Karabach – Gent 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Bazilej 1:0 (kon.) | Bodö/Glimt – Lech Poznań 0:0 (kon.)
Braga – Fiorentina 0:4 (kon.) | Lazio – Kluž 1:0 (kon.) | Larnaca – Dnipro-1 1:0 (kon.)
Tiraspol – Partizan 0:1 (kon.) | Razgrad – Anderlecht 1:0 (kon.)
Sheriff Tiraspol
0:1 (0:1)
Partizan Belehrad
cz Štvrtok 16.02.2023, 21:00 • Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol • Európska konferenčná liga • Play-off

Ode mě je to dnes vše. Hezký večer! (23:04:49)

Fauly: 13:13.

A je dobojováno! Viděli jsme velmi zajímavou druhou půli, i když jsme branku neviděli. Vše začalo v 50. minutě, kdy byl vyloučen po zásahu VARu Vujačić. Domácí poté byli ve velkém tlaku, ale do velké šance se jim dostat nepodařilo, naopak na druhé straně měl velkou šanci Manig, kterého vychytal Koval. V 89. minutě viděl ještě červenou kartu Garananga, situaci ale předcházela ruka Diabatého, takže Osmers po zhlédnutí záběrů, které mu odeslal VAR, přehodnotil rozhodnutí a červenou kartu zrušil. Do odvety jde tedy Partizan v lepší pozici, když si z Tiraspolu odváží výsledek 1:0. Odveta se hraje za týden v Bělěheradě.

90+8

90+8
    Rozhodčí ještě nechává hrát, další centr však dokázal Partizan odvrátit.

90+7
    Žlutá karta pro tým FC Šeriff Tiraspol (Abdoul Moumouni).

90+6
    Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad:
    ze hřiště odchází Ricardo Gomes, přichází Andrija Pavlović.

90+5
    Partizan zvládl opět několik důležitých soubojů, nakonec fauluje Gliga a Partizan tak sbírá další cenné vteřinky.

90+4
    Hra pokračuje.

90+4
    Popović si rozkousl ret a je ošetřován, to vše hraje do karet Partizanu, jelikož tlak Šeriffu se kouskuje.

90+3
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol:
    ze hřiště odchází Iyayi Atiemwen, přichází Renan Guedes,
    ze hřiště odchází Patrick Kpozo, přichází Eugeniu Gliga.

90+3
    Tiraspol už je opět na útočné polovině a má poslední čtyři minuty na vyrovnání.

90+3
    Míč končí opět v rukou Popoviće, ten následně posílá dlouhý míč na polovinu Šeriffu.

90+1
    Nastavovat se bude 7 minut.

90+1
    A vše je jinak. Diabate zahrál rukou, a tak je červená karta zrušena. Šeriff bude pokračovat v jedenácti.

90
    Osmers je opět u monitoru a zkoumá ruku Diabateho.

89
    Garananga trefil při rozehrávce Diabateho, který by postupoval sám na branku. Rozhodčí uděluje červenou kartu za zmaření zjevné brankové možnosti.

88
    Šeriff je velké křeči a vůbec se mu nedaří, Partizan je v osobních soubojích silnější.

Adam Beneš

Góly: 45. Ri. Gomes (Menig)

Karty:   45+2. Tapsoba (TRS), 90+7. Moumouni (TRS) – 34. Belić (PAB), 72. Popović (PAB)   50. Vujačić (PAB)

Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:13.
    Sheriff Tiraspol: Koval – Kpozo (90+3. Gliga), Kiki, Garananga, Zohouri – Kyabou (80. Radeljić), Badolo, M. Diop – Tapsoba, Atiemwen (90+3. Guedes), Talal (C) (51. Moumouni).
    Náhradníci: Celeadnic, Pașcenco – Dijinari, Ignatov, Covali.

Tréner: Roberto Bordin

Partizan Belehrad: Popović – Šehović, Vujačić, Marković, Filipović – Belić (55. M. Ilić), Natcho (C), Fejsa – Menig (71. P. Andrade), Ri. Gomes (90+6. Pavlović), Diabaté.
    Náhradníci: Lukač, Stevanović – H. Traoré, Baždar, Živković, Jevremović, Stjepanović, Pantić, N. Jović.

Tréner: Gordan Petrić

Rozhodca: Osmers – Kempter, Schaal (NED)
    Štvrtok 23.02.2023
    Partizan - Tiraspol 1:3

Góly: 13. Menig (Ri. Gomes) – 22. Badolo (pen.), 45+1. M. Diop (Akanbi), 47. M. Diop

Karty:   88. Baždar (PAB) – 28. Radeljić (TRS), 68. Kyabou (TRS)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:1. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:13.