Lille – Troyes 5:1 (kon.) | Angers – Clermont Foot 1:2 (kon.) | Montpellier – Nantes 0:3 (kon.)
Remeš – Nice 0:0 (kon.) | Toulouse – Brest 1:1 (kon.) | Monaco – Ajaccio 7:1 (kon.)
Rennes – Paríž 1:0 (kon.)
Angers SCO
1:2 (0:1)
Clermont Foot
cz Nedeľa 15.01.2023, 15:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:04:28)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:12.

Přes snaživý výkon ve druhém poločase Angers prohrává jedenáctý ligový zápas v řadě do druhé poloviny sezony vstoupí se sedmibodovou ztrátou na záchranu. Naproti tomu Clermont zvítězil i ve třetím zápase roku 2023 a díky prohře Lyonu se Štrasburkem postoupil na krásnou osmou příčku. Hostující triumf se dnes zrodil mezi 40. a 50. minutou. Poločasovou přestávku orámovaly góly Rašaniho a Borgese. Po nich začali být hosté hodně pasivní a kvůli snížení Búfála pro ně byla závěrečná čtvrthodina ještě trochu nervózní. Angres svůj stín ale nepřekročilo a nepřipravilo si žádné další šance.

90+5

90+4
    Seidu se tělem dostal před sprintujícího Abdelliho. Zavřel mu cestu vpřed a podle názoru rozhodčích si počínal čistě.

90+3
    Kouskování hry drobnými fauly se domácím také moc nehodí. Nyní ztratili čas kvůli přestupku Azzáedína Únáhího.

90+2
    S docházejícím časem Angers hru pochopitelně zjednodušuje. Dlouhé nákopy se však Simovi nedaří udržet.

90+1
    Rao-Lisoa vyslal vpřed Únáhího. Ten se nebojácně probíjel k brance, ale dvojblok postavený na okraji malého vápna už byl nad jeho síly.

90
    Stejně jako v prvním poločase se přidává pět minut.

89
    Seidu si jako poslední obránce dovolil drzou kličku. Sima ho při ní podkopl a moc dobře si je vědom, že fauloval.

88
    Od inkasovaného gólu Clermont brání mnohem výše. A na domácí mužstvo to platí, hra se převážně odvíjí daleko od Diawa.

87
    Střídání v týmu Clermont Foot:
    ze hřiště odchází Jim Allevinah, přichází Mahdí Zifán.

87
    ze hřiště odchází Sajfeddín Cháwí, přichází Yanis Massolin.

86
    Vedle středového kruhu fauloval Saračević. O kus dál leží jeho spoluhráč Allevinah, což je důvod k přerušení.

84
    Angers jakoby znervóznělo a teď se nemůže pořádně usadit na polovině soupeře. Hountondjiho snadná přihrávka se dokonce odkutálela ke střídačkám.

82
    Klid na hostující kopačky mohl vrátit. Komnen Andrić. Blažić mu nezabránil ve střele z patnácti metrů. Ta každopádně letěla na střed brány a Bernardoni ji vyrazil.
    80. Sufján BÚFÁL - 1:2

80
    Angers právě vstřelilo branku!
    Bouhazamův tým se v 80. minutě dočkal gólu a zadělal na pořádný nervák! Bin Tálibem kopnutou standardku v podřepu prodloužil SUFJÁN BÚFÁL a balon ladně zapadl k zadní tyči. Pozdě se k ní vracel Borges.