Zlaté Moravce – Žilina 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Dunajská Streda 0:0 (kon.) | Trenčín – Podbrezová 1:2 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
1:2 (0:2)
MŠK Žilina
Sobota 02.12.2023, 15:00 • Futbalový štadión Zlaté Moravce • Niké liga • 16. kolo

S konštatovaním, že Zlaté Moravce na domácom trávniku prehrali so Žilinou 1:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok sobotného večera. Dočítania priatelia. (17:15:18)

90+5

90+5
    Brenkus posielal ešte v samom závere loptu do šestnástky hostí, obrana MŠK však loptu bez problémov upratala do bezpečia.

90+4
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina (Patrik Myslovič).

90+4
    Ešte v samom závere prečíslenie hostí 4 na 3, ale hráčom oboch tímov už absolútne došli fyzické sily.

90+3
    Dlhý center Mysloviča na Bileho, Knobloch si však loptu postrážil.

90+1
    Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Denis Duga).

90
    Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Vladimír Majdan).

89
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Glova nadstavovať minimálne tri minúty.

88
    Domáci v poslednom, pomerne zúfalom nápore. Švec v spolupráci so Suľom na ľavej strane, následný center vyriešil skúsený Tomáš Hubočan.

87
    Center hostí z ľavej strany, následná hlavička zrejme Dávida Ďuriša končí na brvne Knoblochovej bránky!

86
    Striedanie v tíme MŠK Žilina:
    z ihriska odchádza Samuel Gidi, prichádza Patrik Myslovič.

86
    Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Filip Balaj).

85
    Patrik Mijić sa v šestnástke Žiliny snažil o strelu z otočky, lopta však bola následne zblokovaný. Chorvátsky forvard si navyše pomohol útočným faulom.

84
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
    z ihriska odchádza Samuel Hodúr, prichádza Adam Brenkus.

84
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina (Ján Minárik).

82
    Dávid Ďuriš prihrával loptu na hranicu šestnástky z ľavej strany, tam však nebol žiadny z jeho spoluhráčov.

81
    Kombinácia Žilinčanov na ľavej strane polovice ViOnu, kde sú ešte nejaké zbytky trávnika. Hostia sa snažia držať loptu čo najďalej od svojej bránky.

80
    Máme pred sebou posledných 10 minút riadneho hracieho času, ViOn Zlaté Moravce zatiaľ prehráva na domácom trávniku s MŠK Žilina 1:2.