Turín – Spezia 2:1 (kon.) | Venezia – Bergamo 1:3 (kon.) | Inter – AS Rím 3:1 (kon.)
Hellas Verona – Sampdoria 1:1 (kon.)
Venezia FC
1:3 (0:1)
Atalanta Bergamo
cz Sobota 23.04.2022, 15:00 • Stadio Pierluigi Penzo, Benátky • Talianska Seria A • 34. kolo
    81. Domen ČRNIGOJ - 1:3

81
    Venezia právě vstřelila branku!
    A přeci jen přichází snížení! Domácí se radují z branky DOMENA ČRNIGOJE, který se do míče opřel na hranici šestnáctky a zamířil k bližší tyčce!
    63. Luis MURIEL - 0:3

63
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Atalanta zvyšuje své vedení! Branka podobná té předchozí. Zappacosta z levé strany odcentroval před branku, kde našel nehlídaného LUISE MURIELA, který míč přesně uklidil za záda brankáře Benátek!
    47. Duván ZAPATA - 0:2

47
    No a je to již 0:2! Hosté už po dvou minutách hry druhého poločasu navyšují své vedení! Muriel si poradil s obráncem na levé straně, který podklouzl a připravil míč před branku pro DUVANA ZAPATU, který měl jednoduchou práci!
    44. Mario PAŠALIĆ - 0:1

44
    Hosté jdou do vedení! Po dobrém průniku Muriela na levé straně přišla přihrávka přihrávka před branku, kterou si na horní tyčku branky srazil Ampadu. Nejrychleji se zorientoval MARIO PAŠILIČ, který míč dopravil do branky!

Matěj Šoba

Góly: 81. Črnigoj – 44. Pašalić, 47. D. Zapata (Muriel), 63. Muriel (Zappacosta)

Karty:   49. Scalvini (ABC), 58. D. Zapata (ABC), 71. Djimsiti (ABC), 87. Gasperini G. (ABC)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:10. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:13.
    Venezia FC: Mäenpää – Matějů, Svoboda, Ceccaroni (C), Ullmann – Busio (62. Črnigoj), Ampadu, Cuisance (75. Dor Peretz) – Aramu (82. Bah), Henry, Okereke (62. Johnsen).
    Náhradníci: Bertinato, Lazar – Sigurdsson, Dor Peretz, Fiordilino, Bah, Črnigoj, Johnsen, Tessmann, Nsamé, Caldara.

Tréner: Paolo Zanneti

Atalanta Bergamo: Musso – Scalvini (64. Demiral), Djimsiti, Palomino – Hateboer, de Roon, Freuler (C) (64. Koopmeiners), Zappacosta – Muriel (87. Cissé) – Pašalić (77. Boga), D. Zapata (77. Pessina).
    Náhradníci: Sportiello, Sassi – Pessina, Demiral, Boga, Oliveri, Al. Mirančuk, Koopmeiners, Cittadini, Mihăilă, Cissé.

Tréner: Gian Gasperini