Arsenal – Wolverhampton 2:1 (kon.) | Brentford – Luton 3:1 (kon.) | Burnley – Sheffield Utd. 5:0 (kon.)
Nottingham – Everton 0:1 (kon.) | Newcastle – Manchester United 1:0 (kon.)
Arsenal FC
2:1 (2:0)
Wolverhampton Wanderers
cz Sobota 02.12.2023, 16:00 • Emirates Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 14. kolo

Fotbalisté Arsenalu dnes potvrdili roli favorita a Wolverhampton na domácí půdě porazili poměrem 2:1. První poločas byl jasně v režii Kanonýrů, za které se už v úvodu prosadili Bukayo Saka a Martin Ødegård. Po pauze se zdálo, že Arsenal utkání kontroluje, jenže v 86. minutě přišla na řadu chyba Zinčenka, kterou potrestal krásnou brankou Matheus Cunha. Londýňané v nastavení měli potíže, nakonec ovšem těsnou výhru uhájili.

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (18:09:23)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 13:3. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:10.

90+9

90+9
    Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Matheus Cunha).

90+7
    David Raya si pohlídal tečovaný centr ze strany. Už za okamžik přijde na řadu hvizd sudího.

90+6
    Pablo Sarabia si přihrávku na pravé křídlo nezpracoval, tudíž Olexandr Zinčenko rozehraje autové vhazování.

90+6
    Rozběhla se nám poslední minuta nastaveného času. Hosté se dostali na útočnou polovinu, do vápna posílají centry.

90+5
    Eddie Nketiah se pro svůj tým snažil pošetřit několik cenných sekund, což se mu i povedlo.

90+4
    Saša Kalajdžić se hned tlačil směrem dopředu. Tento útočník může svému celku pomoct především při nákopech.

90+3
    Střídání v týmu Arsenal FC:
    ze hřiště odchází Bukayo Saka, přichází Jakub Kiwior,
    ze hřiště odchází Martin Ødegård, přichází Jorginho.

90+3
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
    ze hřiště odchází Thomas Doyle, přichází Saša Kalajdžić.

90+1
    Nélson Semedo se ve vápně dostal k centru, který s velkým štěstím odvrátil Gabriel Magalhães.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Ve vápně hostů byl k vidění závar. Daniel Bentley šel do tvrdého souboje, ale podle všeho si nedovoleně nepočínal.

89
    Nélson Semedo sice centr Saky odhlavičkoval, ale pouze na další kop od rohového praporku.

89
    Bukayo Saka díky své důslednosti vybojoval rohový kop pro Arsenal.

88
    Hwang Hi-čchan viděl za protesty žluté napomenutí.

88
    Eddie Nketiah se ocitl mezi stopery a před ním už byl pouze brankář. Podruhé v utkání ale jeden z hráčů Arsenalu napálil tyč.

87
    Domácí už ale znovu kombinují na útočné polovině. Každopádně tady máme nesmírně zajímavý závěr.