NY Rangers – Carolina 2:3 (kon.) | Washington – Columbus 6:7 (po pr.) | Philadelphia – Florida 6:3 (kon.)
NJ Devils – Minnesota 1:2 (po pr.) | Buffalo – Nashville 3:7 (kon.) | Boston – Ottawa 2:1 (kon.)
Montreal – Tampa Bay 3:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 7:2 (kon.) | Winnipeg – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | Dallas – Seattle 4:5 (po pr.) | Anaheim – Calgary 1:5 (kon.)
Vancouver – Vegas 3:4 (kon.)
Dallas Stars
4:5 (1:2, 0:1, 3:1 - 0:1)
Seattle Kraken
cz Streda 22.03.2023, 01:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:19:09)

3. Daniel Sprong (SEA) 1+1
    Seattle Kraken díky výhře v prodloužení nad Dallasem Stars získal velmi cenné dva body v boji o play off.

Domácím hokejistům tedy nakonec velké vyrovnání ze třetí třetiny přineslo pouhý bod, protože v prodloužení Dallas potvrdil, že to není jeho oblíbená parketa, jelikož o vítězství Seattlu rozhodl Larsson.

Seattle Kraken tedy Dallasu Stars alespoň lehce vrátil dvě porážky ze svého ledu, když si z Texasu odvážejí oba dva body za výhru 5:4 po prodloužení.

61:52 Adam LARSSON - 4:5

61:52
    Seattle právě vstřelil branku!
    Kraken přeci jen odjíždí z Texasu s oběma body, když McCann po pravém mantinelu vyslal do útoku ADAMA LARSSONA, na kterého domácí trochu zapomněli a obránce Seattlu využil své rychlosti, když jen objel Oettingera a zakončil touš do zcela odkryté brány. Asistence: Jared McCann, Alex Wennberg.

61:02
    Robertson vyslal hodně rychlou střelu ze středu útočného pásma, která jen proletěla kolem brány Seattlu.

60:45
    Domi obkroužil s pukem hostující klec, jenže zde neměl žádného spoluhráče, kterému by přihrál, tak z útočného pásma vyjel.

60:28
    Prodloužení začali s pukem hosté, ale Wennbergova střela Oettingera ani ohrozit nemohla.

60:01

Dallas ve třetí třetině zápas rozhodně nevzdal, když nejprve přiblížil domácí celek na dostřel Johnston, ale Seattle v 55. minutě opět odskočil na rozdíl dvou branek, protože se po druhé v zápase trefil Tanev.

Nicméně Stars poté neuznali jednu branku, což domácí celek nesrazilo, protože Dallas dokázal vstřelit hned dvě branky při své power play, když nejprve snížil Pavelski a v poslední možné vteřině srovnal kapitán Stars Benn.

60:00
    59:59 Jamie BENN - 4:4

59:59
    Dallas právě vstřelil branku!
    STARS VYROVNÁVAJÍ ZÁPAS V POSLEDNÍ VTEŘINĚ!!! Heiskanenovu střelu z modré čáry se hostům podařilo zblokovat na hůl Hintze, jehož dorážka ještě skončila na betonech Daccorda, ale puk se odrazil příhodně pro kapitána JAMIEHO BENNA, jenž ho už dopravil do hostující klece. Asistence: Roope Hintz, Miro Heiskanen.

59:23
    Dallas si bere svůj oddechový čas.

59:23
    Po neúspěšné kombinaci Stars se k puku dostal Gourde, který kotouč velkým obloukem vyhodil na zakázané uvolnění.

58:50
    Robertsonova dalekonosná střela končí na vyrážečce Daccorda.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 4. Heiskanen (J. Robertson, Pavelski), 44. W. Johnston (Ja. Benn, R. Suter), 57. Pavelski (Dadonov, Ja. Benn), 60. Ja. Benn (Hintz, Heiskanen) – 3. B. Tanev (Sprong, Soucy), 13. Sprong (A. Larsson, B. Tanev), 22. McCann (Eberle, Oleksiak), 55. B. Tanev (Geekie, Soucy), 62. A. Larsson (McCann, Wennberg)

Dallas Stars: Oettinger (Poirier) – Heiskanen, C. Miller, Lindell, Hakanpää, R. Suter, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Domi, Faksa, Dellandrea – Ja. Benn, W. Johnston, Dadonov – Kiviranta, Glendening, F. Olofsson.
    Tréner: Peter DeBoer

Seattle Kraken: Daccord (Mar. Jones) – Dunn, A. Larsson, Oleksiak, Borgen, Soucy, Schultz – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – McCann, Beniers, Eberle – Schwartz, Wennberg, B. Tanev – Geekie, Sprong, Frödén.
    Tréner: Dave Hakstol

Rozhodca: Dwyer, Blandina – McNamara, Pancich

Diváci: 18 532