Vladivostok – Novosibirsk | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | Barys – Red Star Kunlun | 2:5 (kon.) | | | Kazaň – Nižnekamsk | 3:2 (kon.) |
Riga – Petrohrad | 0:3 (kon.) | | | D. Moskva – Helsinki | 1:2 (po pr.) | | | Omsk – Metallurg Magnitogorsk | 3:2 (kon.) |
Vegas – San Jose | 5:1 (kon.) | | | Lausanne – Philadelphia | 4:3 (kon.) |
koniec
Ak Bars Kazaň
3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
Neftechimik Nižnekamsk
59:29
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Patrice Cormier – 2 min., podrážení).
|
|
46:11
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
|
|
36:22
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Dmitrij Voronkov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
32:10
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Pedan – 2 min., podrážení).
|
|
23:42
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Černikov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
23:03
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Kirill Petrov – 2 min., držení).
|
|
18:21
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Porjadin – 2 min., hákování).
|
Góly a asistencie:
29. E. Galimov (Wikstrand, Tkačov), 37. Azevedo (Jarullin, Cormier), 45. Pedan (Frattin, Tkačov) – 31. Denis Kazionov, 52. White (Z. Mitchell, R. Murphy)
Rozhodca: Akuzovskij, Judakov – Bersenjov, Judin
Diváci:
Nepremenená penalta:
Ak Bars Kazaň:
Biljalov (Reideborn) – Wikstrand, Jarullin, Žuravljov, Ožiganov, Pedan, Chenkeľ, Fazylzianov – K. Petrov, Cormier, Azevedo – Zaripov, Tkačov, Galimov – Fisenko, M. Gluchov, Lukojanov – Voronkov, Osnovin, Frattin – E. Galimov.
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Barulin (Šaryčenkov) – Riasenskij, R. Murphy, Bryncev, An. Sergejev, Šaripzjanov, S. Zacharčuk, Pajgin – White, Z. Mitchell, Poriadin – Černikov, P. Kulikov, Chajrullin – Rychel, Denis Kazionov, Fazlejev – Chisamutdinov, Avcin, Šarifjanov – Grošev.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Barulin (Šaryčenkov) – Riasenskij, R. Murphy, Bryncev, An. Sergejev, Šaripzjanov, S. Zacharčuk, Pajgin – White, Z. Mitchell, Poriadin – Černikov, P. Kulikov, Chajrullin – Rychel, Denis Kazionov, Fazlejev – Chisamutdinov, Avcin, Šarifjanov – Grošev.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Akuzovskij, Judakov – Bersenjov, Judin
Diváci:
Denisa Józsová