Karabach – Gent 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Bazilej 1:0 (kon.) | Bodö/Glimt – Lech Poznań 0:0 (kon.)
Braga – Fiorentina 0:4 (kon.) | Lazio – Kluž 1:0 (kon.) | Larnaca – Dnipro-1 1:0 (kon.)
Tiraspol – Partizan 0:1 (kon.) | Razgrad – Anderlecht 1:0 (kon.)
Bodö/Glimt
0:0 (0:0)
KKS Lech Poznań
cz Štvrtok 16.02.2023, 18:45 • Aspmyra, Bodo • Európska konferenčná liga • Play-off

Větší herní aktivita, lepší statistika téměř ve všech ohledech, tři střely přímo na branku, bezpočet rohů, ale ani to nevedlo k vítězství norského Bodo/Glimt. Po soustředěném a nutno říci defenzivním výkonu Lechu Poznaň končí utkání remízou 0:0.

Největší šanci ve druhé půli sedm minut po přestávce měl na své hlavě Marchwiński. Již v prvním poločase se blýskl brankář Bednarek při likvidaci gólové střely Grönbaeka. Ani v odvetě nelze očekávat gólové hody a rozhodovat budou maličkosti.

Čtenářům přeji hezký zbytek pohárového večera, třeba při sledování další dávky onlajnů hraných od 21:00 hodin. (20:45:49)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 8:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:10.

90+4

90+3
    Po jednoduché přihrávce chtěl utkání rozhodnout zakončující Berg, jenže střílel pouze do míst, kde se nacházel připravený brankář Bednarek.

90+1
    Ale ani tentokráte Patrick Berg neoslnil fanoušky Bodo/Glimt svým centrem před branku soupeře.

90+1
    Sörli sice neuspěl v souboji jeden na jendoho. Nicméně vybojoval pro své spoluhráče již sedmý rohový kop.

90
    Rozhodčí Lechner nastaví druhý poločas o plné čtyři minuty déle než je normální hrací doba.

89
    Ishak zejména v prvním poločase dokázal dobře otravovat a unavovat své bránící soupeře. Jednou nedosáhl na střílený centr. Nicméně v odvětě by právě on mohl být rozdílovým hráčem.

88
    Střídání v týmu KKS Lech Poznaň:
    ze hřiště odchází Mikael Ishak, přichází Artur Sobiech.

86
    Střídání v týmu FK Bodo/Glimt:
    ze hřiště odchází Albert Grönbaek, přichází Ask Taerandsen-Skau.

85
    Těžko říci jak vážného charkteru je zranění Grönbaeka, nicméně je jisté, že dnešní duel určitě nedohraje, jelikož bude za chvíli nuceně vystřídán spoluhráčem.

84
    Kapitán Berg z rohu ani tentokráte nenašel recept na obranu polského týmu a bránící hráč jej hlavou posílá mimo pokutové území do bezpečné zony.

83
    Centr Nina Žugelje sice nejde hodnotit vysokou známkou, ale svůj účel splnil poměrně dobře, jelikož větší počet hráčů Bodo/Glimt se hrne do pokutového území což znamená jediné – rohový kop.

81
    Po odpískáném faulu Marchwińského, potřebuje lékařské ošetření na hrací ploše Albert Grönbaek.

80
    ze hřiště odchází Brice Wembangomo, přichází Isak Amundsen.

ze hřiště odchází Jesper Karlström, přichází Filip Dagerstal.

79
    Adam Sörensen byl u postranní čáry soupeřem chycen do ofsajdové pasti.

79
    Své kila navíc nyní perfektně uplatnil při krytí míče před protihráčem obránce Brice Wembangomo.

78
    Lech Poznaň se zatím marně snaží překvapit po autovém vhazování soustředěnou obranu Bodo/Glimt.