Freiburg – Union Berlín 3:1 (kon.) | Hertha – Brémy 2:2 (kon.) | Leverkusen – Frankfurt 4:0 (kon.)
Schalke – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Lipsko 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Dortmund 1:2 (kon.)
Hertha BSC
2:2 (1:2)
Werder Brémy
cz Sobota 07.03.2020, 15:30 • Olympiastadion, Berlín • Nemecká Bundesliga • 25. kolo

60
    Hertha právě vstřelila branku!
    Je srovnáno na 2:2! Maximilian Mittelstädt se jako první opřel do míče, jehož ránu vyrazil brankář Kapino, ale následná dorážka MATHEUSE CUNHY, která byla tečovaná skončila za zády hostujícího gólmana.

41
    Domácí přece jen snižují před poločasovou přestávkou na 1:2! Na centr Marvina Plattenhardta z volného kopu si fantasticky sběhl NIKLAS STARK a posléze nekompromisně zakončil hlavičkou k pravé tyči. Asistence: Marvin Plattenhardt.

6
    Werder právě vstřelil branku!
    Tak tohle je pro hosty začátek snů, protože v šesté minutě vedou už 2:0! Milot Rashica dostal skvělý pas na levou stranu, odkud po chvíli odcentroval do vápna, kde se DAVY KLAASSEN dostal naprosto osamocen do zakončení hlavou před gólmanem Kraftem a zavěsil míč do sítě. Asistence: Milot Rashica.

3
    Hosté jdou už ve třetí minutě do vedení! JOSH SARGENT si převzal míč na pravé straně a posléze se k němu dostal až na hranici dvaceti metrů odkud vypálil dělovku k pravé tyči a Kraft na ní nedosáhl! Asistence: Leonardo Bittencourt.

Michal Raška

Góly: 41. Stark (Plattenhardt), 60. Cunha – 3. Sargent (Bittencourt), 6. Klaassen (Rashica)

Karty:   59. Darida (HER), 62. Stark (HER), 82. Stark (HER) – 71. Sargent (BRM), 76. Vogt (BRM), 82. Klaassen (BRM)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 16:5.
    Hertha BSC: Kraft – Klünter, Stark (C), Torunarigha, Mittelstädt – M. Wolf (89. Leckie), Darida, Ascacibar, Plattenhardt – K. Piątek (78. Ibišević), Cunha.
    Náhradníci: Jarstein – Dilrosun, Grujić, Ibišević, Köpke, Leckie, Lukebakio, Maier, Rekik.

Werder Brémy: Kapino – Veljković, Vogt, N. Moisander (C) – Gebre Selassie, Bittencourt (65. Friedl), Klaassen, M. Eggestein, Augustinsson – Rashica (82. Osako), Sargent (87. C. Pizarro).
    Náhradníci: Plogmann – Bargfrede, J. Eggestein, Friedl, Langkamp, Osako, C. Pizarro, Şahin, Woltemade.

Rozhodca: Guido Winkmann – Christian Bandurski, Arno Blos