Levante – Atlético Madrid 0:0 (odl.) | Sevilla – Elche 0:0 (odl.) | Huesca – Cadiz 0:2 (kon.)
Granada – Alavés 2:1 (kon.) | Real Betis – Valladolid 2:0 (kon.) | Sociedad – Real Madrid 0:0 (kon.)
Granada CF
2:1 (1:1)
Deportivo Alavés
Nedeľa 20.09.2020, 18:30 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španielska LaLiga • 2. kolo

Ani druhý polčas nebol nijak zaujímavý. Podstatný moment prišiel v 79. minúte, keď sa presadil domáci Machís a rozhodol tak o víťazstve Granady! Domáci celok tak zvíťazil aj v druhom zápase, hostia zostávajú aj naďalej bez bodu.

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok večera! (20:27:40)

90+7

90+6
    Alavés zahrávlo priamy kop v blízkosti pokutového územia, ale lopta končí len u brankára SIlvu. Už o osude zápasu vyzerá byť rozhodnuté.

90+5
    Už aj nadstavený čas sa pomaly kráti, vyezerá to, že Granada by si mala svoje vedenie a tak aj tri body udržať.

90+3
    Navarro pálil z veľkej vzdialenosti, Silva mal čo robiť, aby jeho pokus smerujúci pod brvno vyrazil do bezpečia!

90+2
    V druhom polčase sa nadstavuje až 7 minút!

90+1
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o prípadnom nadstavenom čase.

90
    Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Luis Milla, prichádza Víctor Díaz.

89
    Laguardia fauloval a Alavés tak stráca loptu. Granada sa nemá kam ponáhľať a pohodlne kombinuje po stred ihriska.

88
    Striedanie v tíme Deportivo Alavés: z ihriska odchádza Edgar Méndez, prichádza John Guidetti.

87
    Nepresný útočný výpad domáceho tímu, brankár Pacheco rýchlo rozohráva na svojich spoluhráčov.

86
    Hosťom sa stále nedarí preniknúť na útočnú polovicu. Granada výborne obsadzuje stred poľa a nechce už víťazstvo pustiť z rúk.

85
    Sme už v záverečnej časti tohto stretnutia. Granadu už delí len naozaj málo, aby aj v druhom zápase zvíťazila.

84
    Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Darwin Machís, prichádza Sánchez.
    Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Roberto Soldado, prichádza Jorge Molina.

83
    Navyše prichádza útočný faul hosťujúceho Lejeune, domáci sa teraz nemusia nikam ponáhľať.

82
    Alavés už nemá veľa času, aby dokázalo vyrovnať. Na jeden gól by to však stačiť mohlo, ale hosťom sa teraz v útoku nedarí.

81
    Montoro rozohral za domácich rohový kop nakrátko, k žiadnej zaujímavej situácií to neviedlo.

80
    Približne desať minút zostáva do konca tohto stretnutia. Granada sa pred malou chvíľlou ujala vedenia a zatiaľ tak smeruje k zisku ďalších troch bodov.