Solún – Gent 1:0 (kon.) | Arnhem – AS Rím 0:1 (kon.) | Slavia – Linz 4:1 (kon.)
Partizan – Feyenoord 2:5 (kon.) | Marseille – Bazilej 2:1 (kon.) | Leicester – Rennes 2:0 (kon.)
Eindhoven – Kodaň 4:4 (kon.) | Bodö/Glimt – Alkmaar 2:1 (kon.)
Partizan Belehrad
2:5 (1:1)
Feyenoord Rotterdam
cz Štvrtok 10.03.2022, 18:45 • Stadion Partizana, Bělehrad • Európska konferenčná liga • Osemfinále

Ode mne je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (23:06:25)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 5:8. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:16.

Duel mezi Partizanem a Feyenoordem tak končí jasným vítězstvím Rotterdamských v poměru 5:2. Nizozemský celek ve druhé půli dupl na plyn a byl o třídu lepším celkem než mužstvo z Bělehradu. Hosté druhý poločas vyhráli poměrem 4:1, což mluví za vše, do odvety v Holandsku si tak povezou pohodlnou třígólovou rezervu.

90+2

90+2
    Marko Milovanović ještě utíkal po levém křídle s balonem kupředu, ale pas na nabíhajícího Filipa Holendera neprošel.

90+1
    Italský sudí ještě nastavuje dvě minuty nad rámec základní hrací doby v druhé půli. Míč má v rukách Lutsharel Geertruida.

90
    Luis Sinisterra vysouvá na levém křídle kupředu Tyrella Malaciu, jenž následně hraje za sebe na Orkuna Kökçüa.

89
    Justin Bijlow vykopává balon od své klece a příliš s tím nespěchá, nakonec míč dalekým výkopem posílá za půlící kruh.

88
    Z levé strany nyní rozehrává standardní situaci Slobodan Urošević. Jeho centr do šestnáctky soupeře odezvu nenašel.

87
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Cyriel Dessers, přichází Bryan Linssen.

86
    Znovu se kupředu hnal po levé straně Jens Toornstra, kterého ostrým zákrokem dostoupil Filip Holender, jenž za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

85
    Nyní mají hráči Partizanu míč pod kontrolou ve středu travnaté plochy. Balon letí k levé lajně na Marka Jevtoviće, ten je v ofsajdu.

84
    Luis Sinisterra dělá obrovské problémy obraně Partizanu. Nyní se opět probil po levé straně kupředu a jeho ránu do středu klece musel opět vyrážet Aleksandar Popović.

83
    Rotterdam v pohodě rozehrává od vlastní klece, Orkun Kökçü dostává mičudu do středu trávníku, odkud ho rozdává na levou stranu hrací plochy.

82
    Saša Zdjelar rozehrává standardní situaci Partizanu na polovině hrací plochy. Kupředu se následně dostal Filip Holender, jehož hlavička však na bránu soupeře nemířilia, Justin Bijlow ji i tak pro jistotu schoval v náruči.

81
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Reiss Nelson, přichází Alírezá Džahánbachš.

80
    Filip Holender se v pádu dostal ke střele zpoza šestnáctky Rotterdamu, jenže Justin Bijlow byl na jeho ránu připravený a chytá ji do koše.

79
    Luis Sinisterra centroval z levého křídla na zadní tyč, kde už to vypadalo, že se opět prosadí hráči Feyenoordu, míč ze vzduchu na poslední chvíli stáhl Aleksandar Popović.

78
    Žlutou kartu dostává Igor Vujačić (FK Partizan Bělehrad).

Petr Šatalík

Góly: 13. B. Natcho (Menig), 46. Jović – 20. Toornstra (Sinisterra), 51. Dessers (Sinisterra), 64. Geertruida (Nelson), 71. Sinisterra, 77. Toornstra (Dessers)

Karty:   15. Menig (PAB), 78. Vujačić (PAB), 86. Holender (PAB) – 49. Aursnes (FEY)

Partizan Belehrad: Popović – Živković (75. Lutovac), Vujačić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Jojić (75. Holender) – Marković (C) (75. Baždar), B. Natcho (16. Jović), Menig (57. Jevtović) – Milovanović.
    Náhradníci: N. Stevanović – Holender, Pavlović, Baždar, Jevtović, Ostojić, Terzić, Miletić, Jović, Smiljanić, Lutovac, Ilić.

Tréner: Aleksandar Stanojevič.

Feyenoord Rotterdam: Bijlow – Geertruida, Trauner, Senesi, Malacia – Toornstra (C), Aursnes, Kökçü – Nelson (81. Džahánbachš), Dessers (87. Linssen), Sinisterra.
    Náhradníci: Marciano, Jansen – Holmgren Pedersen, Džahánbachš, Linssen, R. Hendriks, Benita, Hartjes, Hendrix.

Tréner: Arne Slot.

Rozhodca: M. Mariani – D. Bindoni, A. Tegoni – M. Fabbri (všichni ITA).
    Štvrtok 17.03.2022
    Feyenoord - Partizan 3:1

Góly: 45. Dessers (Toornstra), 60. Nelson (Til), 90. Linssen (Toornstra) – 62. Ricardo Gomes

Karty:   28. Urošević (PAB)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:11.