15
    Kirk se protáhl podél mantinelu do pásma a zleva vystřelil na domácí klec, Machovský byl připraven.

53:07
    Litvínovští se dostali k puku, ale je jim odpískán ofsajd. Následuje komerční přestávka.

52:45
    Celkem 3 253 diváků právě začalo rozjíždět mexickou vlnu, tolik branek v brance soupeře už Ostravar aréna dlouho neviděla.

52:21
    Fridrich se natáhl pro puk, ale na útočné modré mu byl odebrán.

51:25
    Litvínov má teď delší dobu kotouč pod kontrolou, najíždí si na Machovského branku, ale jakoby nedokázali trefit ani větší část odkryté branky, přesto neúnavně na vítkovickou klec útočí.

49:53
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Tak to bylo rychlé!! Vítkovice využívají přesilovku, od branky nahrával na MARCELA BARINKU kotouč Dočekal a jeho spoluhráč dostal v pádu kotouč za Tomka – 6:2. Asistence: Martin Dočekal, Patrik Zdráhal.

49:31
    U hostující branky faulovat Havelka, který si za podrážení odpyká dvě minuty.

48:50
    Po nahrávce Davida Kašeho vyprášil Machovského betony Hlava.

48:28
    Litvínovští se drží u Machovského, ten se snaží být všude.

47:45
    Vítkovičtí znovu u hostující branky, ale Barinka na Tomka nevyzrál.

47:15
    Domácí využívají další přesilovku, Krieger poslal puk na modrou na Percyho, který nabil napravo DOMINIKOVI LAKATOŠOVI, ten vypálil hned z první a prostřelil Tomka v brance – 5:2. Asistence: Stuart Percy, Peter Krieger.

47:05
    Dělovka Lakatoše končí na zadním plexiskle.

46:53
    Za podrážení je vyloučen hostující Baláž.

46:33
    V rohu se v nehokejové pozici ocitl domácí Kovář, sudí signalizují vyloučení Vervy.

46:17
    Zdá se, že oba budou moci pokračovat ve hře.

46:17
    Hra je přerušena, v rohu u domácí klece zůstává ležet jeden z hlavních rozhodčích a také jeden z litvínovských hráčů.

46:01
    Menší tlak hostů ukončuje Machovský schováním kotouče ve výstroji. Následuje komerční přestávka.

45:11
    Hostujícímu celku ujel kotouč do středního pásma, využívají tento moment ke střídání.

44:57
    Litvínov má puk pod kontrolou, domácí ale k jeho hráčům přistupují velmi rychle.

44:28
    Domácí si u branky připravili několik slibných pokusů, ale chyběly jim centimetry. Nakonec ale prošla akce, kdy Barinka přihrával křižně na MARTINA DOČEKALA, který číhal po levici Tomka a než se hostující gólman stačil přesunout, zvýšil domácí útočník na 4:2. Asistence: Marcel Barinka, Patrik Zdráhal.

44:00
    Litvínov vyhazuje kotouč do bezpečí.

43:44
    Vítkovičtí se protahovali do pásma, Šalda musel zatáhnout za záchrannou brzdu , a proto bude pykat za držení.

42:29
    Litvínov právě vstřelil branku!
    V rohu u hostující branky zůstal na ledě Bukarts, hosté se rozjeli do pásma a po několika pokusech přece jen po Baránově nahrávce dostává puk do odkryté části vítkovické branky PATRIK DEMEL – 3:2. Asistence: Marek Baránek, Liam Joseph Kirk.

42:01
    Vítkovičtí v pásmu, Dočekal si sjel až k brance, ale volné místo nenašel dostal puk k Bukartsovi, ale ani ten nebyl přesný.

41:30
    Domácí gólman čelil střelám Hlavy, Šaldy i Davida Kaše, ale se všemi si poradil.

40:41
    Litvínovští se ujaly kotouče a usazují se u Machovského.

