NY Rangers – Carolina 2:3 (kon.) | Washington – Columbus 6:7 (po pr.) | Philadelphia – Florida 6:3 (kon.)
NJ Devils – Minnesota 1:2 (po pr.) | Buffalo – Nashville 3:7 (kon.) | Boston – Ottawa 2:1 (kon.)
Montreal – Tampa Bay 3:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 7:2 (kon.) | Winnipeg – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | Dallas – Seattle 4:5 (po pr.) | Anaheim – Calgary 1:5 (kon.)
Vancouver – Vegas 3:4 (kon.)
Dallas Stars
4:5 (1:2, 0:1, 3:1 - 0:1)
Seattle Kraken
cz Streda 22.03.2023, 01:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:19:09)

3. Daniel Sprong (SEA) 1+1
    Seattle Kraken díky výhře v prodloužení nad Dallasem Stars získal velmi cenné dva body v boji o play off.

Domácím hokejistům tedy nakonec velké vyrovnání ze třetí třetiny přineslo pouhý bod, protože v prodloužení Dallas potvrdil, že to není jeho oblíbená parketa, jelikož o vítězství Seattlu rozhodl Larsson.

Seattle Kraken tedy Dallasu Stars alespoň lehce vrátil dvě porážky ze svého ledu, když si z Texasu odvážejí oba dva body za výhru 5:4 po prodloužení.

61:52 Adam LARSSON - 4:5

61:52
    Seattle právě vstřelil branku!
    Kraken přeci jen odjíždí z Texasu s oběma body, když McCann po pravém mantinelu vyslal do útoku ADAMA LARSSONA, na kterého domácí trochu zapomněli a obránce Seattlu využil své rychlosti, když jen objel Oettingera a zakončil touš do zcela odkryté brány. Asistence: Jared McCann, Alex Wennberg.

61:02
    Robertson vyslal hodně rychlou střelu ze středu útočného pásma, která jen proletěla kolem brány Seattlu.

60:45
    Domi obkroužil s pukem hostující klec, jenže zde neměl žádného spoluhráče, kterému by přihrál, tak z útočného pásma vyjel.

60:28
    Prodloužení začali s pukem hosté, ale Wennbergova střela Oettingera ani ohrozit nemohla.

60:01

Dallas ve třetí třetině zápas rozhodně nevzdal, když nejprve přiblížil domácí celek na dostřel Johnston, ale Seattle v 55. minutě opět odskočil na rozdíl dvou branek, protože se po druhé v zápase trefil Tanev.

Nicméně Stars poté neuznali jednu branku, což domácí celek nesrazilo, protože Dallas dokázal vstřelit hned dvě branky při své power play, když nejprve snížil Pavelski a v poslední možné vteřině srovnal kapitán Stars Benn.

60:00
    59:59 Jamie BENN - 4:4

59:59
    Dallas právě vstřelil branku!
    STARS VYROVNÁVAJÍ ZÁPAS V POSLEDNÍ VTEŘINĚ!!! Heiskanenovu střelu z modré čáry se hostům podařilo zblokovat na hůl Hintze, jehož dorážka ještě skončila na betonech Daccorda, ale puk se odrazil příhodně pro kapitána JAMIEHO BENNA, jenž ho už dopravil do hostující klece. Asistence: Roope Hintz, Miro Heiskanen.

59:23
    Dallas si bere svůj oddechový čas.

59:23
    Po neúspěšné kombinaci Stars se k puku dostal Gourde, který kotouč velkým obloukem vyhodil na zakázané uvolnění.

58:50
    Robertsonova dalekonosná střela končí na vyrážečce Daccorda.

58:23
    Pavelski dostal přihrávku do levého kruhu, avšak jeho střela byla zblokována hostující obranou.

58:06
    Seattlu se podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.

57:42
    Nahození Dadonova zaletělo přesně do lapačky Daccorda.

