Borisov – Rosenborg 2:1 (kon.) | Ferencvároš – Valletta 3:1 (kon.) | Kluž – Tel Aviv 1:0 (kon.)
Maribor – Štokholm 2:1 (kon.) | CZ Belehrad – Helsinki 2:0 (kon.) | Celtic – Kalju 5:0 (kon.)
Dundalk – Karabach 1:1 (kon.)
CFR Kluž
1:0 (1:0)
Maccabi Tel Aviv
cz Streda 24.07.2019, 20:00Liga majstrov (predkolá) • 2. predkolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (21:54:19)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:13.

Je konec! Domácí Kluž nakonec zvládla úvodní utkání druhého předkola Ligy mistrů a poráží Maccabi Tel-Aviv těsně 1:0. Kluž totiž vstoupila do dnešního utkání aktivně a dočkala se branky. Ve 23. minutě se po rohovém kopu prosadil Billel Omrani! Maccabi mohlo rychle vyrovnat, ale Jair mířil hlavou do rukavic brankáře. Po dalším rohu naopak mohli své vedení navýšit domácí, nicméně Vinicius vůbec netrefil branku. V samotném závěru prvního poločasu pak vylekal domácí fanoušky Ofoedu, který z voleje rozvlnil boční síť. Ve druhé půli mohli domácí svou výhru podtrhnout, ale Deac ve vyložené šanci minul. Maccabi si za celý druhý poločas šanci nevytvořilo a v odvetě bude muset dotahovat.

90+4

90+4
    Domácí zadáci si pohlídali další vysoký nákop do pokutového území a nechali balón proskákat do autu. Vypadá to, že Kluž půjde do odvety v lepší pozici.

90+3
    Sylla se v nastavení dokonce dostal do prostoru, odkud mohl zakončovat. Jeho rána levou nohou nabrala opačnou faleš a prolétla kolem zadní tyče.

90+2
    Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Deac, přichází Pereira.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Sylla poslal oblouček na pravé křídlo, jenže Paun-Alexandru jeho pobídku na hřišti nedostihl. Maccabi už moc času ke vstřelení vyrovnávací branky nezbývá.

89
    Burca už je zpátky na nohou a může pokračovat ve hře. Rumunský celek mezitím vybojoval rozehrávku z vlastní poloviny. Kluž je velmi blízko úvodní výhry.

88
    Burca byl faulován a zůstává ležet s bolestivou grimasou v obličeji na trávníku. Uvidíme, zda bude schopen dnešní souboj dohrát až do závěrečného hvizdu.

87
    Sylla fantastickým způsobem vybojoval míč na vlastní polovině a elegantně rozběhl protiútok. Fotbalisté Kluže se o možnost připravili vlastním faulem.

86
    Střídající Atar se na polovině hřiště pustil do hlavičkového souboje se Syllou a dopustil se nedovoleného zákroku. Domácí tak budou rozehrávat.

85
    Sylla se snažil překvapit obranu Maccabi obloučkem na rozběhnutého spoluhráče, ale jeho pobídka byla moc prudká a zapadla do autu.

84
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Shechter, přichází Atar.

83
    Shechter si v hlavičkovém souboji na polovině rumunského mužstva znovu pomohl přidržením obránce za dres a dopustil se faulu. Kluži tyto zákroky hrají do karet.

82
    Blackman se dral dopředu po pravém křídle, nicméně důrazný obránce v červeném dresu mu tělem vystavil stopku a zastavil rozvíjející se akci Maccabi.

81
    Kandil na polovině hřiště doslova zboural soupeře a dostává zaslouženou žlutou kartu.