Bochum – Wolfsburg 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Lipsko – Heidenheim 2:1 (kon.)
Stuttgart – Brémy 2:0 (kon.)
VfB Stuttgart
2:0 (1:0)
Werder Brémy
cz Sobota 02.12.2023, 18:30 • MHPArena, Stuttgart • Nemecká Bundesliga • 13. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:29:55)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 11:8. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:9.

Máme za sebou utkání 13. kola Bundesligy, ve kterém domácí VfB Stuttgart poráží Werder Brémy 2:0.
    Pohodovou výhru načal již v 17. Undav, který dorazil střelu Antona. V minutě 21. slavili domácí podruhé, ale kvůli ofsajdu gól Guirassyho neplatil. Domácí měli po celou dobu zápasu velké množství šancí, ale 2. gól přidali až po sporné penaltě v 75. minutě, jmenovitě ji promněil Guirassy. Hosté vyloženou šanci neměli, a proto zápas končí 2:0.

90+6

90+6
    K závěrečnému náporu se vydávají hosté.

90+4
    Rohový kop mají k dispozici hráči Brém.

90+2
    Po rohovém kopu hostí Nubel předvedl skvělý zákrok po střele Schmida.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu VfB Stuttgart:
    ze hřiště odchází Pascal Stenzel, přichází Anthony Rouault.

89
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Dawid Kownacki,
    ze hřiště odchází Jens Stage, přichází Senne Lynen.

88
    Nubel předvedl skvělý zákrok po střele Stageho.

87
    Stenzel za svůj nevybíravý zákrok na Njinmaha obdržel žlutou kartu.

86
    Své postavení si nepohlídal Džong a asistent mu odmával ofsajd.

85
    Obrovskou šanci měl Njinmah, když loboval brankáře Nubela, ale jeho pokus se o pár centimetrů vykroutil z brány.

84
    Domácí teď řádně tlačí a nepouštějí k míči hosty a perfektně tak střeží své vedení.

82
    Hostující hráči kombinují s míčem kolem půlící čáry. Dál je Stuttgart svou skvělou poziční hrou nepustí.

79
    ze hřiště odchází Silas, přichází Jamie Leweling,
    ze hřiště odchází Chris Führich, přichází Džong Woo-jong.

79
    Hosté budou zahrávat roh.

78
    Hosté se snaží ještě s výsledkem zápasu něco udělat, ale sráží je časté nepřesnosti.

75
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SERHOU GUIRASSY!!!
    Sám faulovaný SERHOU GUIRASSY se postavil ke značce pokutového kopu a bezpečně proměnil. Poslal brankáře na stranu a takovou panenkou poslal míč doprostřed brány.

74
    Penalta způsobila velké emoce na obou stranách a kontroluje ji ještě VAR.

72
    Bude se kopat penalta!!! Zahrávat ji budou domácí po faulu na Guirassyho.

71
    ze hřiště odchází Maximilian Mittelstädt, přichází Josha Vagnoman,
    ze hřiště odchází Deniz Undav, přichází Angelo Stiller.

ze hřiště odchází Felix Agu, přichází Olivier Deman.

70
    Obrovskou šanci měl Silas, který vysoko skákavý míč pálil z první. Jeho střela byla sražena na roh.

69
    Hra je opět přerušena. Tentokrát na hřišti leží Njinmah, který je na hřišti 5 minut.

67
    Hra bude pokračovat odkopem od domácí brány.

65
    Hra je přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet Karazor. Ten si vyžádal ošetření.

64
    ze hřiště odchází Miloš Veljković, přichází Niklas Stark,
    ze hřiště odchází Marvin Ducksch, přichází Justin Njinmah.

63
    Útočným faulem se provinil Guirassy.

62
    Velmi dobrá až elektrizující atmosféra žene domácí hráče za 2. gólem.

61
    Po střelu Guirassyho budou domácí zahrávat roh.

59
    Hostující výběr bude mít k dispozici rohový kop.

58
    Hráči Werderu klidní hru a kombinují s míčem na vlastní polovině.

56
    Domácí hráči drží níč a nechávají svého soupeře zamknutého ve vápně.

55
    Guirassy si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

53
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl brankář Nubel a odevzdal jen míč soupeři.

51
    Ve velké šanci se objevil Deniz Undav, který se ocitl sám ve vápně. Míč si ale špatně zpracoval a sebral mu jej brankář Zetterer.

49
    1. rohový kop Werderu bude rozehrávat Weiser.

47
    Z úvodu 2. poločasu budou mít domácí k dispozici volný přímý kop.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:32.

Máme za sebou 1. poločas, po kterém domácí Stuttgart zaslouženě vede 1:0. Do zápasu domácí dobře vstoupili a odměnou jim v 17. minutě byla branka Undava. Ve 21. minutě se Guirassy radoval z gólu na 2:0, ale nepohlídal si ofsajd a gól nebyl uznán. Následně se hra vyrovnala, až ke konci poločasu brankář Zetterer předvedl několik skvělých zákroků a drží stále naděje svého týmu.

