Nové Zámky – B. Bystrica 1:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trenčín 1:0 (kon.) | Poprad – Miškovec 2:1 (kon.)
Košice – Budapešť 5:4 (po pr.) | Zvolen – HC Slovan 1:2 (kon.) | Detva – Nitra 1:3 (kon.)
HK Poprad
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
DVTK Miškovec
Piatok 01.11.2019, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 19. kolo

46:34
    Popradčania budú hrať v presilovke štyroch proti trom. Nick Ross je vylúčený na dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

45:03
    Sledujeme obojstranné vylúčenie. V osobnom súboji sa ocitli dvaja hráči. Nikandrosz Galanisz dostáva dve minúty za držanie a Lukáš Paukovček takisto dve minúty, ale za filmovanie.

19:20
    V závere tretiny domáci získavajú presilovku. Dve minúty za hákovanie dostáva János Vas.

11:05
    Prvýkrát v oslabení budú hrať domáci a je to teda príležitosť pre Miškovec. Dve minúty za držanie dostáva Lukáš Kozák.

03:54
    Prvú presilovku v tomto zápase budú hrať domáci hokejisti. Dve minúty za držanie dostáva obranca Balázs Láda.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 7. Mlynarovič (Fabian), 59. Paukovček (Handlovský, Brejčák) – 30. Beauvillier (Vandane, St. Pierre)

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Kozák, Brejčák (A), Erving, Ulrych, Fabian (C), Ťavoda, Magovac – Handlovský, Paukovček, Vandas – Takáč, Zagrapan, Leclerc – Mlynarovič, Bjalončík, P. Svitana (A) – Kundrik, Matej Paločko, R. Svitana – Nespala
    DVTK Miškovec: Rajna (Adorján) – Ross (A), Vojtkó, Láda, Vandane, Szirányi, Goz, D. Kiss – Harrison, Vas (C), Részegh – Rodman, St. Pierre, Beauvillier – Miskolczi, Galanisz, Magosi (A) – Farkas, Lovei, P. Kiss

Rozhodca: Stano, Novák – Bogdaň, Jobbágy

Diváci: 1 782