Getafe – Espanyol 1:2 (kon.) | Almería – Atlético Madrid 1:1 (kon.)
UD Almería
1:1 (1:1)
Atlético Madrid
cz Nedeľa 15.01.2023, 16:15 • Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería) • Španielska LaLiga • 17. kolo

90+4
    Rodrigo Ely také odejde ze zápasu se žlutou kartou ve statistikách. Domácí stoper fauloval Moratu.

90+2
    Saúl stihl velmi rychlou žlutou kartu. Snad po 10 sekundách na trávníku fauloval.

89
    Zápas končí předčasně pro hostujícího Sergia Reguilóna! Fotbalista, který přišel na hřiště až v průběhu druhé půle, trefil v hlavičkovém souboji loktem do tváře Rodriga Elyho. Za to dostal žlutou kartu, už druhou v rozmezí několika minut, a to automaticky znamená také vyloučení!

85
    Houboulang Mendes vrazil do bránícího Sergia Reguilóna a dopustil se útočného aulu. Následně se oba hráči ještě strkali a rozhodčí tak rozdal žluté karty.