Freiburg – Union Berlín 3:1 (kon.) | Hertha – Brémy 2:2 (kon.) | Leverkusen – Frankfurt 4:0 (kon.)
Schalke – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Lipsko 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Dortmund 1:2 (kon.)
Hertha BSC
2:2 (1:2)
Werder Brémy
cz Sobota 07.03.2020, 15:30 • Olympiastadion, Berlín • Nemecká Bundesliga • 25. kolo

89
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Marius Wolf, přichází Mathew Leckie.

87
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Josh Sargent, přichází Claudio Pizarro.

82
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Milot Rashica, přichází Juja Osako.

82
    Nyní sudí ukázal žluté karty Starkovi a Klaassenovi a momentálně sudí zápas moc nezvládá, protože vše vrcholí z penalty, kterou následně odvolal.

80
    Sudí Guido Winkmann penaltu po zhlédnutí videa ruší!

79
    Byla nařízena penalta pro Herthu! Vladimír Darida se dostal uvnitř vápna ke střele, kterou měl Niklas Moisander zblokovat rukou!

78
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Vedad Ibišević.

76
    Kevin Vogt je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou, kterou uviděl za zákrok na Cunhu.

71
    Sudí ukázal dodatečně Joshu Sargentovi žlutou kartu za předešlý souboj.

65
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Marco Friedl.

62
    Nyní uviděl žlutou kartu za svůj faul Stark a u míče tak budou Brémy.

60
    Hertha právě vstřelila branku!
    Je srovnáno na 2:2! Maximilian Mittelstädt se jako první opřel do míče, jehož ránu vyrazil brankář Kapino, ale následná dorážka MATHEUSE CUNHY, která byla tečovaná skončila za zády hostujícího gólmana.

59
    Po rohu Herthy se Brémy dostaly do protiútoku, který zastavil faulem český záložník Vladimír Darida a uviděl žlutou kartu.

41
    Domácí přece jen snižují před poločasovou přestávkou na 1:2! Na centr Marvina Plattenhardta z volného kopu si fantasticky sběhl NIKLAS STARK a posléze nekompromisně zakončil hlavičkou k pravé tyči. Asistence: Marvin Plattenhardt.

6
    Werder právě vstřelil branku!
    Tak tohle je pro hosty začátek snů, protože v šesté minutě vedou už 2:0! Milot Rashica dostal skvělý pas na levou stranu, odkud po chvíli odcentroval do vápna, kde se DAVY KLAASSEN dostal naprosto osamocen do zakončení hlavou před gólmanem Kraftem a zavěsil míč do sítě. Asistence: Milot Rashica.

3
    Hosté jdou už ve třetí minutě do vedení! JOSH SARGENT si převzal míč na pravé straně a posléze se k němu dostal až na hranici dvaceti metrů odkud vypálil dělovku k pravé tyči a Kraft na ní nedosáhl! Asistence: Leonardo Bittencourt.

Michal Raška

Góly: 41. Stark (Plattenhardt), 60. Cunha – 3. Sargent (Bittencourt), 6. Klaassen (Rashica)

Karty:   59. Darida (HER), 62. Stark (HER), 82. Stark (HER) – 71. Sargent (BRM), 76. Vogt (BRM), 82. Klaassen (BRM)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 16:5.
    Hertha BSC: Kraft – Klünter, Stark (C), Torunarigha, Mittelstädt – M. Wolf (89. Leckie), Darida, Ascacibar, Plattenhardt – K. Piątek (78. Ibišević), Cunha.
    Náhradníci: Jarstein – Dilrosun, Grujić, Ibišević, Köpke, Leckie, Lukebakio, Maier, Rekik.

Werder Brémy: Kapino – Veljković, Vogt, N. Moisander (C) – Gebre Selassie, Bittencourt (65. Friedl), Klaassen, M. Eggestein, Augustinsson – Rashica (82. Osako), Sargent (87. C. Pizarro).
    Náhradníci: Plogmann – Bargfrede, J. Eggestein, Friedl, Langkamp, Osako, C. Pizarro, Şahin, Woltemade.

Rozhodca: Guido Winkmann – Christian Bandurski, Arno Blos