Azerbajdžan – Luxembursko 1:3 (kon.) | Gruzínsko – Švédsko 2:0 (kon.) | Rusko – Cyprus 6:0 (kon.)
Arménsko – S. Macedónsko 0:5 (kon.) | Írsko – Portugalsko 0:0 (kon.) | Grécko – Španielsko 0:1 (kon.)
Malta – Chorvátsko 1:7 (kon.) | Slovensko – Slovinsko sk 2:2 (kon.) | Nemecko – Lichtenštajnsko 9:0 (kon.)
Rumunsko – Island 0:0 (kon.)
Nemecko
9:0 (4:0)
Lichtenštajnsko
cz Štvrtok 11.11.2021, 20:45 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Kvalifikácia MS (Európa) • Skupina J

Ze zápasu to bude všechno, děkuji vám za pozornost a hezký zbytek večera! (22:47:07)

Držení míče: 73 % : 27 %.
    Střely na branku: 21:0. Střely mimo: 12:3. Rohy: 13:0. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 5:1.

Utkání je u konce, Německo potvrdilo roli favorita a rozdrtilo Lichtenštejnsko 9:0!

Velice špatně to pro hostujícího outsidera začalo již v deváté minutě, kdy byl po zásahu protihráče kopačkou do hlavy vyloučen Jens Hofer. Nařízenou penaltu pak proměnil Ilkay Gündoğan. Ve 20. minutě si Daniel Kaufmann při pokusu o zblokování centru Christiana Güntera dal vlastní gól. Dvě minuty nato upravil Leroy Sané povedenou střelou na 3:0 a ihned po výkopu přidal čtvrtý gól Německa Marco Reus.

Druhý poločas začali Lichtenštejnci o něco odvážněji, občas se dostali i na útočnou polovinu, přesto brzy inkasovali pátou branku. Ve 49. minutě se po přihrávce Marca Reuse prosadil podruhé v utkání Leroy Sané. Další góly si „Die Mannschaft“ nechal na poslední čtvrthodinu zápasu. V 76. minutě se po nepřesné střele Neuhause dočkal gólu také Thomas Müller, čtyři minuty poté poprvé v reprezentaci skóroval Ridla Baku.

Osmý gól Němců vstřelil po neúspěšném pokusu Reuse Thomas Müller. Střelecký účet pak uzavřela druhá smolná vlastní branka Lichtenštejnska, kterou si po centru Bakua dal hlavičkující obránce Maximilian Göppel.

90+2

90+2
    Němci by rádi přidali desátou branku, postup Nmechy ale nyní zastavil Rafael Grünenfelder a zdá se, že bude hotovo.

90+2
    Nalevo kombinovali Ginter a Günter, nakonec se chtěl k zakončení dostat Thomas Müller, ale k balonu už měl daleko.

90+1
    Nastavují se ještě dvě minuty. Dočkají se domácí hráči desáté trefy?

90
    Po rohovém kopu Arnolda se k zakončení dostal Lukas Nmecha, branku Lichtenštejnska ale trefit nedokázal.
    90.

90
    Desátý gól Německa měl na noze Lukas Nmecha, ale gólman Benjamin Büchel si proti jeho střele zpoza pokutového území připsal velmi povedený zákrok!
    89. Maximilian GÖPPEL - 9:0

89
    Německo právě vstřelilo branku!
    Je to 9:0! Ridle Baku centroval z pravé strany a bránící MAXIMILIAN GÖPPEL hlavičkoval míč do vzdálenějšího rohu mimo dosah svého spoluhráče v brance. Druhý vlastní gól hostí a opět pořádně smolný.
    88.

88
    Obrovské šance Němců! Po chybě Göppela pádil do šance Neuhaus, brankář Büchel ho ale vychytal. Z dorážky pak zkoušel skórovat Arnold, na brankové čáře ovšem míč zblokoval Malin.

87
    Domácí fanoušci by jistě byli rádi, kdyby se Německu podařilo vstřelit dvouciferný počet branek.
    86. Thomas MÜLLER - 8:0

86
    Osmá branka v síti Benjamina Büchela! Střelu Marca Reuse z pravé strany vyrazil hostující gólman jen do prostor, kde byl THOMAS MÜLLER. Ten se tvrdě opřel do míče, který se i díky teči Andrease Malina odrazil o břevno do brány!

85
    Z velké dálky zkusil své střelecké štěstí stoper anglické Chelsea Antonio Rüdiger. Rána to byla prudká, ale ne přesná.

83
    Dvojité střídání hostujícího týmu, tedy i poslední. Odchází Sandro Wolfinger a Aron Sele, do hry jdou Daniel Brändle a Martin Büchel, pro něhož je to poslední reprezentační sraz.

Michal Belšán

Góly: 11. Gündoğan (pen.), 20. Kaufmann (Günter) (vla.), 22. Sané (Goretzka), 23. Reus, 49. Sané (Reus), 76. T. Müller (Neuhaus), 80. Baku (Reus), 86. T. Müller (Reus), 89. Göppel (Baku) (vla.)

Karty:   39. Rüdiger (GER)   9. Hofer (LIC)

Nemecko: Neuer (C) – J. Hofmann (46. L. Nmecha), Rüdiger, Kehrer (72. Ginter), Günter – Goretzka (46. Neuhaus), Gündoğan (64. Arnold) – Baku, Reus, Sané (64. Volland) – T. Müller.
    Náhradníci: Leno, Trapp – Ginter, Draxler, Volland, Arnold, Tah, L. Nmecha, Neuhaus, Raum, Brandt.

Lichtenštajnsko: B. Büchel – S. Wolfinger (83. Brändle), Malin, Kaufmann, Hofer, Göppel – Sele (83. Martin Büchel), Frommelt, Hasler (C) – Salanović (69. Grünenfelder), Y. Frick (29. F. Wolfinger, 69. Meier).
    Náhradníci: C. Majer, Lo Russo – Brändle, Grünenfelder, Kardesoglu, N. Frick, Martin Büchel, Meier, Yildiz, F. Wolfinger, Spirig, Kollmann.

Rozhodca: Martinčićová – Pataki, Rodjak-Karšićová (vš. Chorvatsko)