Bochum – Wolfsburg 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Lipsko – Heidenheim 2:1 (kon.)
Stuttgart – Brémy 2:0 (kon.)
VfB Stuttgart
2:0 (1:0)
Werder Brémy
cz Sobota 02.12.2023, 18:30 • MHPArena, Stuttgart • Nemecká Bundesliga • 13. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:29:55)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 11:8. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:9.

Máme za sebou utkání 13. kola Bundesligy, ve kterém domácí VfB Stuttgart poráží Werder Brémy 2:0.
    Pohodovou výhru načal již v 17. Undav, který dorazil střelu Antona. V minutě 21. slavili domácí podruhé, ale kvůli ofsajdu gól Guirassyho neplatil. Domácí měli po celou dobu zápasu velké množství šancí, ale 2. gól přidali až po sporné penaltě v 75. minutě, jmenovitě ji promněil Guirassy. Hosté vyloženou šanci neměli, a proto zápas končí 2:0.

90+6

90+6
    K závěrečnému náporu se vydávají hosté.

90+4
    Rohový kop mají k dispozici hráči Brém.

90+2
    Po rohovém kopu hostí Nubel předvedl skvělý zákrok po střele Schmida.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu VfB Stuttgart:
    ze hřiště odchází Pascal Stenzel, přichází Anthony Rouault.

89
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Dawid Kownacki,
    ze hřiště odchází Jens Stage, přichází Senne Lynen.

88
    Nubel předvedl skvělý zákrok po střele Stageho.

87
    Stenzel za svůj nevybíravý zákrok na Njinmaha obdržel žlutou kartu.

86
    Své postavení si nepohlídal Džong a asistent mu odmával ofsajd.

85
    Obrovskou šanci měl Njinmah, když loboval brankáře Nubela, ale jeho pokus se o pár centimetrů vykroutil z brány.

84
    Domácí teď řádně tlačí a nepouštějí k míči hosty a perfektně tak střeží své vedení.

82
    Hostující hráči kombinují s míčem kolem půlící čáry. Dál je Stuttgart svou skvělou poziční hrou nepustí.

79
    ze hřiště odchází Silas, přichází Jamie Leweling,
    ze hřiště odchází Chris Führich, přichází Džong Woo-jong.

79
    Hosté budou zahrávat roh.

78
    Hosté se snaží ještě s výsledkem zápasu něco udělat, ale sráží je časté nepřesnosti.