57:30
    Oettinger zůstává na své střídačce a domácí jsou znova v šesti!

57:30
    Domácí strana se nyní hodně zlobí, když Domimu byla zcela jasně vyseknuta hokejka z jeho ruk, ale rozhodčí žádný trest neudělují.

57:16
    Seattle se po neúspěšném útoku Dallasu osvobozuje jen za cenu vyhození kotouče na zakázané uvolnění.

56:51
    Stars nahodili touš směrem na hostující klec, kde Daccord raději schoval puk do své výstroje.
    56:34 Joe PAVELSKI - 3:4

56:34
    Stars hned v úvodu své power play snižují na rozdíl jediné branky. Benn zpoza klece nahrál do pravého kruhu Dadonovi, jenž poslal parádní pas na JOE PAVELSKÉHO, který ho už usměrnil do hostující klece. Asistence. Jevgenij Dadonov, Jamie Benn.

56:30
    Stars odvolávají svého brankáře!

55:48
    Domácím se nevydařila jejich útočná rozehrávka, když kotouč proletěl přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

55:01
    Robertsonova střela z levého kruhu byla zastavena ještě před Daccordem.

54:45
    Trenér Seattlu se svou výzvou nakonec uspěl, a tak hosté i nadále vedou o dvě branky.

54:45
    Dave Hakstol (SEA) si však bere svou coach challenge, jelikož se domnívá, že zde šlo o nedovolené bránění brankáři.

54:45
    A tak domácí hokejisté ještě vykřesávají naději, když se Domi natlačil před bránu Seattlu, kde se svým zakončením neuspěl, ale touš se odrazil na hůl TY DELLANDREA, jenž ho napálil do hostující klece. Asistence: Max Domi.
    54:03 Brandon TANEV - 2:4

54:03
    Kraken zřejmě rozhoduje o tom, že dva body pojedou pryč z Dallasu, když Geekie zpoza klece poslal parádní pas do slotu, kde byl připravený BRANDON TANEV, jenž pohotovou střelou překonává Oettingera. Asistence: Morgan Geekie, Carson Soucy.

53:53
    Kraken jen nahodil touš směrem na domácí bránu, kde Oettinger raději schoval puk do své lapačky.

53:30
    Dadonov dostal přihrávku za obranu Seattlu, ale skvělou obranou práci předvedl Borgen, který domácího útočníka zneškodnil.

52:47
    Eberle se po levé straně dral do zakončení z bezprostřední blízkosti, ale Heiskanen mu nakonec vysekl touš z hole.

52:22
    Stars jen nahodili touš směrem na hostujícího brankáře, který touš chytil svou lapačkou a přerušil hru.

52:06
    Seattlu se podařilo vyhodit kotouč ze svého obranného pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

51:36
    Domi se snažil zpoza hostující klece nahrát kotouč před Daccorda, ale tento pas si obrana Seattlu pohlídala.

50:49
    Larsson měl hodně prostoru na modré čáře, kde tedy napřáhl a svou ránu poslal hodně mimo bránu Dallasu.

50:20
    Seattle následně vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.

50:14
    Hintz nahrál pod sebe na modrou čáru Millerovi, který však svou dělovku příliš nezvedl a trefil jen beton Daccorda.

49:41
    Domácí hokejisté jsou zastaveni hvizdem čárového rozhodčího, když se Dallas dostal do ofsajdu.

49:23
    Stars jsou už kompletní, a tak se opět pokračuje v plném počtu hráčů na obou stranách.

49:00
    Seattlu se tato přesilová hra vůbec nedaří, když se hosté nemohou usadit ve svém útočném pásmu.

48:34
    Dallasu se podařilo vybojovat puk v rohu svého obranného pásma a Faksa jej poté podél mantinelu vyhodil k Daccordovi.

48:14
    Kraken už je tedy kompletní a hosté hrají svou zkrácenou přesilovou hru.

