Žilina – Sereď 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Pohronie 1:0 (kon.) | Michalovce – Senica 1:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Trenčín 0:2 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
0:2 (0:2)
AS Trenčín
Sobota 23.04.2022, 18:00Niké liga • 7. kolo

Trenčín si udržal vedúcu pozíciu v skupine o udržanie, keď v Zlatých Moravciach o všetkom rozhodol v prvom polčase gólmi Hollého a Yema. Vyhral aj Liptovský Mikuláš a Michalovce, preto Trenčín ešte bude tvrdo bojovať o túto pozíciu, ktorá zaručuje baráž o účasť v európskych pohároch. Naopak Zlaté Moravce sa priblížili k baráži o zotrvanie vo Fortuna lige, pretože už budú potrebovať aj šťastie, aby sa odlepili z predposledného miesta. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok sobotného večera! (19:57:47)

90+2

90+2
    Zápas sa už len dohráva v strede poľa a Trenčín si už môže byť istý víťazstvom.

90+1
    Iba dve nadstavené minúty, ktoré už zrejme neprinesú žiadnu zmenu stavu.

90
    Predsa len aj Trenčín mohol streliť tretí gól, keď si Tučný pripravil loptu na svoju ľavačku, ktorou vyslal tvrdú strelu, ale opečiatkoval len pravú tyč domácej brány.

89
    Lukáč loptu vyboxoval, ale len na hosťujúce kopačky a Lavrinčík sa pokúsil o individuálny prienik do šestnástky, ktorý však nebol úspešný.

88
    Tučný rozohrával štandartnú stiuáciu, z ktorej hostia vyťažili aspoň rohový kop.

87
    Hostia opäť v pohode kombinujú a stále môžu pomýšľať na ďalší gól, ktorým by Zlaté Moravce definitívne zaklincovali.

85
    Zápas sa už len prakticky dohráva, keďže v druhom polčase sme videli minimum zaujímavých akcií a Trenčín drží dvojgólový náskok s prehľadom.

84
    V útoku sa z pohľadu domácich nedokázal presadiť ani striedajúci Jibril, ktorý loptu nepresne prihral na Ďubeka a hostia sa ženú dopredu.

83
    Trápenie domácich podčiarkuje aj ďalšia útočná akcia, keď Ďubek nedokázal správne načasovať center na Kyziridisa, ktorý nemal šancu stihnúť loptu na hracej ploche.

82
    Hostia sa opäť zahrýzli do súpera, keď po dlhšej dobe obliehajú šestnástku Zlatých Moraviec a hľadajú cestu za tretím gólom.

81
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Adam Gaži, prichádza Adam Tučný.

81
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Karol Mondek, prichádza Peter Kolesár.

80
    Vstupujeme do záverečných desiatich minút, ak nepočítame nadstavený čas a Azango poslal taký strieľaný center z ľavej strany, s ktorým si poradil Lukáč.

78
    Vôbec prvá príležitosť v druhom polčase a mali ju domáci, ale Mondek zrjeme situáciu nevyriešil optimálne, keď sa ulakomil na strelu z hranice šestnástky, ktorá letela iba do priestoru, kde stál Kukučka a pravdepodobne radšej mohol skúsiť nájsť spoluhráča.

75
    Štandartná situácia domácich, ktorá priniesla iba nevydarený center, ktorý skončil u pozorného Kukučku.

74
    Zdá sa však, že Zlaté Moravce nedokážu s priebehom stretnutia nič zmeniť, pretože v druhom polčase pokračuje ich trápenie v útoku.