40:33
    Zdráhal se mezi kruhy dostal k puku, ale nikoho kolem sebe neměl.

40:05
    Vítkovičtí vybojovali vhazování a vjíždějí do útočného pásma.

40:01

Po druhé třetině domácí Vítkovice stále vedou, krátce po začátku navýšily své vedení díky Bukartsovi, ale hosté okamžitě odpověděli Abdulem. Vítkovické snažení u hostující branky přineslo další ovoce v podobě druhého gólu Bukartse, na které už Verva do druhé sirény odpovědět nedokázala. Oba týmy si dokázaly připravit několik slibných přečíslení, ale gólmani se dnes předvádějí v nejlepším světle. Zatím to vypadá, že prázdná tribuna za domácí brankou, kterou fanklub vyjadřuje svou nespokojenost s výkony hráčů i předváděnou hrou, Vítkovicím paradoxně vyhovuje. Ale ještě není konec, stát se může cokoliv.

1/3 – 15:13
    2/3 – 13:11

Další třetina začne přibližně v 18:45.

40:00

39:54
    Machovský neměl dobrý výhled, snažil se zmapovat situaci, hosté ale menšího zmatku před brankou nedokázali využít.

39:37
    Domácí na skok v pásmu, ale znovu se musejí rychle vrátit ke své kleci.

39:07
    Další šance pro hosty, kteří si jsou za snížením, Abdul střílel z prostoru před kruhy, Maštalířský byl připraven dorážet za povyjetého Machovského, kterému se ale podařilo uchránit kotouč.

38:31
    Domácí se přesunuli k Tomkovi, ale zmatků před jeho brankou nedokázali využít.

38:02
    Dobrá šance hostujícího Koblasy, který se ocitl sám u vítkovické branky, ale Machovského překonat nedokázal, vítkovický gólman si kotouč stáhl do lapačky.

37:42
    Přečíslení také na opačné straně, ale Baránek trefil jen domácího gólmana.

37:31
    Vítkovičtí v přečíslení tři na jednoho, ale Doležal poslal puk na Grmana, který mu ale kotouč rychle vrátil a domácí útočník dostal puk na paty.

37:07
    Přibyl si sjel do rohu k vlastní brance pro nahozený puk.

37:00
    Zbrklá přihrávka končí na zakázaném uvolnění Vítkovic.

36:31
    Domácím se nedaří ujmout se puku, snaží se ubránit prostor kolem Machovského.

35:50
    Dlouhá přihrávka do středního pásma končí na holi litvínovského hráče.

35:28
    Hrálo se ve středním pásmu, ale hosté se prosadili k Machovskému a zkoušejí jeho pozornost.

35:04
    Po odehrání kotouče hostujícími hráči se domácí znovu snažili dostat k Tomkovi, ale zastavuje je ofsajd.

34:47
    Vítkovičtí se snaží udržet v útočném pásmu, ale litvínovští bojují.

34:06

33:49
    Verva na skok v pásu, ale domácí znovu posílají puk k Tomkovi.

33:25
    Vítkovice odehrávají kotouč do bezpečí.

33:11
    Po sérii přihrávek se ke střele dostal David Kaše, ale vítkovickou klece přestřelil.

32:45
    Litvínov se prosadil do pásma k Machovskému.

32:25
    Vítkovice dostaly puk do bezpečí a přesunuly se do středního pásma.

32:06
    Sudí už nějakou dobu signalizovali vyloučení, po střele Kirka a úspěšném zásahu Machovského následuje komerční přestávka, během níž na trestnou lavici usedne domácí Doležal za hru vysokou holí.

31:51
    Vervy se i nadále drží v útoku, domácím se nedaří dostat puk pod kontrolu.

31:25
    Hosté okupovali útočné pásmo, nejblíže gólu byl Hlava, ale Machovský byl přece jen rychlejší.