47:46
    Miller připravil střeleckou pozici pro Sutera, jehož rána však letěla hodně mimo bránu Seattlu.

47:24
    Larsson vystřelil z modré čáry a jeho pokus ještě lehce tečoval Beniers, ale Oettinger touš dokázal vyrazit.

47:18
    Přesilová hra Dallasu končí předčasně, protože dvě minuty za nedovolené bránění dostává Miro Heiskanen (DAL), kterému se jeho trest rozhodně nelíbí.

47:03
    Wennbergovi se podařilo vyhodit puk až k Oettingerovi.

46:44
    Pavelského přihrávka se od mantinelu odrazila do středního pásma.

46:20
    Robertsonova přihrávka byla zblokována hostující obranou a Kraken poté vyhodil touš přes všechny čáry.

46:09
    Yanni Gourde (SEA) oslabuje svůj tým na dvě minuty za sekání. Tohle by mohlo být klíčové oslabení Seattlu.

45:52
    Dallas bude hrát další přesilovou hru, když zatím mají domácí ponechanou výhodu.

44:51
    Seattle se snaží rychle odpovědět, když se hosté nacpali do svého útočného pásma, kde střílel Dunn a Oettinger jeho pokus vyrazil mimo svou klec.
    43:57 Wyatt JOHNSTON - 2:3

43:57
    Stars snižují na rozdíl jediné branky! Suter poslal touš z modré čáry k bráně Seattlu na hůl Benna, který poté vybídl ke skórování mladého WYATTA JOHNSTONA, jenž už jen napálil touš do zcela odkryté klece a skóruje už ve svém pátém utkání za sebou. Asistence: Jamie Benn, Ryan Suter.

43:21
    Naopak na druhé straně si Oettinger zapisuje další úspěšný zákrok, když si domácí brankář musel poradit se střelou Gourda.

42:56
    Čtvrtá formace Dallasu sice dokázala držet puk ve svém útočném pásmu, ale domácí si zde nevytvořili žádnou střeleckou příležitost.

42:07
    Tanev nejprve trefil boční síť domácí klece a následně poslal touš před Oettingera, jenž ho sebral do své lapačky.

41:56
    Další akce Dallasu končí ofsajdem, a tak se opět bude vhazovat ve středním pásmu.

41:28
    Dadonov se málem hnal do velmi zajímavého útoku, jenže jeho snahu trochu nešťastně zastavil hlavní rozhodčí.

40:51
    Eberle se prodral do bekhendového zakončení, které však mířilo přesně do loga na dresu Oettingera.

40:46
    Další ofenzivní akce Dallasu skončila hvizdem čárového rozhodčího, když se domácí dostali do ofsajdu.

40:13
    Miller vystřelil od modré čáry a jeho střela byla zastavena těsně před Daccordem.

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 17:18
    Zblokované střely: 10:7
    Hity: 17:10
    Vyhraná vhazování: 19:11
    Kraken ve druhé třetině navýšil své vedení o další branku. Dovede Seattle už zápas do vítězného konce?

Hned v úvodu druhé třetiny se hostujícím hokejistům podařilo navýšit své vedení, když se Kraken prosadil z dalšího rychlého protiútoku, ve kterém Eberle vybídl ke skórování McCanna.

Stars následně nepomohly ani dvě přesilové hry, které se navíc domácím nijak zvlášť nepovedly, a tak po dvou třetinách vede Seattle nad Dallasem o dvě branky.

40:00

39:44
    Tolvanen ještě v závěru druhé třetiny vystřelil od levého mantinelu, avšak jeho pokus byl zblokován mimo bránu Dallasu.

39:14
    Miller chtěl vyslat dlouhou přihrávku, avšak puk nastřelil do jednoho z hráčů Seattlu.

38:34
    Dallas se poté dral do rychlého protiútoku, jenže akci domácích zhatil ofsajd.

38:18
    Eberle zavezl puk do útočného pásma, avšak zde o něj velmi rychle přišel.

