Freiburg – Union Berlín 3:1 (kon.) | Hertha – Brémy 2:2 (kon.) | Leverkusen – Frankfurt 4:0 (kon.)
Schalke – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Lipsko 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Dortmund 1:2 (kon.)
Hertha BSC
2:2 (1:2)
Werder Brémy
cz Sobota 07.03.2020, 15:30 • Olympiastadion, Berlín • Nemecká Bundesliga • 25. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:28:18)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 16:5.

Je konec. Hertha BSC remizovala v boji o záchranu s Werder Brémy 2:2.
    Začátek zápasu vyšel hostům skvěle, protože už ve 3. minutě se trefil Sargent a o tři minuty později navýšil vedení na dva góly Klaassen. Následně se ale do hry dostala Hertha a také se dočkala gólu, který vstřelil ve 41. minutě Stark. V 60. minutě to bylo 2:2, když se prosadil Cunha. Deset minut před koncem to vypadalo, že domácí budou mít velkou šanci na obrat, ale následná penalta byla po zhlédnutí videa odvolána. Posléze jsme se už ničeho velkého nedočkali.

90+3

90+3
    Cunha nyní poslal soupeře k zemi, ale vše se obešlo bez karty.

90+2
    Už se zdálo, že se Davy Klaassen dostane do šance, ale domácí obránce předvedl skvělý zákrok.

90+1
    Domácí mužstvo se stále snaží něco vymyslet a vstřelit vítězný gól.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Vedad Ibišević se prodral ke hlavičce po centru z levé strany, ale tu poslal jen nad bránu.

89
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Marius Wolf, přichází Mathew Leckie.

88
    Hertha se snažila prodrat do vápna z pravé strany, ale tam nebylo místo.

87
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Josh Sargent, přichází Claudio Pizarro.

85
    Davy Klaassen měl před sebou místo a vypálil, ale jeho rána skončila jen v moci brankáře Krafta.

84
    Brémy se nyní pokouší něco vymyslet z levé strany a následně získaly autové vhazování.

82
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Milot Rashica, přichází Juja Osako.

82
    Nyní sudí ukázal žluté karty Starkovi a Klaassenovi a momentálně sudí zápas moc nezvládá, protože vše vrcholí z penalty, kterou následně odvolal.

80
    Sudí Guido Winkmann penaltu po zhlédnutí videa ruší!

80
    Rozhodčí Guido Winkmann se ovšem jde podívat na video, protože to vypadá, že ruka byla u těla!

79
    Byla nařízena penalta pro Herthu! Vladimír Darida se dostal uvnitř vápna ke střele, kterou měl Niklas Moisander zblokovat rukou!

Michal Raška

Góly: 41. Stark (Plattenhardt), 60. Cunha – 3. Sargent (Bittencourt), 6. Klaassen (Rashica)

Karty:   59. Darida (HER), 62. Stark (HER), 82. Stark (HER) – 71. Sargent (BRM), 76. Vogt (BRM), 82. Klaassen (BRM)

Hertha BSC: Kraft – Klünter, Stark (C), Torunarigha, Mittelstädt – M. Wolf (89. Leckie), Darida, Ascacibar, Plattenhardt – K. Piątek (78. Ibišević), Cunha.
    Náhradníci: Jarstein – Dilrosun, Grujić, Ibišević, Köpke, Leckie, Lukebakio, Maier, Rekik.

Werder Brémy: Kapino – Veljković, Vogt, N. Moisander (C) – Gebre Selassie, Bittencourt (65. Friedl), Klaassen, M. Eggestein, Augustinsson – Rashica (82. Osako), Sargent (87. C. Pizarro).
    Náhradníci: Plogmann – Bargfrede, J. Eggestein, Friedl, Langkamp, Osako, C. Pizarro, Şahin, Woltemade.

Rozhodca: Guido Winkmann – Christian Bandurski, Arno Blos