Turín – Spezia 2:1 (kon.) | Venezia – Bergamo 1:3 (kon.) | Inter – AS Rím 3:1 (kon.)
Hellas Verona – Sampdoria 1:1 (kon.)
Venezia FC
1:3 (0:1)
Atalanta Bergamo
cz Sobota 23.04.2022, 15:00 • Stadio Pierluigi Penzo, Benátky • Talianska Seria A • 34. kolo

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:10. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:13. (17:07:20)

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek soboty.

Střetnutí Benátek a Atalanty je u konce. Po prvním poločase vedli hosté rozdílem jediné branky, kterou vsítili v závěru prvního poločasu. Atalanta pak přidala ještě další dvě branky a vedla rozdílem tří branek. Domácím se podařilo v 81. minutě snížit, to už však na body nestačilo a Benátky tak klesají na poslední místo. O skóre před nimi jsou Janov a Salernitana, kteří ale mají ještě zápas k dobru.

90+4

90+4
    Běží poslední minuta nastaveného času. U míče jsou hosté, kteří si přihrávají na vlastní půlce.

90+3
    Atalanta však na útočení úplně nerezignovala. K jedné takové střele se odhodlal Boga, ale jeho pokus prostor tří tyček minul.

90+2
    Aktivnější jsou v nastavení jednoznačně domácí, kteří se stále snaží s výsledkem ještě něco udělat.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Nsame byl faulovaný. Domácí budou mít v závěru možnost přidat druhou branku ze standardní situaci, kterou rozehrají kousek za polovinou hřiště na půlce Atalanty.

89
    Črnigoj se snažil s míčem obejít obránce, ale nepovedlo se mu to a míč mu utekl do zámezí.

87
    Žlutou kartu dostává trenér Gasperini G. (Atalanta Bergamasca Calcio).

87
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Luis Muriel, přichází Moustapha Cissé.

85
    Jeremie Boga zkusil jemně přizvednutým centrem vybídnout někoho ze spoluhráčů k zakončení, ale přihrávku si našel první obránce Benátek, který odvrátil míč na roh.

83
    Domácí jsou při chuti a snaží se ještě o přidání další branky. Jejich velký zápal však přináší také nedovolené zákroky, kterých se hráči Benátek dopouští ve snaze dravě vybojovat míč.

82
    Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Mattia Aramu, přichází Issa Bah.

82
    Nsame fauloval ve středovém kruhu. Faulovaným byl De Roon, který se teď v bolestech zvedá z trávníku.
    81. Domen ČRNIGOJ - 1:3

81
    Venezia právě vstřelila branku!
    A přeci jen přichází snížení! Domácí se radují z branky DOMENA ČRNIGOJE, který se do míče opřel na hranici šestnáctky a zamířil k bližší tyčce!

80
    Domácí se dobře ubránili u pravého rohového praporku a mohli se vydat do útoku. Johnsen dostal dobrou přihrávku do běhu, ale byl čistě zdvojen a zakončení tak ani nepřišlo.

Matěj Šoba

Góly: 81. Črnigoj – 44. Pašalić, 47. D. Zapata (Muriel), 63. Muriel (Zappacosta)

Karty:   49. Scalvini (ABC), 58. D. Zapata (ABC), 71. Djimsiti (ABC), 87. Gasperini G. (ABC)

Venezia FC: Mäenpää – Matějů, Svoboda, Ceccaroni (C), Ullmann – Busio (62. Črnigoj), Ampadu, Cuisance (75. Dor Peretz) – Aramu (82. Bah), Henry, Okereke (62. Johnsen).
    Náhradníci: Bertinato, Lazar – Sigurdsson, Dor Peretz, Fiordilino, Bah, Črnigoj, Johnsen, Tessmann, Nsamé, Caldara.

Tréner: Paolo Zanneti

Atalanta Bergamo: Musso – Scalvini (64. Demiral), Djimsiti, Palomino – Hateboer, de Roon, Freuler (C) (64. Koopmeiners), Zappacosta – Muriel (87. Cissé) – Pašalić (77. Boga), D. Zapata (77. Pessina).
    Náhradníci: Sportiello, Sassi – Pessina, Demiral, Boga, Oliveri, Al. Mirančuk, Koopmeiners, Cittadini, Mihăilă, Cissé.

Tréner: Gian Gasperini