37:33
    Geekie se dokázal protáhnout kolem Heiskanena, ale následně už zakončoval z velkého úhlu a bekhendem ani bránu Dallasu netrefil.

36:56
    Kraken zpoza domácí klece dostal touš před Oettingera, který ho raději schoval pod svou lapačku.

36:36
    Gourde se snažil přebruslit Sutera, ale ten měl trochu větší náskok a díky tomu poté hostujícího útočníka vytlačil.

36:21
    Akce Seattlu byla zastavena hvizdem čárového rozhodčího, když se hostující hokejisté dostali do ofsajdového postavení.

35:39
    Domi velmi dobře přihrával zpoza hostující klece mezi kruhy, kde byl Dellandrea, jenže tomu přeskočil kotouč přes jeho hůl.

35:09
    Domácí dokázali vyhrát souboj o puk v rohu svého útočného pásma, a tak si nakonec do zakončení vyjel Johnston, jenž však poslal touš přímo na hruď Daccorda.

34:26
    Lindell se pokoušel překonat Daccorda střelou po ledě, ale hostující brankář stihl své betony položit na led a touš se od něj pouze odrazil.

34:00
    Pavelski nahrál do pravého kruhu Robertsonovi, jehož pohotovou střelu Daccord vyrazil před sebe, kde naštěstí pro něj nebyl nikdo v zeleném.

33:27
    Geekie získal touš po špatné rozehrávce Dallasu a ihned ho předával Sprongovi, který však touš nezpracoval.

32:45
    Hned po návratu z trestné lavice se Benn zapojil do útoku, když střílel z levého kruhu, ale touš napálil přesně do lapačky Daccorda.

32:25
    Schultz dostal nabito na modrou čáru, jenže se svou ránou jen sestřelil hned prvního bránícího hráče Stars.

31:52
    Dunnovu střelu z modré čáry zastavil bránící Hakanpää a Dallas následně vyhodil touš ze svého obranného pásma.

31:28
    Hostující hokejisté zatím kombinují ve svém útočném pásmu.

30:48
    Dallas se na začátku oslabení dostal do útoku, kde střelu Glendeninga vyrazil špičkou svého betonu Daccord.

30:37
    Přesilovou hru si už vyzkouší i hostující hokejisté ze Seattlu, protože na dvě minuty za hákování je vyloučen kapitán Stars Jamie Benn (DAL).

30:06
    V závěru přesilové hry ještě vyslal nepřesnou střelu Robertson a Soucy se už pomalu chystá zpět do hry.

29:32
    Domiho střela z levé strany byla hostující obranou zblokována mimo bránu Seattlu.

28:58
    Dallas se však opět nemůže vůbec dostat do svého útočného pásma.

28:20
    Robertsonova střela jen těsně proletěla kolem brány Seattlu a hosté vzápětí dokázali vyhodit touš ze svého obranného pásma.

28:09
    Stars budou hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za podrážení dostává Carson Soucy (SEA), který hodně zbytečně při napadání podrazil Glendeninga.

27:25
    Tak tohle je opravdu tragická přesilová hra Dallasu, která už je u svého konce a Seattle se ani příliš snažit nemusel, aby tohle oslaben zvládl.

27:00
    Faksa nahrával za sebe Domimu, jenž jeho pas asi nečekal, a tak touš letí do středního pásma.

26:31
    Hostující hokejisté znova dokázali vyhodit kotouč přes všechny čáry.

26:00
    Kraken dokázal získat puk za svou klecí a hosté následně vyhodili touš přes celé kluziště.

25:43
    Benn se pokoušel překonat Daccorda zakončením z hodně velkého úhlu, ale brankář Seattlu byl u své tyče připraven.

25:29
    Dallas bude hrát druhou přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za hákování dostává Jesper Frödén (SEA).

25:07
    Eberle přistrčil puk do jízdy McCannovi, jenž z levé strany otestoval Oettingera, který jeho střelu vyrazil za svou klec.

