Norwich – Chelsea 1:3 (kon.) | Wolverhampton – Watford 4:0 (kon.) | Southampton – Newcastle 1:2 (kon.)
Leeds – Aston Villa 0:3 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
4:0 (3:0)
Watford FC
cz Štvrtok 10.03.2022, 20:30 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 19. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (22:25:51)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:10.

Je dobojováno a z výhry se mohou radovat fotbalisté Wolverhamptonu. Ti si ve druhém poločase zkušeně hlídali svůj náskok a naprosto kontrolovali hru. Watford si nedokázal vytvořit žádnou brankovou příležitost a navíc ještě jednou inkasoval. V 85. minutě pečetil tříbodový zisk Wanderers Neves, který krásně přeloboval Fostera.

90+3

90+2
    Watford měl ještě v závěru nastaveni rohový kop, ovšem kvůli hře rukou v podání Hernándeze k ohrožení domácí svatyně nedošlo.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny dvě minuty.

90
    Závěr zápasu se dohrává jen z povinnosti. O vítězi je již dávno rozhodnuto.

89
    Dennis se zjevil za obranou Wolves, nicméně jeho akce nemohla kvůli signalizovanému ofsajdu pokračovat.

88
    Už už to vypadalo, že Silva se dostane do další velké šance. Na poslední chvíli však balon zastavil Samir.

87
    S rychlou odpovědí chtěl přispěchat Kalu, avšak jeho akce neměla dlouhého trvání.
    85. Rúben NEVES - 4:0

85
    Wolves právě vstřelili branku!
    Zkáza Watfordu je dokonána, domácí totiž přidávají čtvrtou branku! Wolves rychle překonali střed hřiště a Aït-Nouri pak poslal z levé strany centr do vápna. Tam si ho našel Chiquinha, který sklepl míč pro RÚBENA NEVESE. Portugalský středopolař pak zvedl hlavu a nadýchaným obloučkem přeloboval marně se natahujícího Fostera.

84
    Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a Wolves stále drží komfortní náskok. Je jasné, že o výhru už je nemůže nic připravit.

83
    Silva šel ve vápně k zemi po souboji s Cathcartem, ale hlavní sudí penaltu nenařídil.

82
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Jonny Castro, přichází Chiquinho.

81
    Aït-Nouri si rychle narazil s Nevesem a poté poslal míč na Silvu, jenž se do něj opřel z první. Rána mu však nesedla a Foster ani nemusel zasahovat.

80
    Po rohovém kopu Nevese pálil Neto, jehož tvrdá pumelice vylétla vysoko nad bránu.

79
    Foster teď musel zasahovat proti střele Nevese, avšak ani v tomto případě se příliš nezapotil.

Jáchym Tůma

Góly: 13. Jiménez (Hwang Hi-čchan), 18. Cucho Hernández (vla.), 21. Podence, 85. Neves (Chiquinho)

Karty:   35. Aït-Nouri (WOS), 59. Saïss (WOS) – 19. Louza (WAT), 40. Samir (WAT)

Wolverhampton Wanderers: J. Sá – W. Boly, Coady (C), Saïss – J. Castro (82. Chiquinho), Neves, Moutinho, Aït-Nouri – Podence, Hwang Hi-čchan (61. Neto) – Jiménez (71. F. Silva).
    Náhradníci: Ruddy – Marçal, Kilman, Dendoncker, Cundle, Neto, Trincão, F. Silva, Chiquinho.

Tréner: Bruno Lage

Watford FC: Foster – Femenía (30. Kabasele), Cathcart, Samir, Kamara – Moussa Sissoko (C), Louza, Cleverley (73. Etebo) – Cucho Hernández, Dennis, J. King (46. Kalu).
    Náhradníci: D. Bachmann – Masina, Kabasele, Sierralta, Etebo, Sema, Kucka, Kalu, Kayembe.

Tréner: Roy Hodgson

Rozhodca: Darren England – Adrian Holmes, Wade Smith