Bielorusko – Azerbajdžan 1:2 (kon.) | Bosna – Čierna Hora 0:0 (kon.) | Nórsko – Luxembursko 1:0 (kon.)
Holandsko – Škótsko 2:2 (kon.) | Rumunsko – Gruzínsko 1:2 (kon.) | Anglicko – Rakúsko 1:0 (kon.)
Nemecko – Dánsko 1:1 (kon.) | Francúzsko – Wales 3:0 (kon.)
Nemecko
1:1 (0:0)
Dánsko
cz Streda 02.06.2021, 21:00 • Tivoli Stadion Tirol, Innsbruck • Medzinárodný prípravný zápas

Je u konce přípravný duel mezi Německem a Dánskem. Územní převahu v prvním poločase měli Němci, ale kromě rány Serge Gnabryho do tyče si žádnou další příležitost nevytvořili. Po pauze tahali zhruba do 60. minuty za delší konec provazu opět Němci, ti také zaslouženě šli zásluhou Floriana Neuhause do vedení. V 71. minutě ale po krásné přihrávce Christiana Eriksena vyrovnal Yussuf Poulsen z jediné střely Dánů na branku. O pár minut později ještě trefil tyč Joshua Kimmich, ale skóre se už nepohnulo. Duel tak končí remízou 1:1.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. Na počtenou! (22:53:33)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:11.

90+2

90+2
    Útok Němců do otevřenější obrany skončil jasným faulem Mathiase Jörgensena.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby se budou nastavovat 2 minuty. Ty nás dělí od konce střetnutí.

90
    Hummelsovo přenesení na pravou stranu se s přesností zrovna nepotkalo. Kasper Schmeichel tak bude mít další práci s odkopem.

90
    Rozběhla se nám 90. minuta utkání. Fotbalisté v bílých dresech kombinují na dánské polovině.

89
    Pokus o zajímavé přistrčení v podání Kevina Vollanda skončil neúspěchem. Schmeichel si zakřičel a pro balón si došel.

88
    Německo už ve druhém poločase ani zdaleka není tak jisté na míči jako v poločase prvním. Nicméně nyní si jej pořádně přebralo a pokusí se ještě něco vymyslet.

87
    Jannik Vestergaard si ve vápně Němců nabíhal k zadní tyči, ale na míč zhruba o metr nedosáhl.

86
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Jonas Hofmann.

85
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Anders Christiansen.

84
    Delaney zastavil skluzem rozběhnutého Christiana Güntera. Čerstvý hráč Německa si žádal pro soupeře kartu, ale ta nepřišla.

83
    Po krásné kombinaci mezi Dolbergem a Damsgaardem zůstal druhý jmenovaný ležet na trávníku po kontaktu s protihráčem. Možná se měla pískat penalta, ale sudí zůstal klidný.

82
    Pomalu ale jistě se nám blíží závěr tohoto přípravného utkání. Před námi je zhruba deset posledních minut.

80
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Simon Kjaer, přichází Mathias Jörgensen.
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Yussuf Poulsen, přichází Mikkel Damsgaard.
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Martin Braithwaite, přichází Nicolai Boilesen.

79
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Serge Gnabry, přichází Kevin Volland.
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Christian Günter.

78
    Ani další prudký centr nebyl ničím překvapivým pro zkušeného brankáře Dánů. Schmeichel zároveň rychle rozehrál na pravou stranu.