Parma – Neapol 0:2 (kon.) | CFC Janov – Crotone 4:1 (kon.) | Sassuolo – Cagliari 1:1 (kon.)
Juventus – Sampdoria 3:0 (kon.)
U.S. Sassuolo Calcio
1:1 (0:0)
Cagliari Calcio
cz Nedeľa 20.09.2020, 18:00 • Venue MAPEI Stadium - Città del Tricolore • Talianska Seria A • 1. kolo

To už je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek neděle! (20:07:17)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 11:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:18.

Utkání mezi Sassuolem a Cagliari přineslo dělbu bodů za remízu 1:1. Sassuolo mohou mrzet zejména neproměněné příležitosti z prvního poločasu. Po změně stran se už domácí do šancí moc nedostávali a v 77. minutě dokonce udeřilo Cagliari, když centr Joãa Pedra zužitkoval Giovanni Simeone. Ten se o chvíli později trefil ještě jednou, ale jeho další zásah nemohl platit pro ofsajd. V 87. minutě se naopak konečně dočkali i domácí, z trestného kopu zamířil do šibenice Mehdi Bourabia.

90+6

90+6
    V samotném závěru to zkusil z velké dálky Locatelli. Domácí záložník přestřelil bránu.

90+5
    Ještě jeden roh. Hosté se ubránili a následně odvrátili i centr Kiriakopoulose.

90+4
    Manuel Locatelli poslal od rohového praporku před bránu dobrý centr. Hosté se ale dokázali ubránit.

90+4
    Berardi prodlužoval míč na Müldüra. Ten vybojoval rohový kop pro Sassuolo.

90+3
    Domácí drží míč, zatím ale jen na půlce hřiště.

90+1
    Rozhodčí nastaví pět minut.

90
    Berardi se snažil kolmicí vysunout Francesc Caputa. Ten vystartoval pozdě, ovšem úmysl spoluhráče gestem ocenil.

88
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází João Pedro, přichází Alessandro Tripaldelli.
    87. Mehdi BOURABIA - 1:1

87
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Domácí srovnávají! Z přímého kopu se krásně trefil MEHDI BOURABIA! Brankář Cragno nemohl dosáhnout na míč, který zapadl do jeho pravé šibenice – 1:1.

86
    Grégoire Defrel faulován byl a standardní situaci tak budou zahrávat domácí.

85
    Nahitan Nández si chtěl dojít na hranici šestnáctky pro faul. Rozhodčí ho ale nevyslyšel a zaútočit může domácí tým.

85
    Chiricheş centroval na vzdálenější tyč, před nabíhajícím Caputem akrobaticky odkopával obránce.

83
    Vypadá to, že Cagliari by si z tohoto zápasu mohlo připsat tři body. To by byl pro celek ze Srdinie na úvod zápasu výborný výsledek. Zvlášť ze hřiště Sassuola, které vůbec nehraje špatně.