Jablonec – Varnsdorf 4:0 (kon.)
FK Jablonec
4:0 (2:0)
FK Varnsdorf
cz Štvrtok 11.11.2021, 15:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • MOL Cup • Osemfinále

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:51:31)

Rozhodčí ke druhému poločasu nenastavil ani sekundu a ukončil varnsdorfské trápení. Hosté hráli od 43. minuty v oslabení a druhá půle už byla zcela jednostranná. Jablonec ještě pojistil postup do čtvrtfinále MOL Cupu brankami Malínského a Nešpora. Varnsdorfu však určitě patří za letošní pohárové vystoupení respekt. Společně s Jihlavou reprezentoval druhou ligu v soutěži nejdéle.

90

89
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Domácí se prosazují ještě jednou. Tomáš Malínský si u vzdálenější tyče zpracoval centr a výborným prvním dotekem vyřadil ze hry bránícího hráče. Poté ještě naservíroval lahůdku MARTINU NEŠPOROVI, který už to měl jednoduché.

88
    Lukáš Hušek byl pozorný na malém vápně a uklidil balon na roh. Jan Krob ho chtěl rozehrát netypicky za vápno na Michala Surzyna, což přečetl Zbrožek.

87
    Jablonecký stadion teď kromě zimy začala svírat i mlha. Jablonec se i přes nepřízeň počasí snaží najít ještě nějaké místečko ve varnsdorfské obraně.

86
    Zápas už se jen dohrává.

84
    Varnsdorf to občas zkusí, jenže ve druhém poločase už je směrem do ofenzivy naprosto neškodný. Mladý Oliver Velich to má proti domácím stoperům hodně těžké.

83
    Centr Jana Kroba přizvedl jeden z hráčů Varnsdorfu tak, že míč málem skončil pod břevnem brány Adama Richtera.

82
    Marek Richter se úplně ideálně nezorientoval a zbytečně uklidil míč jen na rohový kop. Ten vyřešila věž ve varnsdorfské obraně jménem Milan Kouřil.

81
    Přizvednutý centr Dominika Pleštila z pravého křídla se stal pro jablonecké hráče ve vápně neřešitelným oříškem.

80
    Tomáš Malínský se dostal k volnému míči před pokutovém územím a možná ještě měl hledat Nešpora, který by šel sám na branku. Malínský každopádně vystřelil sám a trefil bránícího hráče.

79
    Jan Krob luxusní patičkou narazil míč Tomáši Smejkalovi, jehož centr odvrátil Martin Kouřil. Tahle akce si každopádně vysloužila potlesk.

78
    Jan Krob zkoušel přetažený centr z těžké pozice vracet do ohně, míč končí až na tribuně.

77
    Utkání v poklidu spěje k závěrečné desetiminutovce, Jablonec má zápas pevně ve své moci.

76
    Tomáš Smejkal dokázal v těžké pozici odcentrovat. Varnsdorf pak na dva pokusy odhlavičkoval balon za svého pokutového území.