L. Mikuláš – Zlaté Moravce 0:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Senica 5:0 (kon.) | Trenčín – Pohronie 3:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
0:0 (0:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 12.02.2022, 15:00Niké liga • 20. kolo

Druhý polčas zápasu medzi Liptovským Mikulášom a Zlatými Moravcami priniesol strhujúci futbal s množstvom šancí na oboch stranách, ale ani jednému mužstvu dnes nebolo súdené streliť ten vytúžený vítazný gól. Zaujímavé je, že hostia si začali vypracovávať gólové šance v čase, keď už na ihrisku nebol Neofytidis, tak museli dohrávať o jedného muža menej. Paradoxne Liptovskému Mikulášu hra v početnej výhode príliš nesvedčala a asi si domáci predstavovali, že si v nej vypracujú viac príležitostí. Bezgólová remíza znamená, že Liptovský Mikuláš si udržal jednobodový náskok na desiatom mieste pred Zlatý Moravcami. Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa na vás pri ďalších prenosoch z Fortuna ligy! (16:54:08)

90+3

90+3
    Hrá sa ešte trochu cez čas dvoch nadstavených minút, ale tento zápas sa už skončí bezgólovou remízou.

90+2
    Vykúpenie Liptovského Mikuláša mohlo prísť na samom konci, keď Flak prihral Švecovi, ten si loptu hodil na pravačku a chcel rozhodnúť strelou k bližšej ľavej tyči, ale Kira predviedol ďalší vynikajúci zákrok.

90+1
    Len dve minúty nadstaveného času, Kyziridis bol prešprintovaný domácim obrancom a ešte jedna šanca na útok pre Liptovský Mikuláš.

90
    Žltú kartu dostáva Peter Čögley (FC ViOn Zlaté Moravce).

89
    Ďalšia dobrá príležitosť pre Zlaté Moravce rozhodnúť aj v oslabení, ale Kyziridis váhal čo s loptou a jeho spätná prihrávka na spoluhráča nakoniec neprešla.

88
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Tomáš Gerát, prichádza Patrik Pinte.
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Richard Bartoš, prichádza Dragan Andrić.

87
    Blížime sa k úplnemú záveru tohto zápasu a domáci sa naďalej snažia nájsť cestu za víťazným gólom, keďže stále hrajú v presilovke.

85
    Nepríjemnosť pre Liptovský Mikuláš, pretože kapitán Bartoš zostal ležať na zemi po súboji s Chrenom.

83
    Krásnu prihrávku adresoval Grozdanovski do šestnástky na Mondeka, ktorého možno gólové zakončenie v poslednej chvíli zblokoval vracajúci sa Nagy.

82
    Zlaté Moravce získali na vlastnej polovici autové vhadzovanie, čo je pre nich malé víťazstvo, keďže hrajú v oslabení už pár minút.

81
    Nebezpečný rohový kop na prednú tyč rozohrával Staš, ale hostia ho dokázali odvrátiť na ďalší.

80
    Gerát prihral na Voška, ktorý na dvakrát vystrelil, najprv bol jeho pokus zblokovaný a jeho druhé zakončenie letelo vedľa ľavej tyče brány hostí.

78
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza František Pavúk, prichádza Peter Voško.

76
    Ďalšia pekná akcia domácich, ale znova nepriniesla gólovú radosť, keď Staš posunul loptu na Flaka a jeho zakončenie sa odrazilo od Bartošovho chrbta tesne vedľa pravej tyče Kirovej brány.

75
    Jedna z mála šancí pre hostí ako zahroziť, ale štandartná situácia bola rozohraná mizerne a neznamenala žiaden problém pre Sváčeka.

74
    Žltú kartu dostáva Richard Nagy (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

73
    Všetci desiati hráči Zlatých Moraviec sú už stiahnutí na vlastnej polovici a budú odolávať v záverečných dvadsiatich minútach domácim útokom.