24:12
    Stars rychle přesunuli hru do svého útočného pásma, kde však byla střela Millera zastavena hostující obranou.

23:57
    Hokejisté Dallasu pouze poslali kotouč na zakázané uvolnění a hra se tedy vrátí před jejich brankáře.

23:45
    Tolvanen nahrál na modrou Oleksiakovi, který to v Dallasu moc dobře zná, ale proti svému bývalému zaměstnavateli se netrefuje, když jeho střelu chytá Oettinger.

22:25
    Dlouhý pas Sutera na Johnstona domácí útočník jen protečoval do útočného pásma, ale zde si touš přebírají hosté.
    21:37 Jared MCCANN - 1:3

21:37
    Kraken se znova prosazuje díky rychlému protiútoku, ve kterém nakonec Eberle poslal touš před bránu Dallasu a JARED MCCANN jej jednoruč nasměroval za záda Oettingera. Asistence: Jordan Eberle, Jamie Oleksiak.

21:08
    McCann zkusil vystřelit z levého kruhu, avšak střela hostujícího útočníka jen proletěla kolem brány Dallasu.

20:18
    Dallas se hned nacpal do svého útočného pásma, kde nakonec z levé strany střílel Domi, avšak jeho pokus byl zblokován za hostující klec.

20:01

Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 5:11
    Zblokované střely: 4:4
    Hity: 9:10
    Vyhraná vhazování: 8:7
    Po první třetině jsou zatím šťastnější hostující hokejisté, kteří vedou nad Dallasem o jednu branku.

Prvních dvacet minut tohoto utkání patřilo hostujícím hokejistům, kteří jen dokazují, že na venkovních kluzištích jim to jde nadmíru dobře. Seattle se dostal bleskově do vedení, když už ve 3. minutě obstaral první branku Tanev.

Stars vzápětí reagovali využitou přesilovou hrou, ve které vstřelil hodně šťastnou branku Heiskanen. Do šaten však přeci jen jde s vedením Kraken, protože druhou branku hostujících vstřelil z rychlého protiútoku Sprong.

Vedení Seattlu je zcela zasloužené a Dallas bude muset hodně přidat, jestliže chtějí domácí v tomto zápase bodovat.

20:00

19:48
    Tolvanen se pokoušel nahrát mezi kruhy připravenému Bjorkstrandovi, avšak tomu se jeho střela z první vůbec nepodařila.

19:28
    Schultz z levé strany posílal touš před bránu Dallasu, ale zde jej nikdo nezasáhl.

18:52
    Johnston dostal přihrávku mezi obránce Seattlu, avšak jeho následné zakončení bylo hodně náročné, když měl na zádech pověšené právě dva hostující hráče.

18:18
    Schwartz napálil do levého mantinelu kotouč směrem na domácí klec, kterou však trefil jen z její boční strany.

17:33
    McCannova přihrávka zpoza domácí klece se dostala až na modrou čáru, odkud střílel Soucy, ale tento pokus byl zblokován mimo hrací plochu.

16:39
    Miller vystřelil touš z modré čáry, avšak jeho střela letěla hodně mimo bránu Krakena.

16:16
    Hosté se hnali do dalšího rychlého protiútoku, kde vše na sebe vzal Bjorkstrand, který vystřelil z levého kruhu a Oettinger jeho pokus vyrazil mimo svou klec.

15:50
    Schultz si sjel na hranici levého kruhu, odkud vyslal svou rychlou střelu, která jen proletěla kolem brány Dallasu.

15:22
    Tanev vletěl ve velké rychlosti do útočného pásma, kde volil místo střely zpětnou přihrávku, kterou však poslal do bránícího hráče Dallasu.

14:36
    McCann využil toho, že měl na levě straně dostatek prostoru, a tak vyslal trochu schovanou střelu, kterou Oettinger jen vyrazil mimo svou klec.