45+2
    S rohovým kopem si obrana hostí poradila a byla to poslední akce 1. poločasu

45+1
    Střelu Undava vyrazil brankář Zetterer na rohový kop. Obrovská šance a skvělý zákrok hostujícího gólmana.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45
    Silas si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

45
    Stenzel vypálil z dobrých 30 metrů. Jeho střela se odrazila o špatný trávník a brankář Zetterer s ní měl obrovské problémy. Stihl však před Undavem míč chytit.

44
    Hosté vytáhli s napadáním, ale domácí hráči elegantně kombinují s míčem bez chyb.

42
    Útočným faulem se provinil Zagadou, který sestřelil Ducksche.

40
    Guirassyho střela ze skvělé pozice překonala brankáře Zetterera, ale vykroutila se z brány. O pár čísel minul hostující bránu.

37
    Domácí hráči s míčem kombinují, následná průniková přihrávka byla nepřesná a míče se zmocnili hosté.

35
    Hosté měli obrovskou šanci, ale Stiller zablokoval střelu hostí. Domácí rychle utíkají s míčem dopředu.

33
    Hru se teď hráči Brém snaží uklidnit, s míčem kombinují kolem půlící čáry.

31
    Standardní situaci budou mít k dispozici hráči Stuttgartu.

30
    Velmi nepřesnou rozehrávku Brém zachytil Fuhrich, ale jeho finální přihrávka byla taktéž nepřesná a míč se vrátil na kopačky hostů.

28
    Domácí hráči kombinují s míčem a vyčkávají na chybu v obraně hostí.

26
    Mittelstadtova rozehrávka byla hrubě nepřesná, a proto se hostující hráči lehce zmocnili míče.

24
    Kvůli špatné ploše již pár hráčů přezouvá kopačky, nyní třeba Veljkovič.

21
    SERHOU UIRASSY se již radoval z branky, když na dvakrát dorazil do prázdné brány po chybě gólmana. Asistent mu však odmával ofsajd a VAR potvrdil, že branka neplatí.

20
    S rohovým kopem si obrana hostů poradila.

19
    Obrovská šance pro domácí. Silas si naběhl na skvělou nahrávku a loboval gólmana. Ten fantastickým zákrokem zvládl míč dopravit do zámezí.

17
    Autorem branky je DENIZ UNDAV, asistoval mu Waldemar Anton!!!
    Domácí kapitán Waldemar Anton si skvěle zpracoval míč a probil se sním ke střele z dálky, kterou brankář Zetterer ještě stihl vyrazit, ale následnou dorážku na dvakrát využil DENIZ UNDAV. Krásná a zasloužená domácí branka.

15
    Borré si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

13
    Odkop od brány bude zahrávat Nubel.

11
    Undav se dostal do skvělé pozice, ale jeho střela byla nepřesná.

9
    Rohový kop budou zahrávat domácí borci, vůbec první v zápase.

6
    Silas si naběhl na skvělou přihrávku, ale balón po jeho střele skončil na tribuně.

3
    Mattelstadt si naběhl na skvělý centr, ale obrana jeho střelu zablokovala.

1

Nejlepším střelcem domácích je Serhou Guirassy, který s 15 nastřílenými brankami je 2. v tabulce střelců o tři branky za Harrym Kanem s Bayernu Mnichov.
    Za hosty se nejvíce krát trefil Marvin Ducksch, celkem 5x.

To hostující tým Werder Brémy nevstoupil do letošního ročníku Bundesligy tak slavně. Po 12. odehraném kole mají hosté na svém kontě pouhých 11 bodů za 3 výhry, 2 remízy 7 porážek s pasivním skóre 18:25. A proto se hosté nacházejí na 12. místě ligové tabulky.
    V minulém kole padli doma proti aktuálně vedoucímu celku, Leverkusenu, 0:3.

Domácí VfB Stuttgart, hrající své domácí zápasy v MHPArena ve Stuttgartu, zahájil letošní ročník Bundesligy velmi dobře, když za 12 odehraných zápasů nasbíral celkem 27 bodů za 9 výher a 3 porážky s aktivním skóre 31:15. Domácí se tak nacházejí na fantastickém 3. místě ligové tabulky 5 bodů za 2. Bayernem Mnichov a 7 bodů za 1. Bayerem Leverkusenem.
    V minulém zápase si hráči Stuttgartu poradili s Eintrachtem Frankfurt 1:2 a upevnili si 3. místo před 4. Dortmundem.

V rámci 13. kola německé Bundesligy se mezi sebou utkají týmy VfB Stuttgart a Werder Brémy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.