Portugalsko – Írsko 4:0 (kon.) | Francúzsko – Španielsko 0:0 (3:4 po pen.)
Portugalsko
4:0 (2:0)
Írsko
cz Streda 24.07.2019, 16:00 • Banants Stadium (Jerevan) • Majstrovstvá Európy U19 • Semifinále

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:15. (18:03:54)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Portugalska, které svého soupeře porazilo poměrem 4:0. Druhý poločas pro změnu nabídl trochu vyrovnanější podívanou, avšak Irsko se do žádné vyložené šance nedostalo. Portugalsko hrálo velice zkušeně, navíc přidalo další dvě branky, čímž rozhodlo tento zápas, navíc se může těšit na finálový zápas, o jehož druhém týmu se ještě rozhodne.

90+8

90+8
    Žlutou kartu dostává Ali Reghba (Irsko).
    90+7. Gonçalo RAMOS - 4:0

90+7
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    V závěru utkání přichází ještě jedna branka portugalského výběru! Portugalsko vhazovalo z levé strany, posléze Silva našel v pokutovém území volného GONCALA RAMOSE, který si našel střeleckou pozici a poté propálil brankáře.

90+6
    Do konce zápasu nezbývá zrovna moc času. Portugalsko se s míčem nachází daleko od své šestnáctky, což mu maximálně vyhovuje.

90+4
    Po delší době se k míči dostal brankář Maher, který výhozem oslovil své spoluhráče před pokutovým územím. Portugalsko už nenapadá rozehrávku.

90+3
    Nakonec to na sebe vzal Ledwidge, který to zkoušel tvrdou ránou pod břevno, s čímž počítal také brankář Biai, jenž dokázal zakročit.

90+1
    Jedna z posledních šancí pro hráče Irska. Ti budou totiž zahrávat standardní situaci z velice nebezpečné vzdálenosti od branky soupeře.

90
    Žlutou kartu dostává Samuel Almeida Costa (Portugalsko).

90
    Druhý poločas bude nastaven o sedm minut.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Určitě můžeme počítat s delším nastaveným časem.

88
    Fernandes si dokázal hrudí zpracovat míč, avšak poté ho čistým způsobem odzbrojil dotěrný protihráč. Akce hráčů Irska měla hodně krátké trvání.

86
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, o postupujícím do finále se zdát být rozhodnuto. Irsko totiž stále prohrává o tři branky.

85
    O rozehrávku se nakonec postaral Grant, který poslal míč směrem do branky, avšak zakončující Omobamidele prodlužoval daleko vedle branky.

84
    Žlutou kartu dostává Festy Ebosele (Irsko).

84
    Navíc si ve vzduchu pomáhal rukama obránce Faustino, který rovněž fauloval jednoho z protihráčů. Jedna z posledních šancí na snížení, je tu standardka.