14:07
    Robertson dostal přihrávku na útočnou modrou, ale domácímu střelci se poté nepodařilo přihrát touš svým spoluhráčům.

12:58
    Faksa byl osamocený v útočném pásmu, kde nakonec český útočník inkasoval tvrdý hit od Tolvanena.
    12:20 Daniel SPRONG - 1:2

12:20
    Kraken se dostal do rychlého protiútoku dvou na jednoho, kde nakonec DANIEL SPRONG volil přímou střelu po ledě, která projela mezi betony Oettingera. Asistence: Adam Larsson, Brandon Tanev.

11:48
    Dadonov sjel s pukem až k hostující bráně, kde místo střely volil přihrávku, ale tento pas opět hosté ubránili.

11:35
    Daccord si po delší době připisuje úspěšný zákrok, když si brankář Seattlu poradil s jednoduchou střelou z pravého rohu obranného pásmu Krakena.

11:10
    Heiskanen poslal dlouhý pas na útočnou modrou Pavelskému, který poté chtěl nahrát za obranu najíždějícímu Hintzovi, ale tento pas si obrana Seattlu pohlídala.

10:30
    Larsson přenechal kotouč na modré Eberlemu, ale následná střela útočníka Seattlu byla hodně nepřesná.

10:05
    Gourde chtěl nahodit kotouč do útočného pásma, jenže tomu dal příliš síly, protože poslal touš až do ochranné sítě za bránou Dallasu.

09:21
    Wennberg přihrál kotouč na modrou čáru Larssonovi, jehož následnou střelu se domácí obraně podařilo zblokovat.

08:25
    Hostující hokejisté zahráli kotouč vysokou holí, takže je hra přerušena a po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.

07:50
    Heiskanen dostal na levé straně mnoho prostoru, a tak si sjel skoro až k bráně Seattlu, ale jeho následná střela šla hodně mimo.

07:35
    Tentokrát už se Dallasu podařilo svého soupeře vyhnat z obranného pásma.

07:05
    McCann poslal kotouč na modrou Soucymu, jehož nahození letí mimo bránu Dallasu. Seattle však zůstává na puku.

06:51
    Stars následně sice dokázali získat kotouč, jenže Suter ho pouze poslal na zakázané uvolnění.

06:35
    Bjorkstrand se dostal do střeleckého zakončení z levého kruhu, které jen proletělo kolem vzdálenější tyče domácí klece.

05:54
    Domi nahrál kotouč na modrou Hanleymu, jehož následná střela byla hostující obranou zblokována mimo bránu Seattlu.

05:20
    Lindellovu dlouhou přihrávku Kiviranta nedokázal tečovat, a tak kotouč letí až na zakázané uvolnění.

04:28
    Domácí hokejisté mohli jít hned i do vedení, když se do obrovské šance dostal kapitán Dallasu Jamie Benn, avšak toho vychytal Daccord.
    03:52 Miro HEISKANEN - 1:1

03:52
    Stars využívají přesilovou hru! Tak to je hodně šťastná branka Dallasu, když Robertson přenechal kotouč na modré čáře MIROVI HEISKANENOVI, jehož následné nahození sice bránu minulo, jenže od zadního plexiskla se touš odrazil zpět do Daccorda, který si touš poté srazil do vlastní sítě. Asistence: Jason Robertson, Joe Pavelski.

03:34
    Kraken dokázal dostat puk ze svého obranného pásma.

03:13
    Will Borgen (SEA) je prvním vyloučeným hráčem v tomto utkání, když obránce Seattlu dostává dvě minuty za držení.

03:10
    Dellandrea vystřelil z pravého kruhu a jeho pokus se hostující obraně podařil zblokovat mimo hostující bránu.

