Karabach – Gent 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Bazilej 1:0 (kon.) | Bodö/Glimt – Lech Poznań 0:0 (kon.)
Braga – Fiorentina 0:4 (kon.) | Lazio – Kluž 1:0 (kon.) | Larnaca – Dnipro-1 1:0 (kon.)
Tiraspol – Partizan 0:1 (kon.) | Razgrad – Anderlecht 1:0 (kon.)
Lazio Rím
1:0 (1:0)
CFR Kluž
cz Štvrtok 16.02.2023, 21:00 • Stadio Olimpico, Řím • Európska konferenčná liga • Play-off

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:18. (22:56:26)

Je konec! Lazio nakonec i v deseti ovládlo duel s Kluží a vítězí 1:0. To si v 9. minutě vytvořilo první šanci, ale Milinkovič-Savič si vylámal zuby na gólmanovi. V 16. minutě si domácí zkomplikovali duel červenou kartou Patrica. Kluž se přesto do šancí nedostala. V závěru poločasu tak po standardní situaci udeřil Ciro Immobile. Po změně stran si domácí celek bez problémů náskok pohlídal a nepustil Kluž do šancí.

90+4

90+3
    Ani po další standardní situaci se nikdo ve vínovém dresu nedostal k hlavičce.

90+2
    Kluž znovu vysunula všechny síly na polovinu Lazia. Prudký nákop ale proskákal pokutovým území do autu. Rozehrávat bude Luís Maximiano.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Vysoký centr směřoval k zadní tyči, nicméně Luís Maximiano si balón pohlídal a jednoduše jej schoval do rukavic.

89
    Matteo Cancellieri si v souboji na polovině hřiště pomohl zatažením za dresu soupeřu. Kluž má k dispozici přímý kop a do vápna už míří hlavičkáři.

88
    Lazzari si pohlídal další nepřesnou rozehrávku Kluže a nechal míč proskákat do autu.

87
    Gila čistým způsobem odstavil od míče Krasniqiho, od nějž se míč odrazil do autu. Lazio bude vhazovat na své polovině.

86
    Hosté pokračují v ofenzivním snažení, nicméně pobídku na pravé křídlo zneškodnil domácí Zaccagni.

85
    Ermal Krasniqi odcentroval vnějším nártem do pokutového území, nicméně tam se nedostal nikdo ve vínovém dresu.

84
    Luís Maximiano nakopl míč na Milinkoviče-Saviče, který byl v hlavičkovém souboji faulován.

83
    Andrei Burcă poslal centr do pokutového území, ale jeho pobídka směřovala jen do míst, kde nebyl nikdo v dresu Kluže.

82
    Střídání v týmu S. S. Lazio:
    ze hřiště odchází Felipe Anderson, přichází Matteo Cancellieri.

81
    Hosté šli v pěti lidech proti kvartetu domácích obránců. Do zakončení hlavou se dostal Lovro Cvek, ale Mario Gila před ním zachránil situaci.

80
    Žlutá karta pro tým CFR Kluž (Ovidiu Hoban).

79
    Pedro na pravé straně neudržel míč. Hosté se poté drali vpřed, ale Yeboah se nechal předskočit důrazným Lazzarim.