Azerbajdžan – Luxembursko 1:3 (kon.) | Gruzínsko – Švédsko 2:0 (kon.) | Rusko – Cyprus 6:0 (kon.)
Arménsko – S. Macedónsko 0:5 (kon.) | Írsko – Portugalsko 0:0 (kon.) | Grécko – Španielsko 0:1 (kon.)
Malta – Chorvátsko 1:7 (kon.) | Slovensko – Slovinsko sk 2:2 (kon.) | Nemecko – Lichtenštajnsko 9:0 (kon.)
Rumunsko – Island 0:0 (kon.)
Arménsko
0:5 (0:2)
Severné Macedónsko
cz Štvrtok 11.11.2021, 18:00 • Republican Stadium, Jerevan • Kvalifikácia MS (Európa) • Skupina J

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:01:16)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:11.

Je konec. Severní Makedonie zvítězila na půdě Arménie v poměru 5:0. Ve 22. minutě poslal hosty do vedení zaslouženě Trajkovski. Ve 36. minutě zvýšil své vedení Bardhi a Makedonie šla do poločasové přestávky ve vedení 2:0. V 66. minutě zvýšil vedení opět Bardhi. V 79. minutě se trefil také Ristovski a v 90. minutě dokonal hattrick Bardhi.

90+3

90+3
    Následný rohový kop nic nepřinesl a je konec.

90+2
    Nyní sice domácí celek ještě získal volný kop z levé strany, ale po centru Henricha Mchitarjana následuje rohový kop.

90+1
    Dnešní zápas, který měl být vyrovnaný nakonec přinesl nečekaně velké vítězství hostů, kteří debaklovali domácí Arménii.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
    90. Enis BARDHI - 0:5

90
    Makedonie právě vstřelila branku!
    Máme tady hattrick a také debakl Arménie! K pokutovému kopu se opět postavil ENIS BARDHI, který tentokrát zakončil do levé části branky, kde šel gólman Jurčenko, jenž si sáhl na míč, ale nedokázal jej vyrazit. Hosté tak jdou do vedení 5:0!
    89. Penaltová situace.

89
    Byla nařízena penalta pro Severní Makedonii. Davit Terterjan poslal k zemi Ezgjana Alioského a hosté tak získali druhou penaltu v dnešním utkání.

87
    David Jurčenko šel pod nohy soupeři, což se mu podařilo a byl z toho čistý zákrok.

86
    Opět se Arménii nepodařilo prokombinovat obranou soupeře a následuje jen odkop od svatyně Stole Dimitrievského.

84
    Nyní to zavánělo nedorozuměním mezi obráncem a brankářem Severní Makedonie, ale nakonec se pro hosty vše vyřešilo pozitivně.

83
    Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Eljif Elmas, přichází Bojan Miovski.
    Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Tihomir Kostadinov, přichází Jani Atanasov.
    Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Stefan Aškovski, přichází Todor Todoroski.

82
    Henrich Mchitarjan zkusil vypálit z dálky, ovšem jeho pokus letěl jen vedle brány soupeře.

81
    Arménci nedokázali projít z pravé strany blíž k bráně a přišli o balón.

Michal Raška

Góly: 22. Trajkovski (Aškovski), 36. E. Bardhi (Elmas), 66. E. Bardhi (pen.), 79. M. Ristovski (Elmas), 90. E. Bardhi (pen.)

Karty:   53. Kostadinov (MAK)

Arménsko: D. Jurčenko – Hambardzumjan, Terterjan, Calisir, Hovhannisjan (46. Margarjan) – Udo, Mchitarjan (C) – Barseghjan (73. Grigorjan), Zelarayán (77. Bichakhchyan), Vardanjan (46. Grigorjan) – Briasco-Balekian (73. Gelojan).
    Náhradníci: Beglarjan, Buchnev – Wbeymar, Bajramjan, Bichakhchyan, Gelojan, Grigorjan, Karapeťan, Margarjan, Monroy, Nazarjan, Grigorjan.

Severné Macedónsko: Dimitrievski – Kostadinov (83. Atanasov), D. Velkovski, Musliu, Alioski – Čurlinov (77. Ristevski), E. Bardhi (C), Elmas (83. Miovski), Aškovski (83. Todoroski) – M. Ristovski, Trajkovski (64. Spirovski).
    Náhradníci: Jankov, Šiškovski – Atanasov, Miovski, Ristevski, Serafimov, Spirovski, Todoroski, Totre, Zajkov, Ethemi, Babunski.

Rozhodca: Sánchez – Martínez, Fernández