River Plate – Cruzeiro 0:0 (kon.) | Godoy Cruz – Palmeiras 2:2 (kon.) | LDU Quito – Club Olimpia 3:1 (kon.)
LDU Quito
3:1 (1:0)
Club Olimpia
cz Streda 24.07.2019, 02:30 • Estadio de Liga Deportiva Universitaria (Quito) • Copa Libertadores • Osemfinále

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (04:30:42)

Dnešní utkání nabídlo spoustu branek uznaných i neuznaných. V prvním poločase se prosadil domácí Ayovi už ve 12. minutě. Následně nebyla uznána branka hostujícího Sily, protože jeho spoluhráč Camacho hrál předtím rukou. Ve druhém poločase se hned v úvodu prosadil Aguirre, ale jeho branka nebyla uznána kvůli malinkatému ofsajdu. Pak už padaly pouze branky uznané. V 61. minutě vyrovnal hostující Rojas parádní ranou za vápnem. Skóre na stranu domácích vrátil v 73. minutě Julio. Pět minut před koncem dal poslední branku utkání Aguirre, když se prosadil z přímého kopu za vápnem.
    Odveta se hraje 31.7. od 2:30 na stadionu Olimpie.

90+6

90+6
    K míči se postavil Silva, jehož centr našel ve vápně Ariase. Jenomže Arias hlavičkoval ve slibné pozici nad branku.

90+5
    Hosté mají ještě k dispozici přímý kop ze střední vzdálenosti.

90+4
    Žlutou kartu dostává Rojas (Club Olimpia).

90+2
    Ke střele se zpoza vápna dostal domácí Cazares. Jeho střela mířila pouze nad branku soupeře.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

89
    Střídání v týmu LDU Quito: ze hřiště odchází Orejuela, přichází Vega.

88
    Střídání v týmu Club Olimpia: ze hřiště odchází Santa Cruz, přichází Ortega.

88
    Střídání v týmu LDU Quito: ze hřiště odchází Cruz, přichází Ayala.

87
    Nejlepším hráčem utkání byl fanoušky zvolen Rodrigo Aguirre.

86
    Domácí fanoušci jsou pochopitelně s výsledkem spokojeni, takže na stadionu panuje výborná atmosféra.
    85. AGUIRRE - 3:1

85
    LDU Quito právě vstřelilo branku!
    Antonio Valencia přišlápl míč RODRIGU AGUIRREMU, který levou nohou poslal míč k levé tyči hostující branky – 3:1.

85
    Střídání v týmu Club Olimpia: ze hřiště odchází Torres, přichází Fernandez.

84
    Aguirre byl faulován. Domácí tým má k dispozici přímý kop z nějakých metrů.

83
    Domácí Valencia chtěl přenést hru na druhou stranu, jenomže jeho centr pro Julia Santose byl až moc vysoký.

82
    U míče jsou nyní domácí hráči, kteří kombinují v blízkosti šestnáctky soupeře.

Ondřej Černý

Góly: 12. Ayovi (Orejuela), 73. Julio (Julio), 85. Aguirre (Valencia) – 61. Rojas (Torres)

Karty:   6. Valencia (LDQ), 81. Caicedo (LDQ) – 18. Alcaraz (CBO), 28. Camacho (CBO), 90+4. Rojas (CBO)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:1. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:10.
    LDU Quito: Gabbarini – Valencia, Caicedo, Rodriguez, Cruz – Cazares, Orejuela – Julio Santos, Julio Palacios, Ayovi Plata – Aguirre
    Náhradníci: Nazareno, Alcivar, Angulo, Ayala, Chicaiza, Martinez, Munoz, Murillo, Ordonez, Quinteros, Realpe, Vega

Club Olimpia: Azcona – Otalvaro, Alcaraz, Arias, Torres – Leguizamom, Rojas – Silva, Camacho, Sanchez – Santa Cruz
    Náhradníci: Silva, Caballero, Caceres, Candia, De la Cruz, Fernandez, Olivera, Ortega, Ovelar, Rolon

Rozhodca: Loustau P. (Argentina)
    Streda 31.07.2019
    Club Olimpia - LDU Quito 1:1

Góly: 35. Mendieta – 20. J. Julio

Karty:   3. Mendieta (CBO), 90+6. Silva (CBO) – 15. Aguirre (LDQ), 89. Gabbarini (LDQ)   49. J. Julio (LDQ), 90+7. Realpe (LDQ)

Nepremenená penalta: 58. Mendieta (CBO), mimo

Držení míče: 77 % : 23 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 8:0. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:14.