30:27
    Domácí zvyšují svůj náskok, puk se dostal ke zcela volnému ROBERTSOVI BUKARTSOVI, který si sjel k brance a jen tak mimochodem poslal puk nad Tomkovu lapačku – 3:1. Bez asistence.

29:11
    Za hrubost jsou vyloučeni domácí Lakatoš a hostující Abdul. Oba týmy hrají v pěti.

29:05
    Domácí zpět v pásmu, ale Tomek je v pohotovosti.

28:24
    Litvínovští v pásmu, Kirk si najížděl s Abdulem, ale druhý jmenovaný netrefil kotouč podle představ.

27:52
    Před branku se protáhl Doležal, ale kotouč zblízka neumístil.

27:45
    Vítkovičtí se rychle přesunuli do útoku, ale jejich váhavost nahrává hostům, aby se dostali do správných pozic.

27:15
    Verva vyhodila kotouč, sprintoval za ním ale Hlava, který nastřelil z kruhu Machovského betony.

27:10
    Vítkovice se dlouhými přihrávkami dostaly do pásma, Raskobova střela končí v rohu.

26:59
    Hosté zkusili několik střel ze střední vzdálenosti, při té poslední se mu do branky tlačili dva hráči a moc toho neviděl, ale kotouč byl zblokovaný do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

26:45
    Dobře to myslel Zygmunt, ale Machovský byl připraven.

26:22
    Litvínovští se protáhli do pásma a bojují o více prostoru kolem vítkovické branky.

25:35
    Hosté vyhazovali kotouč, Kovář jej ale na modré zastavil a hned poslal před branku, kam se ale v poslední chvíli stačil Tomek přesunout.

25:22
    Souhra domácího Deje a Kaluse byla na Tomka krátká.

24:44
    Kotouč u Machovského, ale hosté jen vystřídali a spěchají zpět k Tomkovi.

24:11
    Vítkovice drží v útočném pásmu, hosté před svou brankou ale hrají pozorně.

23:33
    Oba týmy se na puku střídají, bude se vhazovat před útočnou modrou Vervy, přihrávka rukou totiž přerušila hru.

22:20
    Hosté okamžitě odpovídají kontaktním gólem, po střele Baláže dostal puk do branky za Machovského JINDŘICH ABDUL – 2:1. Asistence: Ondřej Baláž.

21:51
    Domácím se snaha vyplatila, Lakatoš poslal puk na modrou k Dočekalovi, ROBERTS BUKARTS v pádu u branky tečoval puk za Tomka – 2:0. Asistence: Martin Dočekal, Peter Krieger.

21:26
    Hosté odpalují puk na zakázané uvolnění.

21:20
    Znovu v individuální akci Zdráhal, který se protáhl až těsně před branku, ale nastřelil jen gólmana.

21:01
    Ještě to u branky zkoušel Zdráhal, ale Tomek byl na místě.

20:49
    Fridrich se prosmýkl mezi hráči soupeře před brankou, ale nezakončil přesně.

20:35
    Verva se dostala k puku, ale nedokázala jej vyvést z pásma.

20:10
    Vítkovice se okamžitě po úvodním vhazování vrhli k litvínovské kleci.

20:01

Po první třetině vedou domácí, kteří využili přesilovku dvě vteřiny před jejím vypršením díky pohotové střele Barinky. Hosté si ale také vytvářejí šance, daří se jim poměrně lehce dostávat do protiútoků, ale vítkovičtí se vracejí ke své brance a jsou Machovskému v brance nápomocní. Je ale před nimi ještě dlouhá cesta, stejně jako Verva má ještě hromadu času na to, aby se bylo skóre na kostce nad ledem takové, aby byli spokojeni.

1/3 – 15:13

Další třetina začne přibližně v 17:54.

20:00

19:54
    Hlava poslal tvrdě puk do Machovského betonů, kotouč ale vyklouzl zpět do hry, takže se mohl realizovat David Kaše, ale ani teď se stav na kostce nad ledem nemění.