02:48
    Domácí hokejisté se hned pokusili o odpověď, ale v útočném pásmu si nahráli rukou, takže je hra přerušena.
    02:32 Brandon TANEV - 0:1

02:32
    Kraken se dostává z ničeho nic do vedení, když Sprong dostal po pravé straně touš do útočného pásma, odkud ho poslal před domácí klec a zde parádně tečoval puk BRANDON TANEV, jenž ho nasměroval za záda Oettingera. Asistence: Daniel Sprong, Carson Soucy.

01:10
    Eberle se po levé straně snažil prodrat před Oettingera, což se mu i podařilo, ale z bezprostřední blízkosti neprotlačil touš do domácí klece.

00:50
    Stars nahodili touš směrem na Daccorda, který si tak připisuje hodně jednoduchý první zákrok.

00:01

(38-19-13)

Hokejisté z Texasu mají už víceméně své místo v play off jisté a jen zázrakem by o něj mohli přijít. Nicméně ještě stále bojují o co nejlepší postavení ve své divizi i celé konferenci. Aktuálně se Dallas vrací zpět do své arény po šestizápasové venkovní šňůře, na které vyhráli čtyři z šesti utkání.

Návrat do American Airlanes Center však nebude jednoduchý. Jak už bylo psáno, tak Seattle má svému soupeři co vracet a navíc Kraken patří k jednomu z nejlepších týmů na venkovních kluzištích. Naopak Dallas má doma vyrovnanou bilanci 17-17.

Poslední zápasy

Calgary Flames – Dallas Stars 5:6 pp.
    Edmonton Oilers – Dallas Stars 4:1
    Vancouver Canucks – Dallas Stars 5:2

(38-24-7)

Seattle se hned ve své druhé sezóně snaží probojovat do vyřazovacích soubojů. Po parádním úvodu však Kraken v poslední době trochu ztrácí dech a v závěru základní části ještě čeká tým ze státu Washington hodně těžká práce, aby své postupové pozice udržel.

Vše to skvěle vystihuje i bilance z posledních pěti zápasů Seattlu, jelikož z nich dokázali zvítězit pouze v jediném utkání. Ani proti Dallasu je nečeká nic jednoduchého, protože s tímto soupeřem v minulém týdnu prohráli dva domácí zápasy za sebou, a tak mají Stars rozhodně co vracet.

Seattle Kraken – Edmonton Oilers 4:6
    San Jose Sharks – Seattle Kraken 1:2 pp.
    Seattle Kraken – Dallas Stars 2:5

Vítám vás u velmi bohatého úterního programu, ve kterém jde do akce hned 26 týmů. My se zde podíváme do Texasu, kde totiž Dallas Stars ve své aréně přivítají nejmladší tým soutěže, a to Seattle Kraken.

Zápas z American Airlanes Center začíná něco málo po půl druhé ranní.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 4. Heiskanen (J. Robertson, Pavelski), 44. W. Johnston (Ja. Benn, R. Suter), 57. Pavelski (Dadonov, Ja. Benn), 60. Ja. Benn (Hintz, Heiskanen) – 3. B. Tanev (Sprong, Soucy), 13. Sprong (A. Larsson, B. Tanev), 22. McCann (Eberle, Oleksiak), 55. B. Tanev (Geekie, Soucy), 62. A. Larsson (McCann, Wennberg)

Dallas Stars: Oettinger (Poirier) – Heiskanen, C. Miller, Lindell, Hakanpää, R. Suter, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Domi, Faksa, Dellandrea – Ja. Benn, W. Johnston, Dadonov – Kiviranta, Glendening, F. Olofsson.
    Tréner: Peter DeBoer

Seattle Kraken: Daccord (Mar. Jones) – Dunn, A. Larsson, Oleksiak, Borgen, Soucy, Schultz – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – McCann, Beniers, Eberle – Schwartz, Wennberg, B. Tanev – Geekie, Sprong, Frödén.
    Tréner: Dave Hakstol

Rozhodca: Dwyer, Blandina – McNamara, Pancich

Diváci: 18 532