Levante – Atlético Madrid 0:0 (odl.) | Sevilla – Elche 0:0 (odl.) | Huesca – Cadiz 0:2 (kon.)
Granada – Alavés 2:1 (kon.) | Real Betis – Valladolid 2:0 (kon.) | Sociedad – Real Madrid 0:0 (kon.)
odložené
FC Sevilla
0:0 (-:-)
Elche CF
Nedeľa 20.09.2020, 16:00Španielska LaLiga • 2. kolo
Videoprenos

Dnešný duel je úspešne za nami. Sevilla potvrdila úlohu favorita, ale výhra sa nerodila jednoducho. Do posledných minút bolo všetko otvorené, ale Elche nedokázalo vyrovnať. Futbal sa hrá na góly, a preto dnes zaslúžene vyhrali domáci. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (20:53:30)

90+4

90+3
    Ťažisko zápasu sa presunulo do stredu poľa, kde kombinujú domáci.

90+2
    V nadstavenom čase sa zápas už len dohráva.

90+1
    Nad rámec dnešného zápasu sa bude hrať ešte štyri minúty.

90
    Osud dnešného zápasu je spečatení. Tri body zostanú doma.

89
    Sevilla dala gól! Gól strelil FRANCO VÁZQUEZ. Spočiatku to vyzeralo, že obral svojho spoluhráča o jasný gól v podobe strely z prvej, ale napokon to Vázquez odčinil a pätičkou do protismeru nedal brankárovi šancu.

88
    Medzičasom Elche zahrávalo rohový kop, ktorý skončil v brankárových rukaviciach.

87
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Munir, prichádza Franco Vázquez.

87
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Júsuf Nasjrí, prichádza Luuk de Jong.
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Marcos Acuňa, prichádza Alejandro Gómez.

86
    Acuňa bol v súboji príliš dôrazný, a preto sa píska faul.

85
    Striedanie v tíme Elche CF: z ihriska odchádza Raúl Guti, prichádza Víctor Rodríguez.

84
    Sevilla sa nikam nenáhli. Je to vzhľadom na stav a čas logické.

83
    Ďalekonosná strela nenarobila domácemu brankárovi veľa starostí.

82
    Z hry majú teraz viac hostia, no sú ďaleko od súperovej bránky.

81
    Domáci majú k dispozícii ešte tri personálne výmeny, ale musia prísť na jedenkrát. Hostia môžu tiež striedať raz, ale už len jedného hráča.

80
    Do konca riadneho hracieho času zostáva už len desať minút. Elche musí byť aktívnejšie.

79
    Teraz sme svedkami pomerne medzi-šestnástkového futbalu. Obaja brankári si môžu vydýchnuť.