Borisov – Rosenborg 2:1 (kon.) | Ferencvároš – Valletta 3:1 (kon.) | Kluž – Tel Aviv 1:0 (kon.)
Maribor – Štokholm 2:1 (kon.) | CZ Belehrad – Helsinki 2:0 (kon.) | Celtic – Kalju 5:0 (kon.)
Dundalk – Karabach 1:1 (kon.)
Ferencvároš Budapešť
3:1 (2:0)
La Valletta FC
cz Streda 24.07.2019, 20:00 • Groupama Aréna (Budapešť) • Liga majstrov (predkolá) • 2. predkolo

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 17:14. (21:53:49)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Ferencvárose, který svého soupeře porazil poměrem 3:1. Maďarský celek byl téměř celé utkání výrazně nebezpečnějším celkem, přičemž sám přidal ještě jednu branku. Soupeř se dlouhou dobu pokoušel o kontaktní branku, která přeci jenom přišla a mohla by mít velký vliv v odvetném utkání, který se bude konat příští týden na hřišti maltského celku.

90+4
    90+4. Červená karta

90+4
    Tak pozor! V poslední minutě nastaveného času si hrou loktem pomohl hostující Borg, který tak vyfasoval červenou kartu.

90+3
    Do konce zápasu nezbývá moc času, hostujícímu celku tento výsledek zřejmě vyhovuje. La Valletta se totiž nachází v hodně hustém bloku.

90+2
    Čivić našel na levém křídle Zubkova, který se pokoušel dostat s míčem do pokutového území, avšak před jeho hranicí se nacházel blok protihráčů.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Domácí by chtěli přidat ještě jednu branku, počítat můžeme s nastaveným časem.

88
    Do zakončení se dostal jeden z domácích hráčů, který ale v šanci nevyzrál na hostujícího brankáře Bonella, jenž vyrazil míč vedle sebe za čáru.
    85. YURI - 3:1

85
    Valletta právě vstřelila branku!
    Tak přeci jenom tu máme kontaktní branku z podlehu celku z Malty! La Valletta se celkem snadným způsobem dostala k pokutovému území, tam Fontanella vyslal do šance YURIHO MESSIASE, jenž s přehledem překonal brankáře soupeře.

85
    Tulimieri si v tísni jako adresáta přihrávky vybral brankáře Bonella, který raději roztáhl hru na levou stranu, kde Beltre otřel hrací předmět o protihráče.

84
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Domácí Ferencváros stále vede o tři branky, nicméně poslední minuty nejsou zrovna pohledné.

83
    Maltský celek to zkoušel nákopem podél autové čáry, jenomže Lovrencsics za sebe nepustil protihráče, navíc se mu podařilo vybojovat autové vhazování.

82
    Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Michal Škvarka, přichází David Siger.
    Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Kyrian Nwoko, přichází Matteo Picciolo.

82
    Také Nwoko si nepočínal zrovna nejlépe, navíc místo míče zasáhl pouze kopačku rozehrávajícího Blažiće, který opětovně vybojoval volný kop.

81
    Fontanella si ve vzduchu pomáhal rukama, což pochopitelně trochu odnesl také domácí zadák Blažić, který si přeci jenom vybojoval standardní situaci.

80
    Následoval nedovolený zákrok v podání domácího zadáka Dvaliho, který u postranní čáry zajel do Nwoka. La Valletta si připravuje standardní situaci.

David Suchý

Góly: 19. Bonello (vla.), 36. Lanzafame (pen.), 59. Lanzafame (Zubkov) – 85. Yuri (Fontanella)

Karty:   15. Borg (VTT), 35. Pulis (VTT), 38. Tulimieri (VTT), 52. Zerafa (VTT)   90+4. Borg (VTT)

Ferencvároš Budapešť: Dibusz – Lovrencsics (C), Blažić, Dvali, Čivić – Charatin, Ignatěnko – Zubkov, Škvarka (82. Siger), Nguen (66. Bole) – Lanzafame (66. Signevič)
    Náhradníci: Grof – Bole, Frimpong, Heister, Isael, Siger, Signevič

La Valletta FC: Bonello – Zerafa, J. Borg, S. Borg (C), Beltre – Pulis (57. Dimech) – Muscat, Packer (70. Yuri), Tulimieri, Nwoko (82. Picciolo) – Fontanella
    Náhradníci: Cini – Camilleri, Dimech, Yuri, Monticelli, Picciolo, Tonna

Rozhodca: Petrescu – Ghinguleac, Urzică (všichni Rumunsko)