19:45
    Útoky se okamžitě mění v protiútoky, teď do pásma vyjel Zdráhal se spoluhráčem, ale přišli o kotouč a hosté okamžitě vyrážejí k Machovskému.

19:08
    Vítkovice sprintují do útočného pásma, Percy se mezi kruhy dostal až k brance, ale jeho pokus je zblokovaný do ochranné sítě za brankou.

18:46
    Severočeši se drželi před domácí brankou, od kruhu tvrdě vypálil Zile, před Machovským ještě projel Kudrna, ale Machovský drží.

18:07
    Rychlý uk končí na zakázaném uvolnění Vítkovic.

17:45
    Hraje se v rychlém tempu na obě strany.

16:59
    Vítkovičtí to zkoušejí v pásmu, ale puk se odrazil jen do Tomka, následnou střelu Barinky zastavuje klubko hráčů před brankou.

16:31
    Verva se protáhla do pásma, ale ani Demelův pokus z kruhu, ale ani Zygmuntova jedovka za Machovského neprošla.

15:44
    Vítkovice se drží u Tomka, ale kotouče jim při nahrávkách odskakují od hokejek, a tak se o žádném momentu překvapení nedá mluvit.

15:01
    Dvojice hostů se sehraně rozjela do pásma, ale domácí gólman měl dobrý výhled.

14:45
    Vítkovice znovu u hostující branky, Krieger za ní bojuje o puk.

14:09
    Hostující gólman musel zasahovat proti domácí dvojici, která chtěla protlačit puk kolem jeho tyče.

13:57
    Pěkná individuální akce Davida Kaše, který se nebál početní převahy Vítkovic, najel si až do kruhu a poslal táhlou střelu na branku, Machovský byl ovšem na místě.

13:35
    Hraje se tvrdě, plexiskla se za hostující brankou prohýbají pod nápory těl.

13:03
    Vítkovičtí se vymanili od své branky, natlačili se před Tomka, ale ani Grman, ani Fridrich kotouč do sítě nedostali.

12:33
    Hosté v pásmu, ale Machovský střele Hlavy odolal. Následuje komerční přestávka.

12:25
    Dvě vteřiny před vypršením Zemanova trestu využívají domácí přesilovku, Peterek pálil od kruhu, Tomek vytěsnil puk betonem, který projel pod bránícím hráčem, tam už byl ale MARCEL BARINKA, který pohotově umístil stejnou cestou kotouč do sítě Vervy – 1:0. Asistence: Jonáš Peterek, Yohann Auvitu.

12:21
    Vítkovičtí se znovu usadili v útočném pásmu.

11:43
    Zdráhalův pas na Dočekala prošel, jeho střela ale těsně míjí pravou tyč hostující branky.

11:20
    Litvínovští vyhazují kotouč, domácí musejí vycouvat.

11:01
    Vítkovice si tvoří šance v útočném pásmu, Kalus je na svém místě před brankou.

10:27
    To, že Zeman projel kolem Fridricha a shodil ho na zem, vyhodnotili sudí jako trest na dvě minuty za sekání.

10:27
    Před hostující brankou byl po odpískání faulován domácí Fridrich, Ostravar aréna se bouří a oba kapitáni jedou k rozhodčím.

09:41
    Vítkovice v pásmu, kotouč projel brankovištěm Litvínova, ale Kalus jej netrefil ideálně.

09:23
    Lakatoš se dostal v dobré šanci až k Tomkovi, ale přestřelil.

09:14

09:11
    Vítkovičtí opět vyhazují kotouč až k brance hostů.

08:44
    Litvínov se usazuje v pásmu a rozjíždí přesilovkový kolotoč.

08:25
    Druhé vyhození v krátkém sledu z holí vítkovických hráčů.

07:50
    Domácí zdatně narušují hostující rozehrávku Dejem.

07:21
    Vítkovičtí rychle vyhazují kotouč k Tomekovi.

