Bielorusko – Azerbajdžan 1:2 (kon.) | Bosna – Čierna Hora 0:0 (kon.) | Nórsko – Luxembursko 1:0 (kon.)
Holandsko – Škótsko 2:2 (kon.) | Rumunsko – Gruzínsko 1:2 (kon.) | Anglicko – Rakúsko 1:0 (kon.)
Nemecko – Dánsko 1:1 (kon.) | Francúzsko – Wales 3:0 (kon.)
Bielorusko
1:2 (0:0)
Azerbajdžan
cz Streda 02.06.2021, 18:00 • Stadion Dinamo (Minsk) • Medzinárodný prípravný zápas

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Ázerbájdžánu poměrem 2:1. Do druhého poločasu lépe vstoupilo Bělorusko, které při první vyložené šanci dokázalo prostřelit Balajeva. Ázerbájdžán se i nadále směrem dopředu hledal, nakonec po rohovém kopu přeci jenom dokázal srovnat krok, o což se postaral obránce Husejnov. Ázerbájdžán navíc v nastaveném čase převrátil výsledek ve svůj prospěch. (19:53:27)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:9. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:26.

90+6

90+3
    Do konce zápasu nezbývá zrovna moc času, Bělorusko se tak dostává do složité pozice.
    90+1. ŠEJDAJEV - 1:2

90+1
    Ázerbájdžán právě vstřelil branku!
    Hostující celek se přeci jenom dostává do vedení! Bělorusku se standardka nepovedla, místo toho jsme sledovali rychlý protiútok, který na sebe vzal RAMIL ŠEJDAJEV. Jeho technický obstřel dokonale zapadl k zadní tyči.

90+1
    Bělorusko zahrávalo jednu z posledních standardních situací. Vysoký centr se ovšem snesl pouze do rukavic Beljajeva.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Žlutou kartu dostává Isajev (Ázerbájdžán).

89
    Daleko od rozhodujícího zásahu nyní nebyl hostující Achmedzade, který se uvolnil k zakončení, jenž nakonec putovalo kousek vedle.

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, utkání dost možná skončí nerozhodně. Ještě ale musíme počítat s nastaveným časem.

86
    Na vlastní polovině si pohrával s míčem hostující Husejnov, kterému se povedlo přesně rozehrát na Medveděva, jenž nevybojoval rohový kop.

84
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Ebong, přichází Sedko.

83
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Skavyš, přichází Solovej.

83
    Žlutou kartu dostává Mustafajev (Ázerbájdžán).

82
    Do konce tohoto zápasu zbývá zhruba posledních deset minut. Oba celky hrají hodně ofenzivně, nicméně chybí tomu špetka přesnosti.