CFC Janov – Empoli 1:1 (kon.) | Lazio – Cagliari 1:0 (kon.) | AC Miláno – Frosinone 3:1 (kon.)
AC Miláno
3:1 (1:0)
Frosinone Calcio
cz Sobota 02.12.2023, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán • Talianska Seria A • 14. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:6. (22:41:31)

Téměř celý poločas trvalo, než se fotbalisté AC Milán proti nadšeně hrajícímu nováčkovi dostanou do pořádné šance, probudila je až nevyužitá tutovka na druhé straně ve 42. minutě, a hned minutu nato otevřel skóre Jović. Po přestávce zvyšovali Pulišić po dlouhém výkopu brankáře a po rohu Tomori, Frosinone stačilo pouze snížit, když do milánské sítě překvapivě propadl dalekonosný centr zdejšího odchovance Brescianiniho z přímého kopu.
    Hosté byli dnes lepší ve všech ukazatelích, ale ze San Sira odjíždějí stejně jako po minulém nezdaru s Interem bez bodu.

90+6

90+6
    Soulé uvolnil šajtlí na pravé křídlo Oyona, jehož vrácenka však již přesná nebyla.

90+4
    Trenér AC Milán Stefano Pioli se na lavičce zlobí a za nemístné řeči dostává žlutou kartu. Faul jeho svěřence byl naprosto zřejmý.

90+3
    Mladý Camarda zezadu zahákoval unikajícího Okoliho.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 68 684 diváků.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Tohle ale naprosto nevyšlo. Soulé z trestného kopu z necelých 20 metrů vysoko přestřelil domácí bránu.

89
    Faul na Casa znamená další nebezpečný přímák pro nováčka Serie A, ještě z mnohem lepšího místa než padl jeho snižující gól.

87
    Individuální výpad dovedl nejlepší střelec Frosinone Soulé jen do zámezí.

86
    Dostřídáno má pro dnešní večer také Frosinone Calcio:
    ze hřiště odchází Illario Monterisi, přichází Walíd Šeddíra.

85
    Střídání v týmu AC Milán:
    ze hřiště odchází Luka Jović, přichází Francesco Camarda.

83
    Reijnders zachytil zpětný centr, ale jen nakopává míč, který stačí Turatimu sebrat z trávníku.
    82. Marco BRESCIANINI - 3:1

82
    Frosinone právě vstřelilo branku!
    Trestný kop od postranní čáry rozehrál MARCO BRESCIANINI a míč k údivu všech a nejvíce milánského brankáře propadl po odskoku o trávník nikým netečován až do sítě.

81
    Zpozornět musí domácí obrana, hosté získali trestný kop od pravé postranní čáry nebezpečně blízko šestnáctky. Do souboje o míč se zapojilo více hráčů, zřejmě došlo k nějakému drobnému háčku, na první pohled to nebylo patrné.