07:14
    Přesilovka také pro Vervu, Dočekal se provinil podrážením.

06:49
    Vítkovice se dostali k puku, ale jejich hru zastavuje ofsajd. Následuje komerční přestávka.

06:41
    Domácí gólman je stále v obležení litvínovských hráčů, ale ti na něj zatím nedokázali vyzrát.

06:19
    Od modré dobře mířil Baláž, ale lapačka Machovského byla rychlejší.

06:00
    Litvínov má puk pod kontrolou, Machovského v těchto chvílích zdatně rozchytává.

04:56

04:49
    Zdráhal u levé tyče hostující branky, ale Tomek byl na místě.

04:38
    Vítkovice jsou v pásmu před Tomkem, ale ten má dobrý výhled.

04:05
    Hosté se drží u domácí branky.

03:56
    Do situace dva na nikoho se dostali ve svém vlastním oslabení Koblasa s Kudrnou, prvně jmenovaný ale zblízka puk za Machovského nedostal.

03:50
    Percy netrefil od kruhu kotouč ideálně, hosté startují k Machovskému.

03:28
    Machovský si vyjel až mezi kruhy a nahrál kotouč spoluhráčům.

03:08
    Hosté vyhazují kotouč.

03:05
    Lakatoš dostal kotouč, ale střele mu nesedla.

02:56
    Po souboji o kotouč v rohu u hostující branky padl na led jeden z vítkovických hráčů, David Kaše je vyloučen za podrážení.

02:46
    Pokus jednoho z vítkovických je zblokovaný do ochranné sítě.

02:41
    Kotouč mířil pomalu na litvínovskou branku, Tomek jej raději přikrývá. Vhazuje se po jeho pravici.

02:34
    Hraje se ve středním pásmu.

02:01
    Vítkovičtí zahrozili v pásmu, ale Tomek nakonec zasahovat nemusel.

01:31
    Po střele Maštalířského je puk v Machovského lapačce, vhazuje se po jeho pravici.

01:20
    Machovský je v pohotovosti, Verva se usadila v pásmu a zkouší jeho pozornost ze všech stran.

00:55
    Vítkovice vybojovaly puk, ale jejich snahu zastavuje ofsajd.

00:25
    Hosté se dostali k puku a míří k Machovskému, před brankou mohl tečovat kotouč Zygmunt, ale nepodařilo se.

00:01
    Úvodní vhazování vyhrávají domácí.

00:01

HC Vítkovice Ridera: Machovský (Klimeš) – Percy, Raskob, Mikuš (A), Grman, Auvitu, L. Kovář, R. Jeřábek – Kalus, Dej (A), Lakatoš (C) – Fridrich, Barinka, Zdráhal – Bukarts, Krieger, Dočekal – Peterek, Přibyl, Doležal.
    Trenér: Pavel Trnka

HC VERVA Litvínov: M. Tomek (Zajíček) – Baránek, Demel (A), Czuczman, Zeman, Zile, Baláž, Šalda – Koblasa, Zygmunt, Kudrna – Hlava, D. Kaše (A), O. Kaše (C) – Maštalířský, Kirk, Abdul – Válek, Gut, Havelka.
    Trenér: Karel Mlejnek

Rozhodčí: R. Šír, T. Cabák – V. Rožánek, M. Axman.
    Překvapí Vítkovice favorita?

V prvním letošním vzájemném zápase vyhrál na svém ledě Litvínov 6:3, dva góly si v tomto utkání za Vervu připsal David Kaše, za vítkovické si tři body připsal kapitán Dominik Lakatoš (2+1).
    Není nezajímavé, že v posledních třech zápasech skóroval Litvínov pouze jednou, vítkovický střelecký prach je ale také poměrně zvlhlý, přesto v posledních třech zápasech překonali vítkovičtí hráči soupeřova gólmana čtyřikrát.

