Montreal – Winnipeg 5:3 (kon.) | Colorado – San Jose 3:0 (kon.) | Arizona – Vegas 3:0 (kon.)
Anaheim – LA Kings 1:2 (kon.) | Boston – Buffalo 6:2 (kon.) | Detroit – Tampa Bay 1:0 (4:3 po s.n.)

Colorado právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Hostům sázka na hru bez brankáře nevyšla. MIKKO RANTANEN získal puk a střelou ze středního pásma jej poslal do odkryté branky. Asistence: Gabriel Landeskog, Carl Söderberg.

58:15
    Martin Jones už je na střídačce a San Jose zkouší zdramatizovat duel v šesti bruslařích na ledě!

55:03
    Conor Timmins dostal přihrávku před branku, kde byl zcela osamocený, jenže se dostal moc blízko k Jonesovi a nedokázal jej překonat bekhendovým blafákem!

50:09
    Hertlova branka po předchozím ofsajdu skutečně neplatí a Colorado stále vede 2:0.

50:09
    Domácí kouč si ještě vzal challenge, která zkoumá možný ofsajd.

49:38
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kevin Labanc – 2 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nathan MacKinnon – 2 min., bitka + 2 min., hrubost).

48:00
    Devon Toews vyplaval zcela osamocený na levém kruhu, odkud střílel příklepem, jenže jeho dělovku Jones s vypětím všech sil vyrazil betonem!

46:06
    Meier dostal nenápadnou přihrávu na levý kruh, odkud střílel zápěstím, ale jeho pokus jen rozezvučel brankovou konstrukci!

41:41
    San Jose si zahraje svou třetí přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Nemeth.

35:10
    Další přesilovka pro Colorado. Couture dostává dvě minuty za držení.

31:02
    Rantanen si udělal prostor před brankou, kde si našel střeleckou pozici, překonal Jonese, ale toho zastoupil obětavý Patrick Marleau!

28:22
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Rantanen.

27:21
    Colorado si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odsedí Logan Couture.
    13:13 Cale MAKAR - 2:0

13:13
    Domácí celek využívá i druhou přesilovku v dnešním souboji a odskakuje na rozdíl dvou branek. Colorado se usadilo v útočném pásmu. CALE MAKAR opět střílel od modré čáry a jeho nahození se zastavilo až v brance. Jones měl skvěle zakrytý výhled. Asistence: Mikko Rantanen, Joonas Donskoi.

12:20
    Další přesilovka pro domácí celek. True dostává dvě minuty za podrážení.
    11:13 Gabriel LANDESKOG - 1:0

11:13
    Colorado se dostává do vedení! Domácí celek dokázal využít přesilovou hru. Na modré čáře dostal moře prostoru Cale Makar, jehož nahození tečoval před brankou GABRIEL LANDESKOG. Jones už nestačil zareagovat. Asistence: Cale Makar, Mikko Rantanen.

10:25
    Také Colorado si vyzkouší první přesilovku. Barabanov dostává dvě minuty za vyhození kotouče.

05:27
    Až nyní se poprvé v utkání přerušuje hra! Carl Söderberg dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 12. Landeskog (Makar, Rantanen), 14. Makar (Rantanen, Donskoi), 59. Rantanen (Landeskog, Söderberg)

Colorado Avalanche: Grubauer (Dubnyk) – Girard (A), D. Toews, Makar, Graves, Timmins, Nemeth – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, Söderberg – Donskoi, Jost, Ničuškin – Compher, Bellemare, O'Brien.
    San Jose Sharks: M. Jones (Kořenář) – Burns (A), Ferraro, E. Karlsson (A), Knyžov, Vlasic, Pasichnuk – E. Kane, Hertl, Barabanov – Čechovič, Couture (C), Balcers – Gregor, True, Meier – Labanc, Marleau, Donato.

Rozhodca: Brenk, MacDougall – Baker, Gawryletz