Vladivostok – Novosibirsk 3:2 (3:1 po s.n.) | Barys – Red Star Kunlun 2:5 (kon.) | Kazaň – Nižnekamsk 3:2 (kon.)
Riga – Petrohrad 0:3 (kon.) | D. Moskva – Helsinki 1:2 (po pr.) | Omsk – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.)
Barys Nur-Sultan
2:5 (0:1, 2:1, 0:3)
Kunlun
cz Pondelok 30.09.2019, 15:30 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (18:10:24)

Československá stopa v utkání

Andrej Šustr (Kunlun) 0+0, 0 střel, čas na ledě 24:58
    Dávid Bondra (Kunlun) 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:23
    Šimon Hrubec (Kunlun) 37 zákroků, 2 góly, 94,87%

Střely na branku: 39 – 31

Je dobojováno. Hosté nakonec ve třetí třetině vsítili tři góly a berou tak na ledě Barysu velmi cennou výhru. Domácí se snažili se zápasem ještě něco udělat, ovšem hosté s výborným Šimonem Hrubcem v brance žádné drama nedovolili.

59:31
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Jesse Blacker – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Ethan Werek – 2 min., držení).

59:14
    Další menší závar před brankou Kunlunu, ale i ten Šimon Hrubec ustál a puk končí na jeho zákroku. Hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

58:36
    Domácí to zkusili ještě před brankou Hrubce, ale ten holí poslal puk do bezpečí. Drží tak velmi slibný náskok svého celku.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23
    Puk zmizel z dohledu sudích a hra je vykázána ke středovému kruhu, kde se bude vhazovat.

56:18
    Domácím začíná velmi rychle ubíhat čas a hosté se naopak už nikam neženou a jen hru kontrolují. Necelé čtyři minuty před vypršením třetí třetiny mají tříbrankový náskok.
    55:01 Luke LOCKHART - 2:5

55:01
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Tak nyní už hosté mají bezpečný náskok. Před Pasqualeho se natlačil LUKE LOCKHART, jenž z těsné blízkosti dokázal propasírovat puk za jeho záda – 2:5. Asistence: Victor Bartley a Jake Chelios.

54:15
    Muratov číhal u levé Hrubcovy tyče, ale po střele Dietze nedokázal trefit kotouč, částečně odkrytá branka tak trefena nebyla.

53:57
    Nahození od modré čáry nedostal tečí za záda domácího brankáře Jesse Blacker a hosté pak dostali puk pod kontrolu.

53:04
    Domácím se nedaří dostat se do pásma hostů, naopak těm se povedlo vypíchnout puk a zahrozili před domácí brankou. Pasquale byl ale na místě.

52:53
    Následuje komerční přestávka.
    51:38 Trevor MURPHY - 2:4

51:38
    Hosté odskakují Barysu na rozdíl dvou branek. Miller v pádu poslal kotouč na levý kruh, kde se do střely opřel TREVOR MURPHY a prostřelil Pasqualeho – 2:4. Nyní už to s domácími nevypadá dobře – 2:4. Asistence: Andrew Miller a Brandon Yip.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 22. Pakarinen, 23. R. Starčenko (Polochov) – 17. Foo (Cracknell), 24. Yip (Foo, Fram), 45. Palola (Brulé), 52. T. Murphy (Miller, Yip), 56. Lockhart (Bartley, Chelios)

Barys Nur-Sultan: Pasquale (H. Karlsson) – Dietz (C), Makljukov, Blacker, Metalnikov, Šalapov, Polochov, M. Semjonov – Tangradi, Valk, Pakarinen – R. Starčenko (A), Knight, Michajlis – Petuchov, Šesťakov, Helewka – Ševčenko, Sagadejev, B. Muratov.
    Kunlun: Hrubec (J. Smith) – Šustr (A), T. Murphy, Bartley, Chelios, Fram, Tam – Palola, Brulé, Wong – Foo, Miller, Yip (C) – Lockhart, Cracknell (A), Werek – Bondra, Kane, Hunt.

Rozhodca: Bukin, Sidorenko – Antonov, Parikov