Lídrem kanadského bodování Litvínova je s třiadvaceti body útočník David Kaše (8+15), který se už pětkrát stal "hráčem utkání". Nejlepším střelcem je s deseti góly útočník Petr Koblasa (10+7). Nejlepšími obránci jsou s deseti body Janis Jaks (3+7) a Marek Baránek (2+8). Nejvíce prostoru dostává na ledě útočník Ondřej Kaše s průměrným časem 21:33 minut. Nejtrestanějším hráčem je se sedmatřiceti minutami mezi trestoměřiči obránce Radim Šalda. V bodování Radegast indexu má už 61 bodů obránce Kristaps Zile. Z dvojice gólmanů má více odchytáno Matej Tomek s průměrem 2,70 a úspěšností 91,20 %.

Nejproduktivnějším hráčem Vítkovic je se šestnácti kanadskými body útočník Dominik Lakatoš (8+8), nejvíce nahrávek si připsal Stuart Percy (3+12), který je zároveň nejlepším bekem týmu a s průměrným časem 21:40 je nejvytíženějším hráčem. Patří mu také další prvenství, a to nejvíce trestných minut (30). Ve statistikách Radegast indexu boduje z domácího celku nejvíce obránce Willie Raskob se 47 body. Ocenění hráč zápasu si čtyřikrát odnesl útočník Marek Kalus. Z dvojice gólmanů má lepší statistiky Lukáš Klimeš s průměrem 2,67 a úspěšností 91,45 %.

Oproti předpokladům se Vítkovicím v letošní sezóně příliš nedaří, a tak se pohybují spíše na konci tabulky. Momentálně jim v neúplné tabulce patří 13. příčka, s bilancí 4-1-5-12 a s pasivním skóre 48:70 mají na svém kontě jen 19 bodů. Domácí v posledních pěti zápasech dokázali bodovat třikrát, nejprve prohráli po prodloužení na ledě Olomouce (2:3), poté doma padli s Plzní 2:3 po prodloužení, i když ještě ve 45. minutě vedli 2:0. V posledním kole pak překvapili své fanoušky a možná i samotného lídra z Pardubic, když na jeho ledě uhráli bod po samostatných nájezdech (1:2). Verva má odehráno o dva zápasy více a v letošní sezóně se drží na horních příčkách, vyzkoušela si už i pozici lídra tabulky. Bilance 12-3-0-9 a aktivní skóre 74:67 ji zajistily 42 bodů a 4. místo v neúplné tabulce. V posledních pěti zápasech ale litvínovští bodovali jen dvakrát, v Třinci vyhráli po prodloužení 3:2, doma porazili Karlovy Vary 6:2, ale poté si připsali tři porážky v řadě, včetně posledního kola, kdy v pátek prohráli na ledě kladenských Rytířů 0:3.

Vítkovičtí mají za sebou individuální pohovory, po kterých na vlastní žádost opustil tým jejich statisticky třetí nejlepší hráč Peter Mueller. Před svými fanoušky se od těchto událostí představí poprvé a nebudou to mít jednoduché. Jejich největší podporovatelé mají v plánu zápas, nebo alespoň jeho část, bojkotovat. Navíc budou muset v pětadvacátém kole Tipsport extraligy Vítkovice napnout všechny síly, protože soupeřem jim bude Litvínov, kterému se v letošní sezóně daří poměrně dobře.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Monika Baloghová

Góly a asistencie: 13. Barinka (Peterek, Auvitu), 22. Bukarts (Dočekal, Krieger), 31. Bukarts, 45. Dočekal (Barinka, Zdráhal), 48. Lakatoš (Percy, Krieger), 50. Barinka (Dočekal, Zdráhal) – 23. Abdul (Baláž), 43. Demel (Baránek, Kirk)

Tréner: Pavel Trnka

Tréner: Karel Mlejnek

Rozhodca: R. Šír, T. Cabák – V. Rožánek, M. Axman

Diváci: 3 253